Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 20:32:18

Ja polecam dr.Niewolina i przede wszystkim dr.grzegorza pajurę.Całą ciąże prowadził mi dr.Wasielewski.Powiem szczerze,że spodziewałam sie innego traktowania.Kobietę traktuje przedmiotowo...pajura the best

#22 ~karolka_anna~

~karolka_anna~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 09:58:34

dla jednych dobry jest ten lekarz a dla innych inny tak ze tu opinie są różne .
ja od początku ciąży chodziłam do dr Lasowskiego i na prawdę uważam ze to dobry lekarz a pisanie ze u prywatnych wydaje sie 200 zł to nie prawda przynajmniej u mojego lekarza najwyższą kwotę któraa wydałam było 120 zł i miałam wszystkie badania przeprowadzone ale zdania i opienie są różne

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 07:55:26

Ja mysle,ze ktos tu sobie klienteli napedza tymi wpisami.
Czy takie posty nie powinny byc usuwane???

oczywiscie, ze tak

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 16:21:56

Ja polecam dr.Niewolina i przede wszystkim dr.grzegorza pajurę.Całą ciąże prowadził mi dr.Wasielewski.Powiem szczerze,że spodziewałam sie innego traktowania.Kobietę traktuje przedmiotowo...pajura the best

Dr Pajura?? wolne żarty- potraktował mnie jak śmiecia

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 16:22:22

Dr Pajura?? wolne żarty- potraktował mnie jak śmiecia

#26 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 13:13:57

kasa, kasa i tylko kasa!

#27 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 18:26:53

oczywiscie, ze tak

popieram

#28 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 18:58:40

A co sądzicie o dr łasowskim? ktoś chodził i może coś wiecej napisać? <_<

#29 ~andziaa~

~andziaa~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 17:59:54

no cóż, prywatnie to każdy za kasę jest ok

#30 ~aguśśśśś~

~aguśśśśś~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2010 - 13:18:02

Ja polecam dr Pajuro jest naprawde dobrym lekarzem:)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 15:53:08

Ja również polecam Pajure przyjmuje za darmo na kontrak w browarze bardzo miły

#32 ~tylko do Siega~

~tylko do Siega~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 20:57:21

Chodziłam juz do niejednego ginekologa w lęborku, jak z kazdym opinie są różne, jednemu to drgiemu to pasuje.
Ja moge z czystym sumieniem polecic W. SIEG - przyjmuje w browarze i na książeczke i prywatnie.
Jest lekarzem który powaznie podchodzi do problemu, rozmawia, tłumaczy , zleca wszystkie badania.

Pozytywną opinię słyszałam również o Pajuro- ale na własnej skkórze nie sprawdziłam

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 20:59:16

A co sądzicie o dr łasowskim? ktoś chodził i może coś wiecej napisać? <_<

Panu mówimy stanowcze NIE!!!
( miesiecy prywatnie w ciąży chodziłam do niego i słono płaciłam, olewator, badań nie zlecał, o cukrzycy zapomniał całkowicie, inne omyłkowo 3 razy zlecił, nie tłumaczył nic, w moim odczuciu olewatorskie podejście

#34 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 21:07:29

Przetestowałam:
- Galasiewicz- mówimy nie!
- Łasoskiemu- mówimy nie!
- Ślęzak- mówimy nie!

- SIEG - TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kompetentny, miły, rzeczowy, tłumaczy, wyjasnia. Nadal się kształci, chodze do niego na książeczkę, wiem że nadal zapisuje, ale mozna też i prywatnie ma nawet swoją stronke mozna zerknąć w czym się specjalizuje, Po tamtej 3 to miła odmiana

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 21:22:17

Przetestowałam:
- Galasiewicz- mówimy nie!
- Łasoskiemu- mówimy nie!
- Ślęzak- mówimy nie!

- SIEG - TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kompetentny, miły, rzeczowy, tłumaczy, wyjasnia. Nadal się kształci, chodze do niego na książeczkę, wiem że nadal zapisuje, ale mozna też i prywatnie ma nawet swoją stronke mozna zerknąć w czym się specjalizuje, Po tamtej 3 to miła odmiana

I tu musze się nie zgodzić nie chodziłam do pierwszych dwóch osób to pani trzeciej tak i byłam bardzo zadowolona ,a pan Sieg jak go zachwalasz to bym się spierała 11lat temu przyjmował mi poród i zle mnie zszył drugie dziecko rodziłam niecałe dwa lata temu i miałam przyjemność ,a może i nie ,że spotkać znów pana Sieg i bardzo był zainteresowany kto mnie tak zle zszył ale jak się dowiedział że to był właśnie On to mu mina zrzędła więc zdania są podzielone jednemu pasuje ten a drugiemu inny więc każdy musi sam się przekonać :)))pozdrawiam

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 23:21:35

A ja akurat bardzo chwalę dr Ślęzakową- trudno się dostać, kolejki olbrzymie, ale zawsze była zadowolona. Kopletny zestaw badań ( i to na książeczkę) , dokładne usg i jako jedyna, zbadała mi piersi z własnej inicjatywy. Może momentami bywa dość obcesowa, ale taki ma styl i trzeba to zaakceptować....Polecam

#37 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 14:33:23

...a pan Sieg jak go zachwalasz to bym się spierała 11lat temu przyjmował mi poród i zle mnie zszył drugie dziecko rodziłam niecałe dwa lata temu i miałam przyjemność ,a może i nie ,że spotkać znów pana Sieg i bardzo był zainteresowany kto mnie tak zle zszył ale jak się dowiedział że to był właśnie On to mu mina zrzędła więc zdania są podzielone jednemu pasuje ten a drugiemu inny więc każdy musi sam się przekonać :)))pozdrawiam

11 lat temu to on był początkującym lekarzem, pewnie dlatego nie zeszył Cię jak profesjonalista. Dziś to inny facet.

#38 ~~biedronka~~

~~biedronka~~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 15:10:23

Panu mówimy stanowcze NIE!!!
( miesiecy prywatnie w ciąży chodziłam do niego i słono płaciłam, olewator, badań nie zlecał, o cukrzycy zapomniał całkowicie, inne omyłkowo 3 razy zlecił, nie tłumaczył nic, w moim odczuciu olewatorskie podejście

a ja sie nie zgodzę całą ciąże chodziłam do doktora łasowskiego i wcale tak drogo nie płaciłam w stosunku do innych lekarzy i zlecił mi wszystkie badania i tłumaczył mi wszystko ale każdy ma swoje zdanie
jak bede w ciąży to tylko do niego bede chodziła

#39 ~leborczanka~

~leborczanka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 16:53:06

Nie polecam pani Slęzak. Osobiście pisałam na nią skargę do Rzecznika. Bardzo niemiła, niesympatyczna, żałosna stara baba, nie szanuje pacjentki, traktuje ją przedmiotowo. Bezczelna. Potrafi wrzeszczeć na pacjentkę nie bacząc na obecność innych kobiet na zewnątrz gabinetu. Nigdy nie jest punktualna. Nieżle trzeba się naczekać aby łaskawie przyjęła na książeczkę. Nie chcecie kobiety przechodzić gehenny jaką ja przeszłam to ze względu na swój stan zdrowia i małe dzieciątko do wszystkich tylko nie do tej Slęzakowej. Obecnie chodze do Galasiewicz. Po wejściu do jej gabinetu liczy się tylko pacjentka. Wspaniała rozmowa, potrafi wysłuchać, nie popędza, doradzi, jest miła i sympatyczna. Na wizyte nie trzeba długo czekać. Nareszcie nie przechodze stresu.

#40 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 17:28:30

Szanowne Panie.... Nie Slęzak, Ślązak czy jeszcze inaczej. Ta Pani nosi nazwisko Szlęzak. Tak dla informacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych