Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie wesele na 150 osób?

wesele sala ustka sławno kamerzysta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 agnes23

agnes23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 15:48:46

Witam wszystkich. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.

Wraz z narzeczonym planujemy ślub na połowe 2016 roku, dlatego pora i czas aby zająć się już szukaniem odpowiedniego miejsca, dobrej kapeli i kamerzysty, i tu niestety zaczyna się problem.    :(

Potrzebujemy sali na około 150 osób(ogólnie organizujemy na 180) w promieniu do 40km od miejscowości Sławno, eleganckiej, przestronnej, aby uniknąć"wchodzenia" na siebie podczas tańca    :) z miejscem noclegowym ponieważ będzie trochę gości z daleka. Niektórzy powiedzą, że jesteśmy wymagający, ale ten dzień jest raz w życiu więc chcemy go dobrze zorganizować.

Przejrzałam już wiele stron hoteli, pensjonatów organizujących wesela, ale niestety albo sala jest zbyt mała albo za daleko. Oczywiście bardzo zależy Nam na smacznym jedzeniu.

Interesuje Nas również dobra kapela 4-5 osobowa, która śpiewa na żywo(dj-e nie wchodzą w gre) oraz profesjonalne filmowanie. Kapela i kamerzysta mogą być z dalszych miast Polski o ile oferują oczywiście dojazd.

Liczymy na Waszą pomoc, ponieważ nie mamy pojęcia gdzie dalej szukać, a niestety nie wszystko co dobre można znaleźć w internecie. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:01:50

Wraz z narzeczonym planujemy ślub na połowe 2016 roku, dlatego pora i czas aby zająć się już szukaniem odpowiedniego miejsca, dobrej kapeli i kamerzysty, i tu niestety zaczyna się problem.    :(

Potrzebujemy sali na około 150 osób(ogólnie organizujemy na 180) w promieniu do 40km od miejscowości Sławno, eleganckiej, przestronnej, aby uniknąć"wchodzenia" na siebie podczas tańca    :) z miejscem noclegowym ponieważ będzie trochę gości z daleka. Niektórzy powiedzą, że jesteśmy wymagający, ale ten dzień jest raz w życiu więc chcemy go dobrze zorganizować.

Przejrzałam już wiele stron hoteli, pensjonatów organizujących wesela, ale niestety albo sala jest zbyt mała albo za daleko. Oczywiście bardzo zależy Nam na smacznym jedzeniu.

Interesuje Nas również dobra kapela 4-5 osobowa, która śpiewa na żywo(dj-e nie wchodzą w gre) oraz profesjonalne filmowanie. Kapela i kamerzysta mogą być z dalszych miast Polski o ile oferują oczywiście dojazd.

Liczymy na Waszą pomoc, ponieważ nie mamy pojęcia gdzie dalej szukać, a niestety nie wszystko co dobre można znaleźć w internecie. 

Zweryfikujcie swoje plany, bo wesele dla tylu gości to bezsens.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:05:44

Zgadzam się. W dodatku planowanie wesela dwa lata wcześniej to chyba jednak trochę przesada

#4 agnes23

agnes23

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:10:23

Plany są zweryfikowane. Po za tym nie proszę o rady dla ilu gości zrobić wesele tyko o pomoc w znalezieniu sali. Każdy robi to co uważa za słuszne.

#5 agnes23

agnes23

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:16:26

Zgadzam się. W dodatku planowanie wesela dwa lata wcześniej to chyba jednak trochę przesada

To bardzo ciekawe, że za wcześnie. Najlepiej obudzić się pół roku przed ślubem i na "głupiego" wszystko organizować? Jeśli komuś nie zależy na świętowaniu tego ważnego dnia w godny sposób z najbliższą rodziną (a taka jest zaproszona u Nas) to wyprawia wesele na 40 osób w remizie strażackiej. Kwestie gustu niech każdy zostawi dla siebie. 

#6 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4982 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:20:49

Wydaje mi się, że pałac w Damnicy mógłby spełnić wasze oczekiwania, co prawda mieści się w nim dom dziecka, ale organizowane są tam różnego rodzaju uroczystości. Byłam tam na weselu jakiś czas temu i z zakwaterowaniem nie było problemu, ale dla ilu osób znajdzie się nocleg nie wiem, musisz dowiedzieć się sama. W każdym  razie sala balowa i sala gdzie siedzą goście są obok siebie, miejsca jest bardzo dużo i nikt nikomu "po stopach ie depcze" :) .

Dodam, że miejsce jest wyjątkowe, wnętrza czarowne, a park wokół urokliwy iście pałacowy, mnie wrażliwca na piękno i osobę orientującą się w koszcie takiej inwestycji powaliło na kolana. :D

Użytkownik niu edytował ten post 24 lipiec 2014 - 18:21:22

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:21:05

To bardzo ciekawe, że za wcześnie. Najlepiej obudzić się pół roku przed ślubem i na "głupiego" wszystko organizować? Jeśli komuś nie zależy na świętowaniu tego ważnego dnia w godny sposób z najbliższą rodziną (a taka jest zaproszona u Nas) to wyprawia wesele na 40 osób w remizie strażackiej. Kwestie gustu niech każdy zostawi dla siebie. 

Ciekawe podejście. Jak wesele na 40 osób, to już do kitu, a dzień świętowany niegodnie.

#8 agnes23

agnes23

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:26:26

Ciekawe podejście. Jak wesele na 40 osób, to już do kitu, a dzień świętowany niegodnie.

Jak zaznaczyłam, każdy ma inne gusta robi to co uważa za stosowne. Może źle to zabrzmiało co napisałam, ale nikt nie ma prawa krytykować również Naszych planów.  

#9 agnes23

agnes23

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 14:24:04

Nikt nic nie poleci? A może posiada ktoś informacje na temat Jantaru w Ustce?

#10 Tomasz i Karolina Dzik

Tomasz i Karolina Dzik

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 14:32:37

Wesele mieliśmy w  Lila Park (http://www.lilapark....-169-zl-os.html) i mamy miłe wspomnienie! Miła i profesjonalna obsługa. Nie byłol problemu z dogadaniem się. Sala weselna duża i ładnie przystrojona. Fajna orkiestra była. Nasi goście chętni byli do zabawy. Przepiękna okolica, po hulankach można było sobie wyjść na zewnątrz. Mają tam duży ogród. No i jedzenie – pyszne. Wszystko podane na czas i z uprzejmością.

#11 agnes23

agnes23

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:34:52

Faktycznie bardzo ładna sala, ale niestety za daleko.

#12 ~justysiatomka~

~justysiatomka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 09:06:17

Polecam dom weselny felix, byłam tam na dwóch weselach (w tym swoim :-)) 

my mięliśmy wesle na 130 osób (miało być 140 ale niestety z poważnych względów te kilka osób nie dojechało) i nie żałujemy

duże czy małe wesele nie ma różnicy (bo byliśmy na różnych) jeśli para młoda i jej najbliżsi to ciepli i gościnni ludzie, którzy starają się zauważyc i docenić każdego gościa

pozdrawiam i życzę powodzenia

#13 goro19

goro19

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 14:00:46

Para wyżej polecała salę Lila Park. Dołączam się do polecenia. Byłem gościem na weselu w niej zorganizowanym. Na prawdę najwyższa jakość i kolosalne wrażenia. Jeszcze raz polecam.http://www.lilapark.net/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, sala, ustka, sławno, kamerzysta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych