Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zorganizowąć imprezę urodzinową?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 10:43:03

Chciałabym zorganizować imprezę urodzinową w jakimś lokalu w Słupsku na ok. 25 osób. Żeby można było i zjeść, i potańczyć. Macie może jakieś sugestie? Może Switch? Corleone? Vita? Jakie są orientacyje koszta?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 19:07:15

potanczyc to raczej nie w pizzerii. proponuje jakis klub Pasja, Kameleon czy inne zalezy co kto lubi i ktory mu pasuje. moze byc tez Miami tylko tam z jedzenie gorzej. wynajmiesz loże i na parkiecie potanczysz;)

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 20:48:47

byle nie w Vikingu bo tam kradną.

#4 ~TypNaF~

~TypNaF~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 14:52:05

Ta i od jakiegos czasu do vikinga zaczely chodzic 15-16 letnie gowniary, bez obrazy ale wolalbym juz zrobic impreze w domu:p

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 10:59:17

a ja mimo wszystko polecam imprezy w klubach niz domowki, niby w domu fajnie ale ile sprzatania.

#6 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 11:24:09

Witam,
Wez pod uwage wynajecie lokalu powiedzmy ktory oferuje katering plus Dj i powiedz powiedz koleżanko jakim budżetem dysponujesz na zorganizowanie tej imprezy, czy to sa 18 urodziny ?? W jakiem wieku sa goscie ? Zaraz cos pomyslimy :D

#7 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 18:03:09

Proszę zajrzeć do tematu Tonic Pub :) tam napisałam kalkulację cenową dla zamkniętych imprez.
Jeśli chodzi o imprezę otwartą jest to cena 10 zł / osoba ( wejście + rezerwacja loży ), pozwalamy na wniesienie jedzonka :P oraz wybór typu muzyki jaki ma być grany na imprezie.Dla jubilatki - ta bądź solenizantki-ta miła niespodzianka :)
Zapraszamy...

#8 ~tygrysek~

~tygrysek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 18:17:41

haha to wypalilas <lol2> tonic masakra dno i tyle za zadne skarby tam juz nie pojde

#9 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 12:41:28

Średnia wieku 35 lat, budżet chwilowo nieokreślony niestety, bo nie mam pojęcia ile lokale życzą sobie za taką imprezę.

Witam,
Wez pod uwage wynajecie lokalu powiedzmy ktory oferuje katering plus Dj i powiedz powiedz koleżanko jakim budżetem dysponujesz na zorganizowanie tej imprezy, czy to sa 18 urodziny ?? W jakiem wieku sa goscie ? Zaraz cos pomyslimy :D

#10 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 12:45:34

Proszę zajrzeć do tematu Tonic Pub :) tam napisałam kalkulację cenową dla zamkniętych imprez.
Jeśli chodzi o imprezę otwartą jest to cena 10 zł / osoba ( wejście + rezerwacja loży ), pozwalamy na wniesienie jedzonka :P oraz wybór typu muzyki jaki ma być grany na imprezie.Dla jubilatki - ta bądź solenizantki-ta miła niespodzianka :)
Zapraszamy...

ok, dzięki. Już coś więcej wiem.

#11 ~Bert~

~Bert~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 18:50:14

ok, dzięki. Już coś więcej wiem.

Ja ze swej strony mogę wydać tylko pozytywne opinie.Polecam tonik.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 18:40:27

staromiejska organizuje teraz piatkowe dancingi. Integrowalismy sie tam z zaloga z pracy i naprawde baaardzo udana zabawa. Zamowilismy sobie wczesniej przekaski tatara salatki i cieply posilek - cana za taka impreze nie duza. Do tego jest juz Dj ktorego nie trzeba dodatkowo oplacac bo placi kierownictwo. A do biletow dostalismy gratis drinka lub piwo lub wino.

#13 ~agga270~

~agga270~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 09:56:11

Zapraszam do Restauracji Vita,lokal jest ideany dla grupy 25 osób,menu jest dostosowane do potrzeb i budżetu gosci. Zabawa przy pełnej rezerwacji sali... Jeśli bedziesz zainteresowana to podam wiecej szczegółów.

#14 ~KLUB WIKING~

~KLUB WIKING~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 13:43:17

kompleks rozrywkowy Wiking (wszystko znajduje sie w 1 budynku, wiec maja panstwo zapewniona mase atrakcji na miejscu!)

moga Panstwo zjesc obiad/pizze w restauracji, lub zamowic wczesniej zimne przekaski na stolik. ( menu i ceny dostepne na naszej stronie internetowej www.uwikinga.pl) Po posilku zapraszamy na kregle w tygodniu po godz 16:00 jest to 39 zl/ godz gry w kregle + 3 zl obuwie/os, w weekendy jest to 50 zl/godz. na 1 torze moze grac maksymalnie 16 osob, ale taka optymalna liczba jest 6-8 osob.
zalezy jaka opcje by Pani sobie zyczyla i czy ma byc to weekend czy spotkanie w tygodniu.
w srody i czwartki zapraszamy na karaoke (sala restauracyjna, wstep bezplatny), natomiast w weekend od 21:00 na dyskoteke.
w piatki wstep do klubu jest darmowy, w sobote Panie 5 zl, Panowie 10 zl.
rezerwacja stolika/lozy na dyskotece to 50 zl, kwota calkowicie do wykorzystania w barze!

W sobote za wczesniejsza rezerwacja mozecie Pnstwo skorzystac z pakietu wejsciowego:
"Zorganizuj swoja impreze!
- wieczor panienski
- urodziny/imieniny
- firmowa integracja
(z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem, nie dotyczy koncertow)
Do 20 osob wejdzie na te okazje za free!
jeden warunek: przebrani!
w tym wypadku ulatwiamy wam sprawe: musicie miec jeden taki sam
akcent: np. kapelusze, kolor elementu ubrania, afra lub inne gadzety -
do ustalenia z menagerem!"

wiecej informacji:
www.uwikinga.pl
Restauracja U Wikinga
ul. Garncarska 19
tel. (59)8428029 wew 23
codziennie 14:00-22:00

zapraszamy serdecznie!
Klub Wiking

p.s.: W odpowiedzi na zarzuty "ze tam kradna" - jest dostepna dla wszystkich gosci szatnia (1 na kregielni, 1 w dyskotece), gdzie mozna oddac kutki i torebki. Gwarantujemy ich bezpieczenstwo w szatni. Nie mozemy natomiast odpowiadac indywidualnie za rzeczy pozostawione przez kazdego goscia przy stoliku, czy po imprezie.

#15 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 15:17:01

Dziękuję Vicie i Vikingowi za info.

#16 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 13:32:36

Dziękuję Vicie i Vikingowi za info.

A do tego polecam najlepszego DJ na świecie: DJ MARO- www.djmaro.net.pl :rolleyes:

#17 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 13:03:36

Ja robiłam swoje 18-te urodziny w klubie Antrakt w Łodzi na ul.Zachodniej 
95.Jestem baedzo zadowolona.Super muzyka,D.J gra,ł wszystko o co 
poprosiliśmy.Miał bardzo duży zestaw utworów,zarówno polskich jak i 
zagranicznych-nie udało nam sie go niczym zagjąć:-).Poza tym lokal nie 
wymagał dodatkowego przystrojenia,ponieważ jest śliczny sam w sobie.Długo 
szukałam ze znajomymi,klubu w którym moglibyśmy zorganizować 18-tkę.Jak 
weszliśmy i zobaczyliśmy-to od razu ten lokal nam się spodobał-na prawdę ma 
swój klimat.Od razu wiedzieliśmy,że tam zrobimy 18-tkę,i najfajniejsza rzecz,
jest to najtańszy klub jaki oglądaliśmy.W cenę wchodzi ochrona,barmanka,
kelnerka-cała obsługa.Dodatkowo mogliśmy wnieść swój tort,ciasta,cukierki,
paluszki,czipsy,orzeszki,kanapeczki,koreczki-catering...mega impreza,Jestem 
bardzo zadowolona,klub godny polecenia.

#18 ~aneta100387~

~aneta100387~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 21:04:35

Imprezę możesz ze spokojem zorganizować w domu. Będzie z pewnością o wiele taniej, a  może być o wiele fajniej niż w klubie. Ja na swoją imprezę wszystkie potrzebne rzeczy dostałam w Centrum wólka. Bawiłam się świetnie w domu. 

#19 ~matader~

~matader~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 07:10:54

Polecam cudowne miejsce w Bieszczadach - zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

Zapewniają tam dosłownie wszystko, co może tylko przyjść wam na myśl.

Zielona Polana jest mega pensjonatem. W jednym miejscu basen, plaża, kajaki, kulig, sauna, impreza przebierana. A możecie też ogarnąć paintball czy nawet loty balonem.

Klimatyczna impreza, prawda? ;-)

#20 DareXX

DareXX

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 08:27:08

Polecam cudowne miejsce w Bieszczadach - zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

Zapewniają tam dosłownie wszystko, co może tylko przyjść wam na myśl.

Zielona Polana jest mega pensjonatem. W jednym miejscu basen, plaża, kajaki, kulig, sauna, impreza przebierana. A możecie też ogarnąć paintball czy nawet loty balonem.

Klimatyczna impreza, prawda? ;-)

Zapewne całkiem fajne miejsce jednak dość daleko - Bieszczady to drugi koniec polski... , a w temacie wyraźnie było napisane że chodzi o Słupsk...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych