Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gimnazjum w Ustce

gimnazjum ustka publiczne nowe gimnazjum gminne

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jenny~

~jenny~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 16:25:04

Od jakiegoś czasu słychać pogłoski w Ustce, że ma powstać nowe gimnazjum publiczne w budynkach po ZST dla dzieci z gminy Ustka. Czy jest to realne? Jak sądzicie, czy taka szkoła miałaby lepszą ofertę, wyposażenie i organizację od już istniejącego gimnazjum na ul. Wróblewskiego?

#2 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 17:20:05

Jak powszechnie wiadomo Ustka , nigdy nie zdobyła praw miejskich ,
także nie ma co się dziwić że rządzi nią Wójt Ustki p. Anna Sobczuk-Jodłowska,
ona tu rozdaje karty, reszta (usteckie miejskie Ratuszaki)
to tak zwane słupy.

#3 ~jenny~

~jenny~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 14:58:46

Jak powszechnie wiadomo Ustka , nigdy nie zdobyła praw miejskich ,
także nie ma co się dziwić że rządzi nią Wójt Ustki p. Anna Sobczuk-Jodłowska,
ona tu rozdaje karty, reszta (usteckie miejskie Ratuszaki)
to tak zwane słupy.

Jak Smerfie marudo Twoja wypowiedź ma sie do pytania? Zastanawiam się na ile prawdziwe są te plotki o powstaniu nowej szkoły. Z Twojej wypowiedzi nie wynika nic, mozna sie jedynie domyślać, że skoro P. Wójt rządzi to:
a. rzeczywiscie zamierza utworzyć nowa placówkę
b. "szantażuje" ratuszaków, że to uczyni
Mnie , ustczenkę temat ten żywo interesuje, ponieważ moje dziecko wkrótce rozpoczyna naukę w szkole podstawowej i nie zgadzam sie na to, aby moje dziecko uczęszczało do zespołu szkół gimnazjalno-podstawowych z młodzieżą w wieku gimnazjalnym. Pomysł otworzenia szkoły gminnej pojawia się nie od dziś, ale " warzywniaku" usłyszałam, że z dniem 2 lutego 2013 P.Wójt oficjalnie przejmuje budynki po ZST, tworzy szkołę, a Usteckie gimnazjum przy ul. Wróblewskiego zostanie rozwiązane i zostaną również utworzone zespoły szkół ze szkoł podst nr 1 i 2. Przy takim rozwoju sytuacji,nie będzie w Ustce szkoły li tylko podstawowej. Pozostaje mi wozic dziecko do Słupska lub namawiać mądrych ludzi na założenie stowarzyszenia i utworzenie niepublicznej szkoły podstawowej.....wkrótce, będę musiała zapisać dziecko do którejś szkoły, a zupełnie nie wiem od władz tego miasta jak rzeczy się naprawdę mają i bardzo mi się to nie podoba, że o ważnych dla mnie sprawach dowiaduję się z plotek i ponieważ temat ten nie wypłynął na żadnej z ostatnich sesji ( czytam protokoły i oglądam/słucham relacji i nagrań) a sprawy są załatwiane przez naszych włodarzy w kuluarach i nieformalnych rozmowach. Tak więc ponawiam pytanie i pytam Was:
Czy Ktoś z forumowiczów ma rzetelne informacje w temacie pierwotnym temacie tego forum?

#4 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 13:25:22

Witam. I ja słyszałem o takiej inicjatywie. Dosyć dawno bo moja córka jako ostatni rocznik absolwentów tej szkoły ukończyła technikum. Należy się zastanowić chyba czy w dobie niżu demograficznego jest sens tworzenia tam placówki edukacyjnej. Wydaje mi się że Burmistrz raczej utworzy nowy biurowiec lub sprzeda obiekt a nawet jestem skłonny uwierzyć że przerobi go na noclegownie dla bezdomnych których z oczywistych powodów zacznie w tej mieścinie przybywać.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:16:11

Jenny ty jesteś blondynką, bo odpowiedz smerfa była jak najbardziej w temacie, a do ciebie widzę to nie dotarło, tak jakby mówić do blondynki.

Napiszę najprościej jak potrafię, tak żeby dziecko w gimnazjum, czy też blondynka mogły to zrozumieć: Otóż jak zwykle poszło o pieniądze, jak Wójt gminy Pustka sobie wyliczyła, czy płacić horrendalne dotacje do dzieci uczących się w Ustce, czy otworzyć własną placówkę oświatową, do której dodatkowo dzięki dotacją z budżetu państwa koszty utrzymania się dużo niższe niż dopłacanie do nierealnie wysokich opłat jakie sobie zażyczył Pustecki Ratusz to wybór jest prosty.

Zrozumiała?, bo już prościej już napisać nie potrafię :lol: .

#6 ~jenny~

~jenny~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 22:02:38

Jenny ty jesteś blondynką, bo odpowiedz smerfa była jak najbardziej w temacie, a do ciebie widzę to nie dotarło, tak jakby mówić do blondynki.

Napiszę najprościej jak potrafię, tak żeby dziecko w gimnazjum, czy też blondynka mogły to zrozumieć: Otóż jak zwykle poszło o pieniądze, jak Wójt gminy Pustka sobie wyliczyła, czy płacić horrendalne dotacje do dzieci uczących się w Ustce, czy otworzyć własną placówkę oświatową, do której dodatkowo dzięki dotacją z budżetu państwa koszty utrzymania się dużo niższe niż dopłacanie do nierealnie wysokich opłat jakie sobie zażyczył Pustecki Ratusz to wybór jest prosty.

NA ILE REALNE SA TE PLOTKI? CZY SZKOLA GMINNA BEDZSIE MIALA LEPSZA OFERTE ( jezeli bedzie) ?

ani Ty ani ani Smerf nie odpowiedzieliscie na te pytania, bredzicie tylko obydwoje o przepychankach w urzedach, ktore mnie nie obchodza. Mimo to dziekuje za odpowiedz.

do Marka: dziekuje za informacje, ale takze widze, ze to jedynie przypuszczenia

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 17:39:12

Przecież ci napisałem blondynko, że ta szkoła powstanie i będzie działać, ale do blondynek to nic poza MTV i lakierami o paznokci nie dociera.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 18:35:41

Przecież ci napisałem blondynko, że ta szkoła powstanie i będzie działać, ale do blondynek to nic poza MTV i lakierami o paznokci nie dociera.

Twoja matka tez jest blondynka?

#9 ~AnnaM.~

~AnnaM.~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 19:30:04

Bardzo dobry pomysł Jodłowskiej, ale zapewne boi się Wysockiej? Mąż Jodłowskiej "kierownikuje" w gimnazjum, a maż Wysockiej "wicewujtuje" u Jodłowskiej. Konflikt interesów? Jednak kruk krykowi oka nie wykole.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 19:41:58

Twoja matka tez jest blondynka?

Nie jest inteligentną brunetkom, a ja jestem po niej inteligentnym brunetem, który potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągać właściwe wnioski.

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:17:06

"Nie jest inteligentną brunetkom, "

jakim brunetkOM?
nie jest inteligentnĄ... a co, jest inteligentnĄ inaczej?
hahahhahahahahahaa

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:19:21

Bardzo dobry pomysł Jodłowskiej, ale zapewne boi się Wysockiej? Mąż Jodłowskiej "kierownikuje" w gimnazjum, a maż Wysockiej "wicewujtuje" u Jodłowskiej. Konflikt interesów? Jednak kruk krykowi oka nie wykole.

no to bedzie w koncu ta nowa szkola czy nie? polacza miastowe gimnazjum z podstawowkami czsy nie ? wie ktos w koncu?

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 11:16:29

A o takiej chorobie jak dyslekcja blondi słyszała?. Na pewno nowe gimnazjum będzie lepiej wyposażone niż twój mózg. Nawet mając dyslekcję jestem 5 razy mądrzejszy niż ty tępa blondynko kiedykolwiek będziesz :D .

Na koniec coś dla poprawienia humoru:

adą dwie blondynki na wycieczkę samochodem. Nagle rozbiły się o drzewo i jedna mówi do drugiej:
- Cool ten maluch... ale jak on się zatrzymuje, jeżeli w pobliżu nie ma drzew?

Dlaczego blondynka je ziemie?
Bo grunt to zdrowie

Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus. Autobus podjeżdża, a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta:
- Dojadę tym autobusem do Centrum ?
- Nie - odpowiada kierowca.
- A ja ?- pyta druga.

Dlaczego jak jest zimno, to blondynki stają w kącie?
- Bo tam jest 90 stopni.

Idą trzy pijane blondynki i widzą księdza a ze sie wstydziły pokazać w takim stanie pochowały się do worków.
Ksiądz ciekawy co jest w workach podchodzi do nich.
Kopie w pierwszy worek i słyszy: -miauuuuuuu!!
Kopie w drugi słyszy:
-hau! hau! hau!
Kopie w trzeci i słyszy:
-Kartofle!!!

Przychodzi blondynka do sklepu i przez pół godziny męczy się z otwarciem drzwi. Gdy już weszła sklepowa mówi:
- Co pani tak długo otwierała te drzwi, przecież jest napis: ciągnąć.
Na to blondynka:
- Tak, ale nie pisze, w którą stronę ciągnąć.

Dlaczego blondynki nie potrafią zrobić kostek lodu?
- Bo ciągle zapominają przepisu.

Co mają wspólnego UFO i inteligentna blondynka?
- Ciągle o nich słyszysz, ale nigdy nie widziałeś.

Blondynka już dłuższy czas stoi na przystanku autobusowym. Przechodzi obok chłopak i jej mówi:
- Ślicznotko, ten autobus kursuje tylko w święta.
- No, to mam wielkie szczęście, bo dzisiaj są moje imieni

Dlaczego blondynka pije jogurt w sklepie?
Ponieważ na wieczku jest napisane otwórz tutaj

List blondynki
Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do
Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać.
Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej
wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.
Ale przecież się z powodu tego nie powieszę...
Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery.
Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak
Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.
Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.
Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i
zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi
komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka.
Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a
jeśli nie, to jej nic nie mów.
Twoja mamusia Dusia
PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już go zakleiłam.

#14 ~blondi~

~blondi~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 00:56:35

dyslekCja jest po to, zeby w szkole Ci zawyzali oceny i zebys mogl dluzej niz NORMALNI ludzie pisac egzaminy. Na studiach juz nie ma taryfy ulgowej ani w zyciu zawodowym tez Poza tym z dysleksji sie wyrasta wdg najnowszych doniesien, wiec albo jestes malolat albo cos sciemniasz z ta dysleksja...... poza tym, aktualnie juz to nazewnictwo wyszlo z obiegu...lekko traci myszka

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 17:26:52

Dysleksja to poważna choroba cywilizacyjna, jest powszechnie uznawana przez WHO, no ale ty jesteś blondi to nic dziwnego, że do ciebie to nie dociera i dalej twierdzisz, że to ściema jedna wielka i lewe zwolnienia lekarskie. No, ale gdzie ja mógłbym się kłócić z takim autorytetem intelektualnym jak blondynka :D , inteligencji za grosz, wiedzy jeszcze mniej, horyzonty myślowe wąskie jak pajęcza nić, w głowie tylko MTV i nowe lakiery do paznokci to co się tutaj dziwić.

Pomimo dysleksji studia skończyłem, nie przeszkadza mi ona w pracy, bo używam procesorów tekstu automatycznie poprawiających błędy. Poza tym jestem inżynierem projektuje sieci światłowodowe w Gdyni i w mojej praca polega na prawidłowym odczytywaniu schematów i rysunków technicznych,a w tej dziedzinie ludzie z stwierdzoną dysleksją są lepsi i wykazują większe zdolności od osób bez dysleksji.

Tak to blondi jest ty jesteś pusta i o niskich horyzontach myślowych, ja mam studia skończone procuje jako inżynier i w twoim crazy blondynkowym świecie i zrytej bani to ty jesteś mądrzejsza, czy raczej w twoim języku fajniejsza bo ja mam dysleksje, a ty nie.

Jak widzisz, pewne choroby utrudniają pewne działania, ale potrafią ułatwić inne, jako humanista, którym nie jestem miałbym problemy, ale jako osoba ze ścisłym umysłem mam dzięki dysleksji dodatkowe usprawnienia.

Poczytaj crazy blondi oficjalny raport WHO o dysleksji, ale nie zapomniałem ty nie czytasz niczego poza bravo girls, kolorowymi rozkładówkami i odmóżdżającymi romansidłami na których sam widok mi się wymiotować chce.

Jesteś blondynką więc to co ja napisałem to jedno, to co tobie uda się z tego odczytać to drugie, a to co dotrze do twojego w cudzysłowie "mózgu" to zupełnie inna para kaloszy.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 15:53:32

A o takiej chorobie jak dyslekcja blondi słyszała?. Na pewno nowe gimnazjum będzie lepiej wyposażone niż twój mózg. Nawet mając dyslekcję jestem 5 razy mądrzejszy niż ty tępa blondynko kiedykolwiek będziesz :D .

adą dwie blondynki na wycieczkę samochodem. Nagle rozbiły się o drzewo i jedna mówi do drugiej:

Bo grunt to zdrowie

Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus. Autobus podjeżdża, a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta:
- A ja ?- pyta druga.

- Bo tam jest 90 stopni.

Idą trzy pijane blondynki i widzą księdza a ze sie wstydziły pokazać w takim stanie pochowały się do worków.
Kopie w drugi słyszy:
-hau! hau! hau!
Kopie w trzeci i słyszy:
-Kartofle!!!

Przychodzi blondynka do sklepu i przez pół godziny męczy się z otwarciem drzwi. Gdy już weszła sklepowa mówi:
Na to blondynka:

Blondynka już dłuższy czas stoi na przystanku autobusowym. Przechodzi obok chłopak i jej mówi:

List blondynki
Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać.
wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.
Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery.
Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.
Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.
Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i
Twoja mamusia Dusia

Dysleksja to poważna choroba cywilizacyjna, jest powszechnie uznawana przez WHO, no ale ty jesteś blondi to nic dziwnego, że do ciebie to nie dociera i dalej twierdzisz, że to ściema jedna wielka i lewe zwolnienia lekarskie. No, ale gdzie ja mógłbym się kłócić z takim autorytetem intelektualnym jak blondynka :D , inteligencji za grosz, wiedzy jeszcze mniej, horyzonty myślowe wąskie jak pajęcza nić, w głowie tylko MTV i nowe lakiery do paznokci to co się tutaj dziwić.

Pomimo dysleksji studia skończyłem, nie przeszkadza mi ona w pracy, bo używam procesorów tekstu automatycznie poprawiających błędy. Poza tym jestem inżynierem projektuje sieci światłowodowe w Gdyni i w mojej praca polega na prawidłowym odczytywaniu schematów i rysunków technicznych,a w tej dziedzinie ludzie z stwierdzoną dysleksją są lepsi i wykazują większe zdolności od osób bez dysleksji.

Tak to blondi jest ty jesteś pusta i o niskich horyzontach myślowych, ja mam studia skończone procuje jako inżynier i w twoim crazy blondynkowym świecie i zrytej bani to ty jesteś mądrzejsza, czy raczej w twoim języku fajniejsza bo ja mam dysleksje, a ty nie.

Jak widzisz, pewne choroby utrudniają pewne działania, ale potrafią ułatwić inne, jako humanista, którym nie jestem miałbym problemy, ale jako osoba ze ścisłym umysłem mam dzięki dysleksji dodatkowe usprawnienia.

Poczytaj crazy blondi oficjalny raport WHO o dysleksji, ale nie zapomniałem ty nie czytasz niczego poza bravo girls, kolorowymi rozkładówkami i odmóżdżającymi romansidłami na których sam widok mi się wymiotować chce.

Jesteś blondynką więc to co ja napisałem to jedno, to co tobie uda się z tego odczytać to drugie, a to co dotrze do twojego w cudzysłowie "mózgu" to zupełnie inna para kaloszy.

Bo grunt to zdrowie

- A ja ?- pyta druga.

- Bo tam jest 90 stopni.

Kopie w drugi słyszy:
-hau! hau! hau!
Kopie w trzeci i słyszy:
-Kartofle!!!

Na to blondynka:

List blondynki
Twoja mamusia Dusia

spadaj szowinisto, studia, procesory(???!!! chyba edytory!) tekstu , a nawet sam doktorat juz Ci nie pomoga, temat forum nie dotyczy blondynek

#17 ~blondi~

~blondi~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 16:01:33

Dysleksja jest ZABURZENIEM- nie chorobą, a kolor włosów zawsze można zmienić

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 21:12:30

- Co to jest farbowana blondynka?
- Sztuczna inteligencja. :D :D :D

Mentalnym i umysłowym tępakiem zostaniesz do końca życia, IQ stabilizuje się w wieku 15 lat, czyli jak głupia byłaś, tak głupia zostaniesz.

Poczytaj o blondwłose uosobienie inteligencji, a raczej jej braku, napisano w oficjalnym raporcie WHO, przez który to została ona nazwana chorobą cywilizacyjną. No, ale ty nic poza kolorowymi rozkładówkami nie czytasz, a tym bardziej publikacji naukowych :lol: .

Widzę IQ nie starczyło na użycie opcji cytuj.

Teraz ja ci poprawnie blond włosy pustaku zacytuję:

Dysleksja to nie choroba, którą można wyleczyć. Dyslektykiem jest się na całe życie. Dlatego ważne jest wyćwiczenie różnych strategii postępowania, dzięki którym dysleksja nie będzie przeszkadzać w życiu codziennym. Powinna w tym pomóc terapia pedagogiczna (zajęcia kompensacyjno-korekcyjne). Im wcześniej terapia się zacznie, tym lepiej dla dziecka.

Oficjalny raport WHO na temat współczesnych chorób cywilizacyjnych zaliczył dysleksje do jednej z nich, ale co tam oni mogą wiedzieć przecież ten raport pisali Profesorowie zajmujący się tematem od 30 lat, mający po kilkaset publikacji naukowych i wykładający na najlepszych zachodnich uczelniach, skoro blondynka twierdzi, że to zaburzenie to na pewno ona ma rację, a nie Profesorowie z najlepszych światowych uczelni :D :D :D .

Nie ma to jak dyskutować z kimś kto jest głupi jak but z lewej nogi :lol: , więc może tak pustaku zanim napiszesz kolejną serię z cyklu "mądrości blondynki" zajrzysz do oficjalnych raportów i najnowszych badań naukowych nad tym zagadnieniem, może chociaż raz w swoim crazy życiu zamiast kolorowej gazetki przeczytała być dla odmiany jakąś publikację naukową, na pewno ci nie zaszkodzi, czytanie mądrych rzeczy dla odmiany naprawdę nie boli :lol: .

Z takim czymś dyskutuje, a w zasadzie neguje irracjonalne wyssane z palca dyrdymały tego czegoś :lol: .
https://www.youtube....h?v=y5HgMrX-JhQ

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 21:30:16

spadaj szowinisto, studia, procesory(???!!! chyba edytory!) tekstu , a nawet sam doktorat juz Ci nie pomoga, temat forum nie dotyczy blondynek

http://pl.wikipedia....Procesor_tekstu

Sprawdź blond włose puste bezmózgie dziecię, czy się różni procesor tekstu od edytora tekstu i zanim napiszesz coś durnego i głupiego sprawdź informacje, a nie stosujesz typowo babską logikę "nie wiem, ale się wypowiem". Pewnie, że temat nie dotyczy blondynek, ale został opanowany przez blondynki, a z kimś kto jest głupszy niż ustawa o najniższym poziomie szkolnictwa przewiduje i wymądrza się w niebo głosy, stosując babską logikę "nie mam racji, ale podniosę głos i będę krzyczeć żeby mi przyznał rację" ciężko jest dyskutować, bo nie rozumieją takie intelektualne imbecyle jak ty, że to jest forum internetowe i tutaj jak będziesz pisać dyrdymały i próbować zakrzyczeć mądrzejszego od siebie to tylko się skompromitujesz i na pewno debaty nie wygrasz.

Studia mam skończone, jestem inżynierem, doktoratu nie mam, szowinistom też nie jestem, jak się blondynką kończą argumenty to idą wyzwiska i nieprawdziwe obelgi, co może jeszcze nazwiesz mnie antysemitom bo tępię głupich ludzi, a może jestem komunistom :lol: :lol: , co tam jeszcze blondi wymyśli żeby tylko ubliżyć innemu, jak nie mam argumentów.

Z prostakami trzeba rozmawiać w języku, który zrozumieją, niestety jest to język wulgarny, pełen agresji i wyzwisk, ale inaczej z takimi imbecylami się po prostu nie da.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 12:04:48

Ostatnie wpisy nie na temat.Wywołano temat gimnazjum, a wlaściwie temat usteckiej i gminnej oświaty. Trzeba spojrzeć na zatrudnienie w szkołach i urzędzie miejskim w wydziale oświaty. Tam mozna znależć sposób na oszczędności oraz poprawienie poziomu nauczania i wizerunku szkół. W tym kierunku powinna iść dyskusja o oświacie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gimnazjum, ustka, publiczne, nowe gimnazjum, gminne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych