Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie w Słupsku kupic bizuterię ręcznie robioną?

sutasz bizuteria hand made rękodzieło

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 22:09:03

Witam! Czy w Słusku można kupić biżuterie ręcznie robioną typu sutasz?

#2 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 23:01:18

Tak

#3 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 11:13:59

W Wokulskim jest sklep z rękodziełem ale akurat sutasz maja drogi i brzydki. Na tablicy widziałam kilka osób ze Słupska wystawiło sutasz. Ewentualnie na pchlim targu.

#4 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 21 luty 2014 - 17:11:28

Do wietnamców.

Na lepsze i tak cie nie stać

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 19:54:30

Jest dużo propozycji w internecie.

#6 ~alicja25~

~alicja25~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 09:29:00

ja kupuję online ;) duży wybór pięknej biżuterii z kamieni szlachetnych i półszlachetnych jest na stronie jubilea.pl

#7 ~Sttark~

~Sttark~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 16:20:48

Dużo ciekawych przedmiotów na których wykonują grawer mają na portalu czwartylistek.pl. Kupowałem tutaj kilka tygodni temu biżuterię z grawerowaniem. Chodziło o takie zawieszki na łańcuszek. Jest to jakaś odmiana – kupić wisiorek z grawerem, a bez, mojej żonie się te serduszka z motto, które kupiłem spodobały, więc chyba dobra rekomendacja ;))

#8 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 09:48:52

Ładne kolczyki z brylantami znalazłam sobie na stronie staviori.pl. Włoska marka, w sumie pierwszy raz o niej słyszę ;P Ciekawe mają stylizacje, można znaleźć coś bardziej eksklusive na wyjście na przyjęcie, bankiet itd, ale też bardziej casual – do pracy, na zakupy.

#9 ~selena1313~

~selena1313~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 09:44:20

Przejdź się do drogerii Hebe, tam masz dużo tanich, ale ekskluzywnych dodatków od Full of Fashion. Prawdziwe cudeńka robią, idealnie pasują mi do każdej kreacji.

#10 ~werka~

~werka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 22:01:00

Polecma samemu spróbować zrobić taką bizuterię! to ni jest trudne :)

Zamów sobie półfabrykaty, na przykład na new craft. pl i śmigaj :) Będizesz miałą bizuterię jakiej tyko zapragniesz ;)

#11 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 10:23:18

Eee sama bym takiej ładnej nie zrobiła pewnie. Chociaż ja i tak lubię bardziej szlachetną biżuterię. Szczególnie srebrną. Kupiłam sobie ostatnio ładne kolczyki w sklepie jubilea. A taka ręcznie robiona to może i ładnie wygląda, ale to nie mój styl. Chociaż może kiedyś tak z ciekawości spróbuję jakąś zrobić sama.

#12 ~lestera22~

~lestera22~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 06:03:55

Ja zamawiałam przez internet ostatnio. Wprawdzie szukałam co ciekawego możńa znaleźć w sklepach stacjonarnych ale w internetowych jest większy wybór oraz moim zdaniem lepsze ceny...

Za złotem nie przepadam, natomiast bardzo lubię srebro.

Kupowałam już dwa razy w Lavivre.pl - jest to mniejszy sklepik , trochę mniej znany .Z mniejszym wyborem ale ceny ? Znacznie niższe od cen w znanych sklepach jubilerskich. 

#13 ~anka33~

~anka33~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 13:28:38

Jak szukasz oryginalnego wisiorka to koniecznie odwiedź stronę pod adresem ankabizuteria.pl/8-wisiorki. Znajdziesz tam chyba największą w sieci ofertę. To strona internetowego sklepu z biżuterią , w którym często robię zakupy.

#14 ~martimo~

~martimo~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 08:28:17

Ja już od dawna kupuję biżuterię złotą w jubilerskich sklepach internetowych. Ostatnio trafiłam na ofertę marki Savicki, która mnie zachwyciła. Autorskie wyroby charakteryzuje unikatowe wzornictwo i wyjątkowa jakość wykonania więc jak szukasz oryginalnego pierścionka zaręczynowego to polecam!

#15 ~olka89~

~olka89~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 14:55:25

Marka savicki.pl działa bardzo elastycznie przy sprzedaży biżuterii, głównie zaręczynowej i ślubnej. Wszystkie cechy pierścionków/obrączek można spersonalizować. Grawer w cenie. Na życzenie robią biżuterię na twoim projekcie. W jednym miejscu masz zatem zapewnioną kompleksową obsługę. Marka 40 lat doświadczenia, trochę niszowa, ale w niektórych kręgach uważana za najlepszą w Polsce. Jak dla mnie to prawda.

#16 ~selena.l~

~selena.l~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:45:15

Mi się ostatnio bardzo podoba to co sprzedaje marka Lewanowicz. Moją ulubioną kolekcją jest Wielki Gatsby. Dużo naturalnych kamieni, kryształów, pereł, jest z czego wybierać. Są to rzeczy bardziej eleganckie, na specjalne wyjścia, ale też nie brakuje modeli typowo na co dzień, żeby się ubrać do pracy, czy na uczelnię. Biżuteria uniwersalna dla pań w każdym wieku. Dużo zdjęć jest na ich stronie na lewanowicz.com.

#17 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 18:32:03

ja mam wszystko z Jubilea w domu. Kupuje aktualnie to co moja mama, tzn może nie w 100%, ale z tego samego sklepu  i wszystko ze srebrna, bo mają srebro dobrej próby 925 i wiem, że biżu jest oryginalna, sprawdzałam u jubilera, potwierdził. 

#18 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 13:56:58

Lol. I ta kopalnia gdzie tylko reklamy niektórzy co jakiś czas wstawiają.

#19 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 13:35:31

najlepiej przez internet mozna kupic, wiecej mozna obejrzec i tak naprawde szybciej sie zdecydowac, ja mam problem sie wybrac na zakupy na miasto i czesciej kupuje cos przez topsilver pl niz normalnie w sklepie albo w jakiejs galerii

#20 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 21:41:56

Myślę, że zamiast szukania sklepu, warto zacząć robić biżuterię samodzielnie. Wtedy można ją zaprojektować na taką, jaką się chce. Wszystkie akcesoria potrzebne do jej tworzenia można zakupić tutaj: https://royal-stone....ce-i-formy.html

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sutasz, bizuteria hand made, rękodzieło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych