Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 17:43:05

Czy któras z Pan poleci dobrego ginekologa z lęborka????? Jestem w ciazy i nie wiem do kogo mam sie skierowac... Chodze panstwowo ale nie jestem zadowolona ;/ Chce isc do kogos kompetentnego prywatnie. Czekam na Wasze opinie i rady:) pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 18:35:20

polecam pana ktory spowodowal ze jest pani w ciazy- on juz napewno zna budowe anatomiczna ukladu rozrodczego;P

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 18:47:47

Czy któras z Pan poleci dobrego ginekologa z lęborka????? Jestem w ciazy i nie wiem do kogo mam sie skierowac... Chodze panstwowo ale nie jestem zadowolona ;/ Chce isc do kogos kompetentnego prywatnie. Czekam na Wasze opinie i rady:) pozdrawiam

Polecam Pani prywatna klinikę Swissmed na Morenie w Gdańsku, ul. Wileńska. Najlepszy jest tam dr med. Wójcik, proszę wejść w WWW.znanylekarz.pl i tam znajdzie Pani najlepszych, niestety lęborskich z czystym sumieniem nie moge polecić. Młodszych nie znam w ogóle a sama korzystam z ginekologów w Gdańsku lub w Gdyni. Pozdrawiam i do szczęśliwego rozwiązania. :D

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 18:59:51

Polecam Pani prywatna klinikę Swissmed na Morenie w Gdańsku, ul. Wileńska. Najlepszy jest tam dr med. Wójcik, proszę wejść w WWW.znanylekarz.pl i tam znajdzie Pani najlepszych, niestety lęborskich z czystym sumieniem nie moge polecić. Młodszych nie znam w ogóle a sama korzystam z ginekologów w Gdańsku lub w Gdyni. Pozdrawiam i do szczęśliwego rozwiązania. :D

Dlaczego nie możesz - z czystym sumieniem - polecić lęborskich? Pytam , bo nie każdego stać na prywatne wizyty. Czym zawinili lęborscy ?

#5 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 19:05:50

Dlaczego nie możesz - z czystym sumieniem - polecić lęborskich? Pytam , bo nie każdego stać na prywatne wizyty. Czym zawinili lęborscy ?

Oczywiscie nie wszystkich moge polecic. Dlaczego? bo częsc leborskich lekarzy pozostała na etapie wiedzy jaka zdołasli zdobyc na studiach.Nie dokształacaja sie,co w dzisiejszej dobie oznacza zacofanie.Ale kase to biora niemalze jak profesorowie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 20:21:32

Chcesz mieć zdrowe dziecko? To się zastanów i nie żałuj kasy bo możesz żałować całe życie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 09:04:59

racja ale nie kazdego stac na wywalenie 200 zł na kazda wizyte u ginekologa...........

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 11:38:44

racja ale nie kazdego stac na wywalenie 200 zł na kazda wizyte u ginekologa...........

Mam nadzieję , że nasi lekarze nie dokonują zabijania nienarodzonych - także w szpitalu.

#9 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 12:34:26

Nie chciałabym narzucać swojej woli ale ja poleciłabym dr Galasiewicz. Wiem że różnie o niej mówią ale ja naprawdę tylko dzięki niej 5 lat temu urodziłam zdrowego i przede wszystkim żywego synka. Do tej pory jestem Jej bardzo wdzięczna.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 12:57:40

Nie chciałabym narzucać swojej woli ale ja poleciłabym dr Galasiewicz. Wiem że różnie o niej mówią ale ja naprawdę tylko dzięki niej 5 lat temu urodziłam zdrowego i przede wszystkim żywego synka. Do tej pory jestem Jej bardzo wdzięczna.

Niestety jedna jaskółka wiosny nie czyni, tej pani ta sztuka udaje się raz na 5 lat, lepiej nie ryzykować. Jak już to polecam pana Wasilewskiego lub panią Szlęzak.

#11 ~Gościówa~

~Gościówa~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 18:36:21

Niestety jedna jaskółka wiosny nie czyni, tej pani ta sztuka udaje się raz na 5 lat, lepiej nie ryzykować. Jak już to polecam pana Wasilewskiego lub panią Szlęzak.

Wasilewski jets niemiły, a Szlęzak nie pracuje w szpitalu, co jest przydatne, jak się jest w ciąży.

#12 ~...........~

~...........~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 09:02:37

Wasilewski jest nie miły i traktuje kobiety przedmiotowo. Gorzej niż "worek kartofli". Gdy rodziłam 3lata temu on akurat miał dyżur. Przyszedł dopiero pół godziny po wszystkim i jeszcze z pretensjami bo to była 1.w nocy. A on chciał się wyspać. Jak zgłosiłam się na oddział on powiedział pielęgniarkom żeby nic mi nie podawały, żadnych leków, bo mam urodzić rano. On chce się wyspać. Miał problem bo urodziłam pół godziny po północy. A tego jak mnie potraktował nigdy nie zapomnę.... Brutalny i chamski - tymi słowami mogę go określić.
Całą ciążę chodziłam do doktor Ślęzak. Bardzo miła kobieta. Dba o pacjentki, wysyła na wszystkie badania, po prostu super. I całą ciążę chodziłam do niej na kontrakt :-)

#13 ~mloda mama~

~mloda mama~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 07:14:22

ja polecam doktora Sywulę, który przyjmuje na kontrakt w Łęczycach. jestem z lęborka i zawsze jeździlam do niego. Stac mnie na prywatnego lekarza ale dlaczego mam placic skoro moge skorzystac z publicznej opieki, lekarz jest naprawdę super.

#14 ~~kasia~~

~~kasia~~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 16:42:37

ja polecam dr Niewolina lub dr Siega bardzo dobrzy lekarze

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 17:31:04

polecam pana ktory spowodowal ze jest pani w ciazy- on juz napewno zna budowe anatomiczna ukladu rozrodczego;P

Bardzo dobra rada -mąż i nie mąż - ale sprawca wielu ciąż?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 20:47:59

bylam u Pana Siega :)Naprawde czlowiek cudo! mily :) Byla to moja pierwsza wizyta u niego ale jestem bardzo zadowolona!:) Chodzilam wczesniej do starego -Machowiny....... slepy......... gluchy i stary!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 21:19:42

bylam u Pana Siega :)Naprawde czlowiek cudo! mily :) Byla to moja pierwsza wizyta u niego ale jestem bardzo zadowolona!:) Chodzilam wczesniej do starego -Machowiny....... slepy......... gluchy i stary!

No to trafiłas najgorzej jak mogłaś, chociaż dla mnie lekarz ma być kompetentnym i dobrym fachowcem, ale jak przy okazji jest też czlowiekiem to bardzo miło.

#18 ~Jasmina~

~Jasmina~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 21:02:48

ja chodzę do doktor Galasiewicz :) a mam pyatnie cze skierowania od niej sa honorowane w laboratoriach czy muszę za badania płacić z własnej kieszeni ?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 17:35:24

Polecam doktora Niewolina. Sporo u niego ciężarnych. Mądry, doświadczony lekarz i do tego wesoły facet

#20 ~sprawca ciąży~

~sprawca ciąży~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 21:26:38

Polecam doktora Niewolina. Sporo u niego ciężarnych. Mądry, doświadczony lekarz i do tego wesoły facet

Ja mysle,ze ktos tu sobie klienteli napedza tymi wpisami.
Czy takie posty nie powinny byc usuwane???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych