Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 10:28:54

Jest beznadziejny zbadal mnie w 9 msc ciazy naciskal tak mocno na brzuch ze nie moglam wytrzymac ale myslalam ze wie co robi ,nie zdazylam wrocic do domu i zaczelam krwawic masakra. Nikomu go nie polecam bada pacjetki na sztuke a sprzet ma przedpotopowy nic w nim nie widzi.

#182 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 11:19:59

Myśle ze teraz w każdym szpitalu pomimo poważnych wskazAn każą rodzic naturalnie albo czekają na kopertę : )
A cesarkę wykonują jak już kobieta opada z sił i jest na pol żywa - a dziecko także już ledwo co ....
Tak właśnie było w moim przypadku w lęborskim szpitalu ! Cesarka była wymuszona po 14 godzin ... mimo wskazań nie wykonano cesarki od razu, czekali na ostatni moment.
I czy to jest normalne ?

#183 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 16:57:11

Jest beznadziejny zbadal mnie w 9 msc ciazy naciskal tak mocno na brzuch ze nie moglam wytrzymac ale myslalam ze wie co robi ,nie zdazylam wrocic do domu i zaczelam krwawic masakra. Nikomu go nie polecam bada pacjetki na sztuke a sprzet ma przedpotopowy nic w nim nie widzi.

.
O kim mowa ? .

#184 ~Rene~

~Rene~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 21:00:16

Czy któras z Pan poleci dobrego ginekologa z lęborka????? Jestem w ciazy i nie wiem do kogo mam sie skierowac... Chodze panstwowo ale nie jestem zadowolona ;/ Chce isc do kogos kompetentnego prywatnie. Czekam na Wasze opinie i rady:) pozdrawiam

dr Grzegorz Pajuro   najlepszy

#185 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:50:19

Witam jaki ginekolog na NFZ w Leborku? Dzwonilam do trzech i terminy dopiero za dwa miesiace...

#186 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 12:27:19

Napewno nie polecam ginekologa Piotr Lis, lekarz ten ma lekceważące podejście do pacjentek, naśmiewa się z nich. Jest on według mnie jednym z najgorszych jak nie najgorszym ginekologiem w Lęborku.

#187 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 12:46:03

Zgadzam się - "to dziecko z downem"
Tak mówi lekarz do kobiety w ciąży po badaniach prenatalnych "będzie pani miała zdrowego downa" i nalega na aborcję w 6-miesiącu ciąży.
Lis to porażka nie lekarz.
Notabene dziecko urodziło się zupełnie zdrowa ,piękna prawie 5-cio kilogramowa dziewczynka.
Dzisiaj ma 3 latka jest cudowna ,mądra i inteligentna
Co przeżyła matka w czasie ciąży i z nią całą rodzina przez tego lekarza nadaje się do sądu jako znęcanie psychiczne .

#188 ~Kunegunda~

~Kunegunda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 21:27:59

Nie polecam Sięga, gbur jakich mało, lekarz z zaburzeniami, pacjentki na NFZ traktuje jak śmieci, nawet na połówkowym USG nie włączył monitora bym mogła zobaczyć dziecko!!! Na nawet gęby nie otworzył by podać podstawowe dane, masakra omijajcie dziada szerokim łukiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych