Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zrobić wesele

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zaklopotana~

~Zaklopotana~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 10:18:17

Ludzie gdzie najlepiej zorganizowac wesele tak na 200 osob bo nie wszedzie maja tyle miejsca

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:38:15

W remizie strażackiej w Sycewicach.

#3 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:54:17

a ja proponuje zamknąć/przenieść temat. z powodu : http://forum.gp24.pl...psku-t8531.html

:):):)

Pozdrawiam.

#4 ~BUDZICH KINGA & MARCIN~

~BUDZICH KINGA & MARCIN~
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 20:36:09

Muszę napisać na tym forum o pewnej Sali Weselnej przez duże SSSSS w Słupsku (w maju 2009 miałem wesele)

SŁUPSKI MŁYN PANA RATAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sala cudowna- odrestaurowany młyn, wszystko w pięknych drewnianych balach z super klimatem!!! Goście byli zachwyceni wyglądem sali jak i okolicą!!!!! Cała organizacje zostawiliśmy obsłudze młyna --- Pani Jadzi która zawsze dobrze wam doradzi;))) ta pani poprostu wymiata...słuchajcie sie jej rad bą są bardzo cenne!!!! Jedzenie przepyszne wszystkiego dużo nie do zjedzenia i bardzo smaczne!!!!! podane na przepięknie udekorowanych stołach! mieliśmy wesele na ok 100 osób i wszystkie panie które przacowały w tym bardzo ważnym dla nas dniu spisały sie wyśmienicie!!!!!! Szef Pan Rataj bezkonkurencyjny!!!!!!!! Wszystko zamówiliśmy tam ciasta soki tort weselny REWELACJA
POPRAWINY JESZCZE LEPIEJ ....WNIEŚLI PYSZNE PIECZONE SZYNKI Z ZAPIEKANYMI ZIEMNIACZKAMI.....JAKO PAN MŁODY PIERWSZY KAWAŁEK UKROIŁEM OCZYWIŚCIE KINDZE;)))

NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 18:21:38

W Kormoranie w rowach mają dużą salę i 200 os spokojnie się zmieści... moja siostra organizowała wesele i płacili po 160 zł chociaż były i opcje po prawie 300 zł więc może warto tam uderzyć... zależy na co cię stać i czego oczekujesz... Charllotta odpada bo nie ma miejsca remiza to raczej kiepskie miejsce na wymarzone wesele może energetyk w ustce ? Musisz podzwonić ja byłbym za Rowami ewentualnie energetyk o ile się pomieścicie bo tam też mają nie małą salę

#6 ~mawerik-maw~

~mawerik-maw~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 11:59:04

Ludzie gdzie najlepiej zorganizowac wesele tak na 200 osob bo nie wszedzie maja tyle miejsca

Proponuje OW Jantar na ul. Wczasowej 14 w Ustce. Stoły uginają się od jedzenia, profesjonalna obsługa, wysoki standard, możliwość zamówienia stołu wiejskiego , 2 sale jedna bankietowa i duża weselna. sala weselna przejrzysta z możliwością wyjścia na taras i oczywiście niedaleko plaża a jak wiadomo zdjęcia w plenerze to coś pięknego. pozdrawiam

#7 ~suzana~

~suzana~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2009 - 09:52:39

Proponuje OW Jantar na ul. Wczasowej 14 w Ustce. Stoły uginają się od jedzenia, profesjonalna obsługa, wysoki standard, możliwość zamówienia stołu wiejskiego , 2 sale jedna bankietowa i duża weselna. sala weselna przejrzysta z możliwością wyjścia na taras i oczywiście niedaleko plaża a jak wiadomo zdjęcia w plenerze to coś pięknego. pozdrawiam

też zastanawiałam się nad tym miejscem, ale nie mogę się przekonać do Pani Ani ;)

#8 ~bruum~

~bruum~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 21:23:36

Gdzie zrobic bal z okaji rozwodu?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 21:37:40

Gdzie zrobic bal z okaji rozwodu?

Po raz kolejny piszę: W ADAMKU, mam nadzieję, że tym razem tego moderator nie wykasuje

#10 ~kate1234~

~kate1234~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 12:47:46

heja
brałam ślub w czerwcu i jak to młodzi nie mieliśmy za dużo kasy rodziców nie było stać na sprezentowanie wesela jesteśmy z warszawy i tu chcieliśmy się pobrać ceny kosmos 220-300 od talerzyka tylko dlatego ze hotel 4 czy 5 gwiazdek moja przyjaciółka poleciła mi frme gdzie robiła chrzciny swojej córeczki i było cudnie zapłacilismy 130 złotych od osoby prawie w centrum warszawy sala fajna miła obsługa można sie dogadać polecam i pozdrawiam

...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 20:09:37

Po raz kolejny piszę: W ADAMKU, mam nadzieję, że tym razem tego moderator nie wykasuje

w Adamku wyłacznie konkurs rzucania siekierami do uciekajacego "przechodnia". rżeźnia i tyle! juz dawno powinni zamknąć ta spelunę.

#12 ~madlene45~

~madlene45~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 19:04:09

ja bardzo wam polecam wesele w Zakroczymiu w Złotopolskiej Dolinie, jest to ciekawe i klimatyczne miejsce

#13 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 20:40:18

Polecam "Pod Brzozą" w Bydlinie. Urocze miejsce. Warto zajechać i samemu się przekonać....

#14 ~Jestem z Ryczewa !~

~Jestem z Ryczewa !~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 20:53:27

Ja polecam Las Vegas w Stanach Zjednoczonych ! Niezapomniane chwile, wiadomo to troszeczke kosztuje, ale wspomnienia do konca zycia ! Na prawde warto !

#15 ~aguś~

~aguś~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 10:18:11

Mam pytanie odnośnie wesela "Pod Brzozą w Bydlinie". W przyszłym roku organizuję tam wesele. Sam kilimat jaki tam panuje jest wspaniały. Ładna sala, elegancko przystrojona - raczej nie trzeba jej nawet dekorować dodatkowo, miejsca noclegowe również zrobiły na mnie wrażenie oczywiście pozytywne. Co naważniejsze cisza i spokój wokoło. Ale jeżeli chodzi o jedzenie, czy może ktoś poradzić jakie ono jest i czy jest jego dużo? I jak wygląda sprawa finalizacji kosztów? Czy wszystko przebiega w sposób uwzgledniający tylko to co w umowie zostało zawarte czy może znienacka pobierane są jakieś dodatkowe koszta jak to bywa w niektórych słupskich lokalach i nie tylko słupskich. Proszę o odpowiedź osoby, które wiedza coś na ten temat, które były na weselu tam albo innej imprezie okolicznościowej bądź słyszały coś na ten temat od osób będących już w tym lokalu. Pozdrawiam

#16 ~el~

~el~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 18:49:02

ludzie nie robcie wesel - jest kryzys - grill w ogrodzie, koperty rozpakowac do skarpety i tyle :)

#17 ~Gość weselny~

~Gość weselny~
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 15:33:59

Byłam ostatnio na imprezie imieninowej w SMOCZEJ JAMIE W Słupsku na Kołobrzeskiej nawet nie wiedziałam że jest taka ulica koło Szczecińskiej.Ale do setna sprawy sala super ale tak ma maksa to do 100 osób ale do 80 super.Jedzenie dobre obsłiga jak najbardziej O.K.Naprawde warto lokal zobaczyć jak by ktoś czukał czegoś do 100 osób.My byliśmy bardzo zadowoleni.Mają strone w internecie bo też szukałam.

#18 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 20:59:06

HEJ, MAM PYTANKO CO SĄDZICIE O SYTYM LISIE- W STARNICACH KOŁO SŁUPSKA. Mam mieć tam w 2012 wesele ale ja i mój przyszły mąż w 100% nie jesteśmy przekonani. może ktoś z Was tam był? pomóżcie :::::(

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 11:30:50

HEJ, MAM PYTANKO CO SĄDZICIE O SYTYM LISIE- W STARNICACH KOŁO SŁUPSKA. Mam mieć tam w 2012 wesele ale ja i mój przyszły mąż w 100% nie jesteśmy przekonani. może ktoś z Was tam był? pomóżcie :::::(

Nie polecam, z tego co slyszalam od znajomej gdy robili tam komunie corki to strasznie narzekali, podobno brudno, dziwny zapach, jedzenie jak by nie bylo swieze tylko odgrzewane. Ona nie polecala.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 17:55:06

Jak wesele to tylko na promie !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych