Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szukać wypoczynku z dala od tłumów turystów?

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 jolciaa3

jolciaa3

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 10 październik 2015 - 20:00:54

Ja zdecydowanie wolę nasze strony :) Żeby odpocząć wynajmuję domek nad jeziorkiem np. ostatnio byliśmy ze znajomymi w http://www.zielonazagroda.eu/, a siostra zarezerwowała tydzień po nas miejscówkę, byli z 3 dzieci i one też miały gdzie się bawić :)

#22 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 12 październik 2015 - 10:19:35

Proponuję ogródek własnego domu, jesli nie ma wbudowanego to z napompowanym basenem. Drink bar też mozna zainstalować pod ręką, łącznie z expresem do kawy - wystarczy tylko przedłużacz i pełne high life :D

Użytkownik -MISIA edytował ten post 12 październik 2015 - 10:20:10

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 10:28:04

Proponuję ogródek własnego domu, jesli nie ma wbudowanego to z napompowanym basenem. Drink bar też mozna zainstalować pod ręką, łącznie z expresem do kawy - wystarczy tylko przedłużacz i pełne high life :D

To dla bidy takie wczasy. Trza podrozowac a nie siedziec na du pie, ale jak ktos nie ma miedzi to w domu siedzi.

#24 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 12 październik 2015 - 10:33:33

To dla bidy takie wczasy. Trza podrozowac a nie siedziec na du pie, ale jak ktos nie ma miedzi to w domu siedzi.

Naprawdę ?  no to jestem bida, uwielbiam siedzieć w swoim ogrodzie :D  expresu nie ciągam ale okno od kuchni wychodzi na ogód, więc przez nie podaję smakołyki i napoje :D

Miedzi nie kolekcjonuję, wolę papier w paseczkiem w środku :P  :D

też Cię lubie ale zmykać już muszę :)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 10:38:13

Naprawdę ?  no to jestem bida, uwielbiam siedzieć w swoim ogrodzie :D  expresu nie ciągam ale okno od kuchni wychodzi na ogód, więc przez nie podaję smakołyki i napoje :D

Miedzi nie kolekcjonuję, wolę papier w paseczkiem w środku :P  :D

też Cię lubie ale zmykać już muszę :)

Zmykaj zmykaj, ale wracaj predko, bo tesknie. :)
Ech ta Misia misia, pisze ze ma dom z ogrodem, meza, i bogata jest do tego.
Forum to jednak dobra rzecz, jak sie tak czlowiek w sobie pozbiera, to i miliarderem moze byc. :D

#26 Martynaji

Martynaji

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2015 - 11:44:54

Pobierowo wrzesień albo Sopot też poza sezonem:)

#27 moniamonia

moniamonia

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 21 październik 2015 - 11:42:37

Ja mam wrażenie, że w Sopocie jest sporo ludzi nawet jesienią. Osobiście wolę mniejsze miejscowości, np. Dąbki :)

#28 karolinas

karolinas

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 19:35:22

Północ Polski jest bardzo fajnym miejscem na odpoczynek, ale ja, jako że już mam dzieci, preferuję odpoczywać w mniej ruchliwych miejscach. Wybraliśmy Kaszuby, a dokładniej okolice Wdzydz. W okolicy jest mnóstwo atrakcji kaszubskich, latem można spędzać czas nad jeziorem, zimą organizować przejażdżki bryczką czy też kuligi. Nigdy się tam nie nudzimy

#29 Karmelova

Karmelova

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 13:16:18

Jak szukam ciszy i spokoju to stawiam na kempingi. Cisza, spokoj i natura. Oboje z mężem uwielbiamy takie wypoczywanie

#30 ~Tedi~

~Tedi~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 11:15:35

Tylko okolice Ustki :)

#31 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 22 luty 2016 - 14:26:53

Jesli chodzi o spokój to polecam wczasy w Czarnogórze. My byliśmy w zeszłym roku, piękny, inny świat. Super miejsce, piękne widoki i ciekawe miejsca, a przy tym nie ma wszędzie takich tłumów. My jechalismy z biura podóży http://www.rego-bis....arnogora,8.html ale mozna też samemu coś z organizować. Generalnie region niedoceniony, zupełnie niesłusznie

#32 szefar

szefar

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 23:57:02

Polecam Ci miasteczko Porto, tutaj maja bilety lotnicze dość że tanio to razem z hotelem przynajmniej na 3 dni. 

https://www.fru.pl/

Miasteczko bardzo spokojne, ale nie zanudzisz się tam jest co robić, co zwiedzać, odpoczniesz uwierz. Też nie jestem fanem takich tłumów, byłem zadowolony. 

#33 prr

prr

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 09:50:03

Raczej nie macie co liczyć na spokojny wypoczynek w Zakopanem

Polecam raczej poszukanie sobie tutaj noclegu w Kościelisku:

https://udanypobyt.pl/

Okolica Osady Kościelisko jest bardzo spokojna, skłaniająca do spacerów i wypoczynku z dala od typowo miejskich atrakcji. Nieopodal jest kilka sklepów spożywczych, ale nie ma restauracji, kawiarni czy barów. Pokochacie to miejsce jeśli jesteście amatorami górskich wędrówek. W okolicy jest sporo tras o łatwym i średnim poziomie trudności, a Dolina Kościeliska oddalona jest o zaledwie 2 kilometry.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 14:31:02

Wikary, który w grudniu w Wydminach pijany przyjechał do domu żałobnego, aby prowadzić ceremonię pogrzebową, został ukarany przez biskupa ełckiego m.in. wysłaniem do ośrodka specjalistycznego – poinformował rzecznik prasowy kurii w Ełku.

Pijany wikary w grudniu w Wydminach na Mazurach przyjechał do domu żałobnego autem. Miał prowadzić ceremonię wyprowadzenia zwłok z domu do kościoła. Żałobnicy zobaczyli jednak, że ksiądz jest kompletnie pijany, dlatego nie pozwolili mu zacząć pogrzebu i wezwali policję. Zanim patrol przyjechał na miejsce, wikariusza już nie było. Zamiast niego pogrzeb prowadził proboszcz.

Nietrzeźwy ksiądz otrzymał od biskupa upomnienie, został odwołany z urzędu wikariusza i wysłany do ośrodka specjalistycznego. 

Policja w Giżycku prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia przez księdza samochodu po pijanemu.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:51:33

Do tej pory mogliśmy jedynie się domyślać, jaki jest prawdziwy stan zadłużenia Polski. Teraz, na wyraźne polecenie UE, analitycy Głównego Urzędu Statystycznego nie mieli wyjścia i pierwszy raz w historii oszacowali ukryty dług naszego kraju. Suma jest gigantyczna - to 4,96 biliona złotych, czyli 276 proc. polskiego PKB.

#36 yanosik

yanosik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 21:56:20

Wszystkie miejscowości poza tymi z biur podróży na pewno będą duuużo spokojniejsze ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych