Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zrobić wesele w Słupsku?

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nicothlon13~

~nicothlon13~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2009 - 20:14:33

Witam wszystkich!
Nie wiem gdzie zorganizowac wesele w Słupsku, ponieważ nie dowiedzialem sie zbytnio w tamacie o weselach...w innych postach, piszę jeszcze raz...
Myślałem o Jaśminum, albo o Charlocie.... ale sam juz nie wiem ....
Prosze tylko konretnie o poważne posty, żadnych przemądrzeń, głupich stwierdzeń -
TYLKO OSOBY KTÓRE NAPRAWDĘ MAJĄ POJECIE NA TEN TEMAT!

Użytkownik peacemaker edytował ten post 07 styczeń 2009 - 16:58:39

#2 ~Smoothie~

~Smoothie~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 09:36:44

Witaj,jestem osoba ktora od 3 lat organizuje wesela,niestety nie w slupsku ale moge smiało polecic Gosciniec słupski,moim zdaniem wypada najciekawiej na tle innych słupskich lokali. Poziom usług adekwanty do ceny,dużo miejsca do zabawy,klimatyczne wnetrze,miła obsługa i zawsze zimna wodka:)Bylem tam dwa razy i za kazdym razem bylem zadowolony. Gorąco polecam.

#3 ~nicothlon13~

~nicothlon13~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 13:05:40

a na czym polega organizacja wesele,co sie w to wlicza dokladnie?
I jaki jest tego koszt całkowity?

#4 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 13:19:02

A ja z ciekawości zobaczyłabym stronę internetową firmy organizującej wesela w regionie słupskim. Czy ktoś może podać taką stronę, jeśli takowa istnieje?

#5 ~uwaga~

~uwaga~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 14:32:46

Witam ! Chętnie podam adres strony internetowej, oraz nazwę lokalu i miejsce gdzie można wyprawić wesele o wysokim standardzie, zarówno potraw jak i obsługi. Swietnej orkiestry i profesjonalnego kamerzysty. Co ciekawe i niespotykane, sama ceremonia ślubu ( w zależności od pogody i terminu ) może mieć miejsce, przy Ołtarzu na wolnym powietrzu. Naprawdę gorąco polecam. Aby zachować pełen profesjonalizm, nie będę sobie robić kryptoreklamy na forum GP, podaję więc zainteresowanym nr gg 2769339 A następnie możemy się kontaktować telefonicznie :) Pozdrawiam !!!

#6 ~Smoothie~

~Smoothie~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 15:09:14

a na czym polega organizacja wesele,co sie w to wlicza dokladnie?
I jaki jest tego koszt całkowity?

na organziacje składa sie kilka czynnikow,jezeli mowimy o samym weselu nie uwzgledniajac kosztow ceremoni,to pierwsze od czego zaczynamy to sala. Z reguły jest tak ze sale na najbardziej oblegane terminy a mianowicie czerwiec sierpien wrzesien i pażdziernik moga juz byc zarezerwowane na 2-3 lata to przodu!Kolejna sprawa jest ilosc weselników,male czy duze wesel 40 czy ponad 100 osob,czy chcemy aby byly poprawiny czy zeby to bylo jednodniowe wesele.Średnio cena w lokalu za usugi gastronomiczne obsługe i sale wynosi 110 - 150zł.Musisz wziasc pod uwage czy lokal proponuje co jakies dodatkowe korzysci np. tort weselny,jesli nie to smigasz do cukierni i zostawiasz tam z kilka stowek:)nastepnie orkiestra,z ktora tez nalezy ustalic co maja grac a najlepiej ich wczesniej posluchac i wypytac sie o opinie znajomych.Orkiestra bierze srendnio od 2000zł w wzwyz za samo granie na weselu bez poprawin.do tego kamerzysta fotograf i sesja wczesniejsza w zakladzie fotograficznym, nastepna sprawa - alkohol,standardowym przelicznikiem sa 0.5L wodki na osobe i 100ml szampana.Do tego kilka butelek wina oraz opcjonalnie piwo. Jeżeli chodzi o napoje to w branzy wykorzystuje sie 2-3L soku na osobe i okolo litra wody mineralnej.No oczywiscie dochodza to tego ciasta,i dekoracja - do wyboru mamy sztuczne oraz zywe kwiaty,opcja druga jest oczywiscie drozsza. Podsumowujac jezeli wesele na 100 osob to w 30 tys sie zmiescisz ale to nie jest dokladna cena, trzeba by było dokonac kalkulacji do ktorych danych nie moge wziasc z powietrza:)Pozdrawiam

Użytkownik Smoothie edytował ten post 04 styczeń 2009 - 15:10:28

#7 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 06:20:04

Witaj,jestem osoba ktora od 3 lat organizuje wesela,niestety nie w slupsku ale moge smiało polecic Gosciniec słupski,moim zdaniem wypada najciekawiej na tle innych słupskich lokali. Poziom usług adekwanty do ceny,dużo miejsca do zabawy,klimatyczne wnetrze,miła obsługa i zawsze zimna wodka:)Bylem tam dwa razy i za kazdym razem bylem zadowolony. Gorąco polecam.

Jest coś takiego jak Gościniec słupski?

#8 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 13:34:59

moze o "Złoty Krąg" chodzi? w Kobylnicy?

#9 ~cassia~

~cassia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 17:54:48

Podsumowujac jezeli wesele na 100 osob to w 30 tys sie zmiescisz ale to nie jest dokladna cena, trzeba by było dokonac kalkulacji do ktorych danych nie moge wziasc z powietrza:)Pozdrawiam

30 tys? Nie za mało?

#10 ~milena262~

~milena262~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 21:56:00

Witam wszystkich!
Nie wiem gdzie zorganizowac wesele w Słupsku, ponieważ nie dowiedzialem sie zbytnio w tamacie o weselach...w innych postach, piszę jeszcze raz...
Myślałem o Jaśminum, albo o Charlocie.... ale sam juz nie wiem ....
Prosze tylko konretnie o poważne posty, żadnych przemądrzeń, głupich stwierdzeń -
TYLKO OSOBY KTÓRE NAPRAWDĘ MAJĄ POJECIE NA TEN TEMAT!

najlepiej to w "barze maja" oni maja duże możliwości do 140os. ceny przystępne i klienci są naprawde zadowoleni. szczerze polecam. dodatkowym atutem jest to ze za kilka doslownie zl. mozna wykupic nocleg dla wszystkich gosci. pozdrawiam. kontakt do nich to: tel.600466101

#11 ~uwaga~

~uwaga~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 00:52:24

grunt to reklama . . . yhh pszczólki <_<

#12 ~milena262~

~milena262~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 14:48:52

grunt to reklama . . . yhh pszczólki <_<

nie trzeba reklamować. i tak wszyscy lecą jak niedżwiadki do miodu :) tylko nie wszyscy wiedzą że super wesela robią. a jak coś masz to nikt nie zabrania wpisać :rolleyes: pozdrowionka

#13 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 14:58:02

nie trzeba reklamować. i tak wszyscy lecą jak niedżwiadki do miodu :) tylko nie wszyscy wiedzą że super wesela robią. a jak coś masz to nikt nie zabrania wpisać :rolleyes: pozdrowionka

Nie wszyscy lecą.Zjeść obiad w Mai to jeszcze można ,ale wykupić obiady dla pracowników to porażka.To co dowożą z jakiejś szkoły woła o pomste do nieba.Niesmaczne ,nieapetyczne i wagę robią ziemniaki.A najlepiej wygląda danie pod tytułem "Kiełbaski wiedeńskie" czy jakoś tak.Nie polecam wesela jeżeli też taką masówkę robią.

#14 ~Smoothie~

~Smoothie~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 22:04:49

http://obczaj.net/pl/57452/
kilka propozycji oryginalnych tortów weselnych:PP

#15 ~milena262~

~milena262~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 15:17:33

Nie wszyscy lecą.Zjeść obiad w Mai to jeszcze można ,ale wykupić obiady dla pracowników to porażka.To co dowożą z jakiejś szkoły woła o pomste do nieba.Niesmaczne ,nieapetyczne i wagę robią ziemniaki.A najlepiej wygląda danie pod tytułem "Kiełbaski wiedeńskie" czy jakoś tak.Nie polecam wesela jeżeli też taką masówkę robią.

jeszcze się taki nie narodził ,co by wszystkim dogodził. Poza tym jest biuro gdzie przyjmują reklamacje i na pewno starają się dostosować do klienta. mi nigdy się to nie zdarzyło. Także zamiast paplać może lepiej sięgnąć po odrobinę życzliwości , wyrozumiałości i kompromisu. życzę powodzenia.

#16 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 15:55:05

jeszcze się taki nie narodził ,co by wszystkim dogodził. Poza tym jest biuro gdzie przyjmują reklamacje i na pewno starają się dostosować do klienta. mi nigdy się to nie zdarzyło. Także zamiast paplać może lepiej sięgnąć po odrobinę życzliwości , wyrozumiałości i kompromisu. życzę powodzenia.

Nie jestem wybredna jeżeli chodzi o jedzenie.Najpierw sprawdziłam jakie obiady oferuje Maja.Kilkakrotnie jadłam je na Leszczyńskiego i przyznam ,że mi smakowały.Nikt natomiast nie poinformował mnie ,że do firmy będą przywożone obiady przygotowywane w szkole ,oceniam je jako paskudne.Kompromisem moim było kupienie soli do nie posolonych ziemniaków.

#17 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 17:37:32

W Mai jadłam obiady na stołówce będac uczennicą liceum. Co mi najbardziej utkwiło w pamięci? Osobne stoły dla nauczycieli, na których podawano chleb, a uczniowie musieli o niego prosić, poza tym na ich stołach były obrusy, a na uczniowskich nie. No i taka jedna pani kucharka("przy sobie", krótkie, kręcone włosy, farbowany blond), która nałożyła mi kawałek mięsa, po czym go zdjęła z talerza i nałożyła mniejszy. Takie szczegóły :) ale mnie juz jako szesnasto-, siedemnastoletnią dziewczynę zraziły do tej firmy.

Nie wiem, jak jest tam na weselu, być może poziom usług wzrośł i zabawa jest przednia :)
Ktoś wspominał o noclegach w Mai, czy chodzi o tę samą firmę?

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 23:57:34

niegdzie nie robic
wziasc te kase o pojechac na wakacje z malzonką

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2009 - 11:59:58

Polecam: Wesela Polskie - strony ślubne

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 08:17:52

Zrób Wesele gdzieś nad morzem.dla gości atrakcja i rano rześkie powietrze :-)

Sprawdź w Ustce , Rowach itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych