Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zrobić wesele w Słupsku?

114 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Joan~

~Joan~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2009 - 17:33:36

Co do miejsca na wesele moge polecić hotel Portus w Słupsku. Maja dość ciekawą ofertę i menu.

#42 ~poszukiwaczka :)~

~poszukiwaczka :)~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 13:04:57

witam
mam pytanko ktoś robił wesele albo był na weselu w pałacu w runowie? bo myślę żeby tam wszystko zorganizować, mam dużo osób przyjezdnych więc najważniejsze jest to zeby w tym samym lokalu co wesele był nocleg. a przy okazji to szukam wideo/foto i zespołu muzycznego jeśli ktoś coś zna ciekawego i niedrogiego do proszę o maila jobi2@op.pl

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 23:51:13

Co do miejsca na wesele moge polecić hotel Portus w Słupsku. Maja dość ciekawą ofertę i menu.

jak chcesz tanio tao ja mam kilka namiotów, tanio wypoZyczę i zagrychę te z znajde w spiżarce no i zespół muzyczny mam sam jestem solistą gram na grzebieniach i nerwach buahaha bua jak jestes zainteresowana to dzwoń 0700

#44 ~~obywatel~~

~~obywatel~~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2009 - 11:41:31

Nie wszyscy lecą.Zjeść obiad w Mai to jeszcze można ,ale wykupić obiady dla pracowników to porażka.To co dowożą z jakiejś szkoły woła o pomste do nieba.Niesmaczne ,nieapetyczne i wagę robią ziemniaki.A najlepiej wygląda danie pod tytułem "Kiełbaski wiedeńskie" czy jakoś tak.Nie polecam wesela jeżeli też taką masówkę robią.

Maja to porażka, tragedia, wstyd przed gośćmi dla rodziny młodych.
Chyba że ktoś lubi ziemniaki, na obiedzie weselnym dostałem chyba z pięć ziemniaków wielkości pięści i kotlecik z bukietem surówek trzy rodzaje nakładane łyżeczką do kawy.
Ludzie z głodu bez mała wyli.
Nie polecam

#45 ~Łojojoj~

~Łojojoj~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2009 - 17:13:20

Witam.
Może najpierw pochwalę pewne miejsce, a potem ponarzekam
Jeśli chcesz zrobić wesele z klasą w urokliwym miejscu, to polecam Pensjonat Bernackich ze Smołdzina! Bardzo dobre jedzenie, profesjonalna obsługa, eleganckie klimaty i na Sali i w pokojach gościnnych, dużo miejsca i uśmiechu. Pełne zaangażowanie personelu i dobre rady od właścicieli.
Jeśli natomiast chcesz przeżyć koszmar swojego życia, to polecam Ośrodek Bałtyk w Ustce!!! W życiu czegoś takiego nie widziałam, a na paru weselach się było! Mało tego, jako doświadczona kelnerka jestem zszokowana tym, co tam zobaczyłam… To, co przeczytasz, to nie tylko moje subiektywne zdanie, ale też opinia Państwa Młodych oraz Gości Weselnych. Ale od początku…
Wejście do Ośrodka zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie- ładny korytarz, zachwycające lampy, sala elegancka. I to chyba tyle, co mam dobrego do powiedzenia o tym lokalu.
Jedzenie. Zawsze Para Młoda słyszy, że „będzie tyle, że nie zabraknie”… Otóż- tam ZABRAKŁO! Już o 2-3 w nocy Kelnerki zabierały niektóre półmiski, bowiem chyba najprawdopodobniej wiedziały, co nas czeka następnego dnia na poprawinach… Jedzenia starczyło na poprawinach dla połowy gości na 2 godziny! Dobrze, że Rodzice Młodej mieli własne zakąski w dom, to je przywieźli na salę i Goście najedli się do syta i jeszcze do domów pozabierali. Rzadko porozstawiane półmiski, słaba dekoracja, brudne naczynia…
Obsługa. Jestem zażenowana jej poziomem. Nie wiem, czy któraś z tych pań pracowała w innym lokalu? Nie do pomyślenia jest dla mnie to, aby obrażać się na Gości, że zwrócili uwagę o BRUDNĄ szklankę. Brudną, bo nie umytą!!!!!!! Z odciskami warg i palców i jeszcze zacieki!!!! Pani dość niemiłe, gburowate, zabijające spojrzeniem! W dodatku niewykwalifikowane- nosiły po jednym talerzyku w ręce lub dwa na tacy, nawet jak znosiły. Przy 70 osobach 3 kelnerki nie dawały sobie rady- długo czekaliśmy na posiłki, kiedy dostawaliśmy zupę, to czekaliśmy na łyżki itp. Żadna z nich nie pilnowała, aby toalety były czyste- na drugi dzień widzieliśmy pozostałości po dniu pierwszym… Sala była nie zamieciona. Nie wiem, dla mnie podczas obsługiwania wesel standardem było, aby pilnować porządku i być miłą dla Gości… Może ten trzygwiazdkowy hotel ma inne standardy niż restauracje…? Odzywki w stylu „prosić zawsze można” i „cierpliwości” zniechęciły nas do tych Pań… Rozumiemy przemęczenie, bo te Panie robiły tam i za kelnerki i za zmywające, ale ta praca wymaga poświęceń.
Pokoje. Wydawać by się mogło, że przygotowanie małżeńskiego łoża to obowiązek ośrodka weselnego. Nie w Bałtyku… Państwo Młodzi nie dość, że sami musieli złożyć sobie łóżka, to tak jak i wszyscy Goście musieli nałożyć poszwy i pościelić….!!! Niektórzy trafili na tzw. Żydowskie prześcieradła- z dziurami! Pomijam oczywiście brud w pokojach, pajęczyny pod sufitami i zapuszczone łazienki… I klasyczne, plastykowe stoliki ;o
Poprawiny. We wszystkich lokalach praktykowane jest, że zanim zaczną się poprawiny, to goście mają dostęp do herbaty i kawy. W Bałtyku tak nie ma! Impreza miała się zacząć o 14, ale już od 8 kręcili się niektórzy w poszukiwaniu kawy. Nie zostali wpuszczeni na salę, aby poczekać, dobrze, że w holu były sofy. Nie dostali też kawy i herbaty! Pani kierownik tego zamieszania powiedziała, że udostępni jedynie czajnik, a kawę i herbatę musimy kupić sami!!!! O szklankach też zapomniała, więc jeśli ktoś wyniósł sobie do pokoju, to teraz były na wagę złota! Kiedy jeden z Gości chciał odzyskać blachę po cieście, jedna z kelnerek otworzyła drzwi na salę. Była to doskonała okazja, aby wziąć z sali półmisek z wędlinami, jednak naraziło to bohatera na MORDERCZE spojrzenie kelnerki! O godzinie 12 to chyba naturalne, że człowiek robi się głodny? Nie w Bałtyku ;p Na szczęście Matka Pani Młodej przekonała właścicielkę do wpuszczenia ludzi na salę, ale co z tego, jak zaraz jedzenia zabrakło…?
Pomijam fakt, że stoły Młodzi sami ustawiali w piątek póóźnym wieczorem, bo właścicielka nie miała czasu i nawet prosiła, by robili to w sobotę przed weselem!!!!!
Pieniądze. Wcale nie małe. Czy za te wszystkie „przyjemności” zapłacilibyście 180 zł od osoby???? Państwo Młodzi właśnie tyle dali za każdego Gościa i nie ważne było dla Kierownictwa, że na poprawinach nie było połowy osób (dobrze, bo jedzenia w ogóle by nie starczyło nawet na 15 minut) (ale jak Szefowa stwierdziła „to goście tak dużo jedzą”)! 120 zł za wesele, 30 za poprawiny i 30 za samodzielne przygotowanie sobie pokoju do spania…
Całe szczęście, że była dobra vodka (żołądkowa czysta) i wspaniały zespół (Romeo i Julia z Lęborka), inaczej wesele stałoby się rzeczywiście koszmarem. Niestety, złe wrażenia i tak pozostają…

#46 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2009 - 20:02:06

jeśli chodzi o zespół to poleciłbym ILUZJON ze Słupska

#47 ~niuniaes~

~niuniaes~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 10:32:54

Polecam bardzo Gościniec Słupski!!
obsługa-fantastyczna, klimat-wspaniały, miejsca-bardzo dużo, jedzenie-bomba!
byłam już na niejednej imprezie w tym miejscu i chwalę sobie je i to bardzo! nie tylko moim zdaniem jest to wspaniałe miejsce bo wszyscy moi znajomi twierdzą tak samo :) sama z obecnym mężem urządzałam tam swój ślub i powiem szczerze, że naprawdę warto. Kierownictwo miłe, nie robiące problemów, każdy szczegół można ustalić. minus jest taki,że cena nie jest zbytnio mała- ale moim zdaniem warto poza tym wiem, że są sporę kolejki. Co do ślubu i jego organizacji polecam również zespół muzyczny z ustki- Maxime, niestety nam nie udało się zgrać z nimi terminu ale równie dobrzy są- Pulsar. Pozdrawiam

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 13:28:58

Polecam bardzo Gościniec Słupski!!
obsługa-fantastyczna, klimat-wspaniały, miejsca-bardzo dużo, jedzenie-bomba!
byłam już na niejednej imprezie w tym miejscu i chwalę sobie je i to bardzo! nie tylko moim zdaniem jest to wspaniałe miejsce bo wszyscy moi znajomi twierdzą tak samo :) sama z obecnym mężem urządzałam tam swój ślub i powiem szczerze, że naprawdę warto. Kierownictwo miłe, nie robiące problemów, każdy szczegół można ustalić. minus jest taki,że cena nie jest zbytnio mała- ale moim zdaniem warto poza tym wiem, że są sporę kolejki. Co do ślubu i jego organizacji polecam również zespół muzyczny z ustki- Maxime, niestety nam nie udało się zgrać z nimi terminu ale równie dobrzy są- Pulsar. Pozdrawiam

Ale beznadziejna kryptoreklamka

tam jest fatalnie malo miejsca
beznadziejny dojazd - mozna sie zabic na zakrecie
parking w błocie i kamulcach

wnętrze ladne
ale miejsca na jakies maks 40 osób

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 14:15:59

Ofertę i menu może mają ciekawą, tylko szkoda, że tylko na papierze. Jeśli ktoś ma zamiar mieć udane wesele, to radzę unikać tego miejsca jak ognia. Wielu moich znajomych chciało tam zrobić wesele, ale po obaczeniu zdjęć i filmu z mojego wesela, szybko odwidziało sie im.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 10:17:56

"Ale beznadziejna kryptoreklamka

tam jest fatalnie malo miejsca
beznadziejny dojazd - mozna sie zabic na zakrecie
parking w błocie i kamulcach

wnętrze ladne
ale miejsca na jakies maks 40 osób"

Masz racje pomyliłam się jeżeli chodzi o konkretną nazwę miejsca. Chodziło mi o Gościniec Młyn Słupski przy ul. Młyńskiej. Wcale to nie reklam a poprostu ocena porządnego miejsca :) pozdrawiam

#51 ~kotek80~

~kotek80~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 18:43:37

A ja bym Ci poleciła Charlotte (Gałęzinowo)!!!
Jestem jeszcze za młoda aby planować ślub, ale razem z klasa bylam tam!!
Jest tam super :rolleyes:!!
Fakt jest t5am drogo ale goście na pewno będą zadowoleni!
Polecam!
Również ładnym miejscem na wesele jest restauracja franciszkańska niedaleko klubu Miami Nice!
Także goście będą zadowoleni!
Życze udanego ślubu :* Pozdrowienia!

#52 ~Vodeczka~

~Vodeczka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2009 - 18:52:18

cHARLOTTA? Może i ładnie, ale jak znajoma chciała robić tam wesele, to za to, że kelner poda vodke Państwa Młodych na stół zawołali 10 zł! Myśle, że mają przesadzone ceny! Miejsce ładne, ale reszta...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:17:22

Obejrzyj sobie nowa FRANCISZKANSKA.Klimatyzacja,duuuzo miejsca,ciekawe wnetrze i menu do uzgodnienia.Koncza remont ale juz wyglada dobrze.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 21:08:32

to ja podam kontakt do konsultantki z regionu słupskiego.. jeśli ktoś nie ma czasu na bieganinę lub się nie orientuje w temacie.. polecam firmę "złoty krążek" tel.783-660-814

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 21:09:54

a ja polecam Jasminum
dobre jedzenie i duzo
minus ze nie ma pokoi

#56 ~nowozency~

~nowozency~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 00:53:06

ma ktos jakies dokladne opinie na temat wesela w dolinie charlotty??

#57 ~sun~

~sun~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2009 - 20:41:00

Ej ludzie! przede wszystkim mylicie lokale: Młyn Słupski to nie to samo co Gościniec Słupski. Gościniec słupski jest w Bydlinie a Młyn w Słupsku. Ktos napisal ze w Goscincu Słupskim maja kiepski parking, ze niby bloto i kamienie..hmm..pomijajac to ze blota tam nie ma, a kamienie owszem bo caly parking wylozony jest kamykami to powiedzcie co za roznica i jakie to ma znaczenie dla calego wesela czym wylozony jest parking <_< ?? Wazne ze lokal ma swoj ogrodzony parking. Dalej..ze na zakrecie mozna sie zabic..a jaki to ma wplyw na jakosc zorganizowanej imprezy?? takie glupie argumenty ktos ma. Fakt ze 100 osob tam nie wejdzie, co najwyzej 80. Kurcze bede bronic tego miejsca i mam to gdzies ze posypia sie gromy ze to kryptoreklama.Mialam okazje bawic sie tam na 2 weselach i sylwestrze i naprawde z czystym sumieniem moge powiedziec ze lokal spelnil wszystkie moje a przede wszystkim par mlodeych oczekiwania. Przede wszystkim jedzenie - nie jakies tam standardowe salatki jarzynowe i jajka w majonezie, tylko naprawde rewelacyjnie smaczne dania, od przekasek poprzez obiad i desery.Stoly zastawione, ciagle uzupelniane napoje, donoszony lod, zmieniane naczynia na czyste, po prostu rewelka, aaacha no i zimna wodeczka.szefostwo bezproblemowe, obsluga usmiechnieta i mila. kurcze no naprawde jestem zachwycona tym lokalem i sama bede robic tam wesele. W przyszlym roku maja budowac sale bankietowa na 100 osob, tak wiec marzenie o ogromnym weselichu sie spelni. A jak chcecie zobaczyc lokal to wejdzie tu www.gosciniec-slupski.pl

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 23:57:48

80 osób w goscincu slupskim? to chyba 40 na dworze :) pod parasolem

#59 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 18:52:06

Witam ! Chętnie podam adres strony internetowej, oraz nazwę lokalu i miejsce gdzie można wyprawić wesele o wysokim standardzie, zarówno potraw jak i obsługi. Swietnej orkiestry i profesjonalnego kamerzysty. Co ciekawe i niespotykane, sama ceremonia ślubu ( w zależności od pogody i terminu ) może mieć miejsce, przy Ołtarzu na wolnym powietrzu. Naprawdę gorąco polecam. Aby zachować pełen profesjonalizm, nie będę sobie robić kryptoreklamy na forum GP, podaję więc zainteresowanym nr gg 2769339 A następnie możemy się kontaktować telefonicznie :) Pozdrawiam !!!

#60 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 18:58:52

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych