Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 21:02:40

Szanowne Panie.... Nie Slęzak, Ślązak czy jeszcze inaczej. Ta Pani nosi nazwisko Szlęzak. Tak dla informacji.

Witam
Osobiscie znam bardzo dobrze kazdego z tych ginekologow gdyz przelezalam cala ciaze w szpitalu........ Moim lekarzem byl Dr.Sieg i osobiscie bardzo go sobie chwale:)Ale wiadomo kazda kobieta oczekuje czegos innego od lekarza i nie kazdej babie da sie dogodzic :)

Dr.Niewolin- Super lekarz naprawde mily konkretny tylko czasem jak ma za duzo na glowie i "Szef" go wkurzy potrafi byc bardzo stanowczy i momentami wydawac sie nie mily szkoda ze znowu wyjezdza:(

Dr.Łasowski - o Matko pozal sie Boze...LEN!LEN!LEN!jemu sie juz chyba znudzil sie ten zawod...ma ruchy jak mucha w smole;/ za kazdym razem gdy mnie przyjmowali inni doktorzy a zmienialy sie dyzuru -on mnie wypisywal prezpisal cos dla siwetego spokoju i wysylala do domu...jest arogancki i nie mily...

Dr.Wasilewski - krotko rzeczowo ina temat..postrach oddzialu nie ma co sie z nim wdawac w dluzsze dyskusje...wkurzalo mnie jego "wszystko wiec bedzie tak jak ja mowie" ale bardzo dobry w fachu :)

Dr.Pajuro -oj gadulaaaaaaaaaa.........potrafi klepac i klepac...:)Sama z nim wiele godzin przegadalam tlumaczy wszystko jak "krowie na rowie" wielki optymista:) Ale co do jego umiejetnosci no hm..kłociłabym sie ze wszystko potrafi:)

Dr.Markowski (o ile dobrze napisalam nazwisko) Swietny lekarz ..bardzo sympatyczny..zna sie na rzeczy wiele lat pracuje w szpitalu w sumie zaczynal od szpitala wojskowego ale dal rade dojsc az tu:)Bardzo wykwalifikowany lekarz:)

sa jeszcze szlezak ktorej nie znam Galasiewicz i Machowina- stary dziad ktory jest juz gluchy i slepy i powienien odejsc na emeryture!!Jest bardzo nie mily..bylam u niego w ktoryms tyg ciazy po tescie zbadal mnie (kazde badanie bardzo boli -krotkie dlugie paluszki co druga kobieta krwawi po badanniu ) i powiedzial ze nie wie czy jestem !!! szok jak wyszlam stamtad to jzu nie wrocilam! kretyn! poszlam do doktora Siega a ten na dzien dobry zbadal i po 5 min powiedzial ze jestem w ciazy :) i od razu wyslala na wszystkie badania itd... :)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 21:34:55

Cytat: "Dr.Markowski (o ile dobrze napisalam nazwisko) Swietny lekarz ..bardzo sympatyczny..zna sie na rzeczy wiele lat pracuje w szpitalu w sumie zaczynal od szpitala wojskowego ale dal rade dojsc az tu:)Bardzo wykwalifikowany lekarz:)"

Padłam :D Masz nieduże wymagania kobieto :) Obyś nigdy nie musiała oddać się w ręce tego lekarza. Zaufaj mi, wiem co mówię.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 21:41:35

Cytat: "Dr.Markowski (o ile dobrze napisalam nazwisko) Swietny lekarz ..bardzo sympatyczny..zna sie na rzeczy wiele lat pracuje w szpitalu w sumie zaczynal od szpitala wojskowego ale dal rade dojsc az tu:)Bardzo wykwalifikowany lekarz:)"

Padłam :D Masz nieduże wymagania kobieto :) Obyś nigdy nie musiała oddać się w ręce tego lekarza. Zaufaj mi, wiem co mówię.

hm..wymagania mam duze badal mnie itd byl bardzo symapatyczny.. moze jasniej dlaczego ?

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 22:03:07

hm..wymagania mam duze badal mnie itd byl bardzo symapatyczny.. moze jasniej dlaczego ?

Bo nie wiesz nic na temat jego kompetencji, wiedzy, doświadczenia.... Miły może i jest ale to wszystko. Pozdrawiam i życzę samych dobrych fachowców na drodze.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 07:31:01

Słupsk, 14.04.2010 r. h: 08:30
A teraz z innej beczki.
A ja znam takiego jednego małego, zakompleksionego, suchego karakana, który rżnie "bohatera" i ważniaka jak jest sam, a który staje się maleńką pluskwą jak jest przy Ważniejszym od siebie. Taki z niego karzełek.

#46 ~AnnaM~

~AnnaM~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 10:56:23

Witam,
Jestem obecnie w 23 tygodniu ciąży i zdążyłam przerobić kilku lekarzy, ponieważ na początku ciąży miałam wypadek samochodowy i bałam się o moje maleństwo :( .
Pierwszym ginem była dr Szlęzak - ona chyba do nikogo jeszcze nie poczuła choć nici sympatii. Wizyta prywatna a lekarka wita spojrzeniem takim, że gdyby nie troska o dziecko zawróciłabym w progu. Bezuczuciowa, przyjmująca z niedbałością. Wiedza, która pozostała ze studiów już nie wystarcza. Gwarantowane krwawienie po badaniu i minimum sanitarne - to trzeba zmienić!
Nr 2 dr Wasilewski - drogo, moją troskę o dziecko odebrał jako histerię, bo po co do niego przyszłam?! chyba zostało mu to zrekompensowane opłatą za wizytę 170 zł. nic bardziej mylnego jeśli myślicie że tak słono płacąc u niego będziecie lepiej traktowane na oddziale.
Nr 3 dr Pajuro, u którego udało mi się dostać na książeczkę. Bardzo dużo mówi, tłumaczy i naprawdę wychwalałabym go pod niebo gdyby nie wczorajszy dzień, w którym odebrałam wyniki z laboratorium, które wskazywały na zatrucie ciążowe. Dr przez telefon poinformował mnie, że na książeczkę to nie ma szans a prywatnie to może mnie przyjąć 20.04. Załamałam się bo gestoza w tym tygodniu ciąży może spowodować poronienie, a pomocy znikąd :( .
Nr 4 dr Długosz był jedynym ginekologiem, który mimo obłożenia w terminie przyjął mnie tego dnia. Nigdy nie byłam jego pacjentką a mimo to został dla mnie po godzinach. Jedyną wadą jest to że dr Długosz przyjmuje w Chmielnie - 50 km od Lęborka. Jako jedyny lekarz pomaga wstać po badaniu i ma tyle czasu ile potrzebuje pacjentka. Za badanie, USG trwające 26 minut, w którym dr sprawdzał serduszko, przepływy krwi w serduszku i tętnicach, rozwój narządów wewnętrznych i wszystkie inne pomiary zapłaciłam 80 zł. Teraz wiem kto do końca ciąży będzie mnie prowadził. Naprawdę polecam

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 17:57:42

To prawda co piszesz o Długoszu. Pacjentki chwalą go pod niebiosa. Szkoda, że nie przyjmuje w Lęborku

#48 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 20:42:47

witam was kobietki;)powiem tak ja osobiście chodzilam do dr;wasilewskiego jest dobry w swoiam fachu,zawsze wykonuje wszyskie badania,tłumaczy dobrze co i jak.,moją ciąrze akurat uratował bo gdyby nie on mojej córeczki niebyło by dzisiaj na tym świecie;(dlatego jak czytam te komentarze to asz mnie krew zalewa,,,co wam niepasuje ,,,?????wiem????????chodzać do niego myślicie że bedzie lrzej przy porodzie bo jest ordynatorem???????no ale niestety tak niejest...i to mi sie podoba że niewyróżnia pacjentek.ja tesz lekkiego porodu niemiałam lerzałam 4 dni na patologi w bulach ..16 godzin rodzilam asz wkońcu skonczyło sie cesarka.i pomimo że dr Wasilewski miał wtedy dyzury,to tesz specjalnie mi niepomógł traktował mnie tak jak pozostałe pacjentki,i nieuwrzam tego za tragedie.....ciekawe jak byście byli wy gine...czy byście koło 200 pacjentek latały.wiec poco te chre kom

#49 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 22:17:55

Tylko Dr Wasilewski. "Dzięki" niemu zaszłam w ciążę (odpowiednie tabletki!) i dzięki niemu jestem na tym świecie. Przed ciążą miała okropne bóle podbrzusza, USG brzucha nic nie pokazało, lekarz zasugerował żebym poszła do ginekologa. Nikt, nawet prywatnie nie chciał mnie przyjąć "od ręki", Wasilewski przyjął mnie następnego dnia. Okazało się, że mam takie problemy, że bez hormonów nici z dziecka (a bardzo chciałam je mieć). Brałam tablety 3 miesiące i udało się. Tydzień po porodzie trafiłam na oddział z wysoką gorączką. Dr Pajuro miał akurat dyżur. Nie przyjął mnie, bo "gdyby coś z dzieckiem, to tak ale jak pani, to nie". Ze szpitala pojechałam do przychodni dr Wasilewskiego. Przyjął mnie "między pacjentkami" (nie płaciłam nic!) i zadzwonił do szpitala, że jest taka a taka z malutkim dzieckiem i kazał przyjąć na oddział. Jak się okazało, gdybym nie trafiła tam tak szybko, to wąchałabym kwiatki od spodu.

#50 ~Mamuśka~

~Mamuśka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 23:36:05

Nie polecam pani Slęzak. Osobiście pisałam na nią skargę do Rzecznika. Bardzo niemiła, niesympatyczna, żałosna stara baba, nie szanuje pacjentki, traktuje ją przedmiotowo. Bezczelna. Potrafi wrzeszczeć na pacjentkę nie bacząc na obecność innych kobiet na zewnątrz gabinetu. Nigdy nie jest punktualna. Nieżle trzeba się naczekać aby łaskawie przyjęła na książeczkę. Nie chcecie kobiety przechodzić gehenny jaką ja przeszłam to ze względu na swój stan zdrowia i małe dzieciątko do wszystkich tylko nie do tej Slęzakowej. Obecnie chodze do Galasiewicz. Po wejściu do jej gabinetu liczy się tylko pacjentka. Wspaniała rozmowa, potrafi wysłuchać, nie popędza, doradzi, jest miła i sympatyczna. Na wizyte nie trzeba długo czekać. Nareszcie nie przechodze stresu.

A ja mam wręcz odmienne zdanie. Początkowo chodziłam do dr Galasiewicz- oczywiście prywatnie. Niemiła, niesympatyczna kobieta, nic mi nie tłumaczyła odnośnie mojej ciąży i jej przebiegu, a była to moja pierwsza ciąża. Zero zainteresowania, traktowała mnie przedmiotowo. A w kolejce tez musiałam się naczekać dość długo. Jedyne przy czym widziałam uśmiech na jej twarzy, to przy braniu pieniędzy.
Po trzech wizytach u tej pani zaczęłam chodzić do dr Szlęzak- na książeczkę. I wizyty wspominam bardzo mile. Bardzo sympatyczna kobieta, wszystko mi wytłumaczyła, podczas robienia USG także objaśniała mi wszystko, kierowała na różne badania. Wg mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Kiedy miała jakieś wątpliwości odnośnie rozwoju mojego maleństwa (a takowe były) kierowała mnie na dodatkowe badania, za co bardzo dziękuję. Ja przy następnej ciąży na pewno znów będę chodziła do tej pani doktor.
Każdy ma prawo wyrazić swa opinię, która może się różnić od opinii innych

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 12:14:48

A ja chodziłam do Galasiewicz i bardzo ją chwalę. Wszystko zależy od waszego nastawienia, jeśli nie jesteście rozhisteryzowane, jesteście kulturalne i zadbane to lekarze też będą sympatyczniejsi. Pani Galasiewicz dokładnie przeprowadza badanie, zleca nadprogramowe badania jeśli coś ją zaniepokoi. W prawidłowej ciąży 3 razy USG z dokładnym badaniem maluszka(tętno, wszelkie pomiary, itd) poza tym przy każdej wizycie badanie tętn dziecka i jego ułożenia.Ja w ciąży miałam różne badania: grupa krwi, HBS, AIDS,dwukrotnie na krew na posiew, co drugą wizytę morfologię i mocz miałam również badania na toksoplazmozę, badanie czynności tarczycy TSH, obciążenie glukozą, ciśnienie krwi ( chyba to wszystko). Kiedy wchodziłam do gabinetu Pani na moich oczach wymieniała jednorazowe podkłady na fotelu, oraz przygotowywała jednorazowy sprzęt do badań, po badaniu pomagała wstać z fotela. Przed porodem ok 2 tygodni
(ostatnia wizyta przy prawidłowej ciąży) obowiązkowo było robione badanie na posiew dzięki czemu wiedziałam że nie jestem zakażona żadną bakterią, która może zaszkodzić dziecku i matce. Urodziłam naturalniedwoje zdrowych dzieci, wyszliśmy w 4 dobie do domu. Zarówno ja jak i dzieci nie były zakażone jakąkolwiek bakterią o których teraz tak głośno w lęborskim szpitalu.

#52 ~mmar~

~mmar~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:46:32

ja polecam dr Sieg lub Niewolina. :)
do Siega chodzilam przez cala ciaze i chodze do tej pory. lekarz super. :)

za to odradzam dr. Łasowskiego-zero delikatnosci przy badaniu i jakis taki "gbur" :huh:
nie polecam tez dr. Markowskiego. byl kiedy dr Niewolin robil mi usg i zamiast przygladac sie dziecku usilnie szukal pecherza moczowego zadjac glupie pytania dr. Niewolinowi typu "czy pecherz to narzad?" i "czy Niewolin moglby mu przy okazji robienoia jakiegos cc pokazac mu na zywo pecherz moczowy bo on nigdy nie widzial" :unsure:

#53 ~togo~

~togo~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:09:24

Odradzam dr Łasowkiego. Olewator do potęgi. Wizyty u niego to ryzyko bo pan dr nie marnuje cennego i kosztownego czasu na prowadzenie kart pacjentek, ja w jego "genialną" pamięć nie wierze!

#54 ~mały~

~mały~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 19:37:50

Odradzam dr Łasowkiego. Olewator do potęgi. Wizyty u niego to ryzyko bo pan dr nie marnuje cennego i kosztownego czasu na prowadzenie kart pacjentek, ja w jego "genialną" pamięć nie wierze!

narcyz

#55 ~XXXX~

~XXXX~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 20:36:38

ja polecam dr Niewolina lub dr Siega bardzo dobrzy lekarze

Osobiscie gdybym miala wybierac z tych dwoch panow wybieram dr.Siega , jest młodym , nie skorumpowaym ""jeszcze"" lekarem i chlonym na wiedze... Przy nim nigdy nie jestem skrepowana...polecam z calego serca jakiem ja Wam to mowię.

#56 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 21:14:04

potwierdzam dr.Siega jest naprawdę kompetentną osobą.

#57 ~Ańdzia~

~Ańdzia~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 22:21:56

A ja mam pytanie do "przyszłych mam".Czy któraś z Pań wie na jakiej ulicy znajduje się gabinet dr.Niewolina i czy w ogóle doktor jeszcze leczy w Lęborku?Mam 2 dzieci i dość dawno,bo 7 lat temu byłam u doktora z wizytą.Teraz już nie mieszkam w Lęborku a wiem że kiedyś miał swój gabinet prywatny na ul.Legionów Polskich od strony biedronki.

#58 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 10:09:26

A ja mam pytanie do "przyszłych mam".Czy któraś z Pań wie na jakiej ulicy znajduje się gabinet dr.Niewolina i czy w ogóle doktor jeszcze leczy w Lęborku?Mam 2 dzieci i dość dawno,bo 7 lat temu byłam u doktora z wizytą.Teraz już nie mieszkam w Lęborku a wiem że kiedyś miał swój gabinet prywatny na ul.Legionów Polskich od strony biedronki.

Gabinet znajduje się na Legionów Polskich ale wejście jest od stony ulicy, nie jak kiedyś od strony Biedronki.

#59 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 15:08:42

Bardzo wazne!W którym tyg od zapłodnienia lekarz jest w stanie potwierdzic ciążę?

#60 ~Malenka~

~Malenka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 11:09:25

Ja polecam doktora Wasielewskiego jest bardzo dobrym lekarzem uratowal mi 2 ciaze gdzie moglam poronic dwukrotnie do tego nie drogi. Potrafi dobrze leczyc i pomoc naprawde polecam pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych