Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zrobić wesele w Słupsku?

114 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 10:15:57

http://obczaj.net/pl/57452/
kilka propozycji oryginalnych tortów weselnych:PP

to są torty rozwodowe a nie slubne

#22 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2009 - 22:32:45

Hej! Ja polecam JANTAR w USTCE (ul. Wczasowa), Sala na 100 osób, pyszne jedzenie, noclegi można wykupić na miejscu. Tam byłam na weselu znajomych i 5 lat temu wyprawiłam swoje własne wesele w tym miejscu. Płacilismy 150 zł od osoby (ta cena zawierała wesele + poprawiny).

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2009 - 17:43:26

Hej! Ja polecam JANTAR w USTCE (ul. Wczasowa), Sala na 100 osób, pyszne jedzenie, noclegi można wykupić na miejscu. Tam byłam na weselu znajomych i 5 lat temu wyprawiłam swoje własne wesele w tym miejscu. Płacilismy 150 zł od osoby (ta cena zawierała wesele + poprawiny).

taa jasne a teraz 180 zł

#24 ~natalija~

~natalija~
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 17:11:47

ja kilka miesiecy temu mialam swoje wesele w Metrze w Słupsku. Impreza byla bardzo udana, obsługa miła i bardzo dobre jedzenie za naprawdę niewielkie pieniądze. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę gorąco polecam.

#25 ~milena~

~milena~
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 22:01:19

Witam wszystkich!
Nie wiem gdzie zorganizowac wesele w Słupsku, ponieważ nie dowiedzialem sie zbytnio w tamacie o weselach...w innych postach, piszę jeszcze raz...
Myślałem o Jaśminum, albo o Charlocie.... ale sam juz nie wiem ....
Prosze tylko konretnie o poważne posty, żadnych przemądrzeń, głupich stwierdzeń -
TYLKO OSOBY KTÓRE NAPRAWDĘ MAJĄ POJECIE NA TEN TEMAT!

Robiłam wesele w restauracji Staromiejska. jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim wspaniała kuchnia, wszystko zapięte na ostatni guzik, kultura podania, wysoki poziom obsługi, bardzo ładna zastawa, robią to naprawdę od serca. pozdrawiam

#26 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2009 - 17:15:48

Jakieś świeże wieści w tej materii? :)

#27 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 07:29:03

Organizowałam wesele w Columbusie w Rowach i są dwie rzeczy, które są tam super. Blisko morze ,jeżeli rodzinka jest z daleka to ważne i super smaczne jedzonko.Ssala to już kwestia gustu, chociaż nam z pomocą Pani Ani udało się ją bardzo ładnie przystroić.No i są duże pokoje co redukuje koszty, jak położymy 4 osoby w jednym

#28 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 06:40:31

Ostatnio rzuciła mi się w oczy ulotka jakiejś restauracji czy domu weselnego w Kobylnicy - jednak nigdy tam nie byłam, od znajomych też nic nie słyszałam, niestety nawet nazwy nie pamiętam -> pewnie bardzo dużo wniosłam do tematu ;) hehe
Może jednak ktoś kiedyś sprawdzi i się do czegoś przyda ;)

#29 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 07:36:49

ja polecam Klub Garnizowy.On jest na Westerplatte.A wszelkie informacje są udzielane na Mirosłwaskiego,łatwo trafić.Miałam tam wesele(65 osóB) i jestem zadowolona,jedzenie pyszne,potańczyć też jest gdzie,miła obsługa. Wódka i ciasto w swoim zakresie.Pozdrawiam

#30 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 10:08:30

Ostatnio rzuciła mi się w oczy ulotka jakiejś restauracji czy domu weselnego w Kobylnicy - jednak nigdy tam nie byłam, od znajomych też nic nie słyszałam, niestety nawet nazwy nie pamiętam -> pewnie bardzo dużo wniosłam do tematu ;) hehe
Może jednak ktoś kiedyś sprawdzi i się do czegoś przyda ;)

Gościniec "Złoty Krąg"? o to chodzi?:)

#31 ~~lalka~~

~~lalka~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 10:29:20

A ja polecam Hotel Słupsk przy Poznańskiej, 150 zł od osoby z poprawinami to obecna cena na dzien podpisania umowy. Dobre jedzenie, duzy wybór, zeby bylo wiecej potraw to mozna wybierac pól na pół, jedzenia jest naprawde dosc!!!!!!! Sala duza, zmiesci sie 100-120 osób. Bardzo miła i dobra obsługa. Rewelacja polecam w 100% :)

#32 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 10:48:48

A ja polecam Hotel Słupsk przy Poznańskiej, 150 zł od osoby z poprawinami to obecna cena na dzien podpisania umowy. Dobre jedzenie, duzy wybór, zeby bylo wiecej potraw to mozna wybierac pól na pół, jedzenia jest naprawde dosc!!!!!!! Sala duza, zmiesci sie 100-120 osób. Bardzo miła i dobra obsługa. Rewelacja polecam w 100% :)

:) A jak tam zadzwonisz, by spytać się o mozliwość zorganizowania wesela, to w tle słychać "k***y" i temu podobne.

#33 ~~lalka~~

~~lalka~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 12:00:57

:) A jak tam zadzwonisz, by spytać się o mozliwość zorganizowania wesela, to w tle słychać "k***y" i temu podobne.

Ja się bynajmniej z tym nie spotkałam więc niewiem. Może dlatego, że byliśmy się pytać osobiście a nie przez tel ;)

#34 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 15:05:07

Ja się bynajmniej z tym nie spotkałam więc niewiem. Może dlatego, że byliśmy się pytać osobiście a nie przez tel ;)

Osoba rozmawiająca przez telefon kulturą też nie grzeszyła... ;)

#35 ~bubu~

~bubu~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 17:04:49

z miejsc na ponad 100 osob to w slupsku oprocz mlynu raczej nie znajdziecie miejsca na dobra zabawe.. zloty krag w kobylnicy przypomina wesole przedszkole, hotel slupski estetyka czy wygladem tez nie grzeszy (prl) a "przemila" pani w biurze to pani kierownik ;)
co mozna polecic w okolicy? Ustka - osrodki jantar, energetyk (dobre jedzenie, profesjonalna obsluga) - zastanawiamy się, który z tych dwóch wybrać.. jesli ktos sie bawil tu czy tam ostatnio, prosze o opinie..
jest jeszcze royalbaltic w ustce i kormoran w rowach, ale to juz nie na płytką kieszeń :)

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 20:10:53

Młyn był ostatnio wystawiony na sprzedarz na stronach WGN bodajże

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 20:11:55

sorka :)

na sprzedaŻ

#38 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 22:43:09

szczerze polecam 2 miejsca.

JANTAR W USTCE, UL. WCZASOWA - tam robiłam własne wesele...
smacznie, elegancko, czysto i z noclegami na miejscu. Dodatkowo blisko plaża, wiec w niedzielny ranek rodzinka z południa będzie mogła sie przespacerować po plaży, więc ich poziom zadowolenia z wesela wzrośnie jeszcze bardziej.

GOSCINIEC SŁUPSKI - SŁUPSK, Ul.MŁYŃSKA
tam byłam na imprezie sylwestrowej. Smacznie i gustownie, czysciutkie toalety i świetny wystrój

życzę dobrych wyborów,...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 23:03:46

taaaaaaaaa jasne :)

#40 ~Joan~

~Joan~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2009 - 13:54:54

A zastanawiałaś się już czym pojedziesz do ślubu? Jesli nie to o tym tez warto pomyslec ;) Mam kontakt z osobą która zawozi, do wyboru 2 Mercedesy S-klasy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych