Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie w Słupsku jest dobry warsztat samochodowy?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Turystka~

~Turystka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:20:42

Podróżuję sama. W drodze ze Słupska do Ustki, na drodze wylotowej rozkraczył się mój dwuletni samochód. Utknęłam na lewym pasie trasy. Żeby go uruchomić próbowałam wszelkich możliwych, znanych mi sposobów..  Niestety, ani drgnie.
Proszę o radę do jakiego warsztatu zadzwonić?

#2 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:27:28

Podróżuję sama. W drodze ze Słupska do Ustki, na drodze wylotowej rozkraczył się mój dwuletni samochód. Utknęłam na lewym pasie trasy. Żeby go uruchomić próbowałam wszelkich możliwych, znanych mi sposobów..  Niestety, ani drgnie.

Zwróć się do jednego z sieci regionalnych serwisów napraw samochodowych.
Mamy dziesięcioletnie doświadczenie.
Oferujemy niskie ceny, fachową obsługę, szeroki asortyment części.
Na czas naprawy zapewniamy auto zastępcze, dla klientów z poza miasta zapewniamy rezerwację w luksusowym hotelu.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:47:01

Może dostałaś znak z nieba, że nie powinnaś jechać do Ustki?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:49:32

Dzwoń na Auto Casco

#5 ~Bronisława Pstrąg~

~Bronisława Pstrąg~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:54:28

Miałam podobną sytuację  podczas podróży do Karpacza. Zatrzymałam się na pasie awaryjnym. Okazało się, że mam rozładowaną komórkę. 

Po 16 godzinach błagających gestów zatrzymał się na pasie kierowca. 

Zapytał w czym mogę pomóc. Powiedziałam, że złapałam gumę i nie potrafię odkręcić koła. 

Kierowca okazał się wikarym z Karpacza. W 10 minut wymienił koło na zapasowe i zaprosił mnie na pieszą pielgrzymkę. Dotarliśmy do Karpacza. Byłam padnięta i poszłam spać. 

Poszukuję kierowcy który mi pomógł.  

#6 ~HELP~

~HELP~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 12:07:33

Chciałabym zapytać czy w rozbudowanej sieci pomocy drogowej przewidziana została sytuacja kiedy kierowca znajduje się w sytuacji bez wyjścia. 

Awaria samochodu. Zjechał na pobocze, włączył światła awaryjne, postawił trójkąt ostrzegawczy.  

Ale nie posiada przy sobie telefonu.  Co ma czynić? Machać rękoma?  A może uklęknąć i złożyć rączki do modlitwy? 

Kodeks Drogowy nie przewidział takiej sytuacji. Nie przewidziały też prężnie działające korporacje. 

Masakra na drodze. Wypadek, rozwalone samochody, zablokowana droga. Pomoc nadchodzi natychmiast. 

Ale z dwójką dzieci w upale stać na poboczu kilkanaście godzin tylko dlatego że wyładowała się bateria w telefonie? 

To skandal. A gdzie Prezesi Spółek udzielających pomocy? 

Posnęli? Czy jest aż tak dobrze, że wszystko im jedno? 

Obok trójkąta, każdy samochód powinien być wyposażony w tablicę  HELP 

#7 ~Moralista~

~Moralista~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:54:34

Jaki z tego morał?  Czeladnik warsztatu samochodowego chce być mądrzejszy od  samego Szefa.   :D

#8 ~Szwagier Zenia~

~Szwagier Zenia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:11:03

Fajny, szybki i tani warsztat w Słupsku prowadzi mój szwagier Zeniu w swoim garażu z kanałem. Do klienta nie dojeżdża bo ma zabrane prawko po jazdach na kacu.  Naprawy wykonuje solidnie. 

Trzeba przyjechać z nową częścią która się zepsuła. Bierze tylko za robotę. Starą część oddaje.  

#9 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:50:29

Dzwoń na Auto Casco

Dokładnie. Najpierw zadzwoń do swojej firmy ubezpieczeniowej. Może masz AC i naprawdę ciekawe pakiety, które mogą ci pomóc. W pierwszej kolejności to ty podaj jakiś autem jeździsz, bo ja zazwyczaj korzystam z usług ludzi, którzy wiedzą na czym polega wymiana tylnej belki, no, ale ja jeżdżę franzucem to tacy ludzie sa mi niemalże niezbędni co jakiś czas...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 13:22:51

zerknij sobie na ofertę tuning-olesnica.pl

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:23:37

polecam dpfsmolna.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0