Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szukać wypoczynku z dala od tłumów turystów?

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:42:44

W tym roku najbardziej oczekiwanym wypoczynkiem jest miejsce na odludziu w którym nie muszę leżeć na palży obok 120 kilogramowej blondynki. Nie ma takich zbyt wiele, ale za to nie trzeba się martwić o to bo zawsze znajdzie się miejsce dla zainteresowanych tanim wypoczynkiem.
Warto też poszukać miejsca do wędkowania, jak ktoś lubi.

http://www.agroturys...o.blogspot.com/

#2 radoslaw10

radoslaw10

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:02:59

jedź do Australii tam masz odludzie w 90% kraju ;)

#3 damian54

damian54

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 02:30:23

Jakaś wyspa? ;)

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 21:46:53

Dla mnie ważna jest cisza , spokój , dobra kuchnia.

Co roku wybieram się aby wypocząć w Wargowie niedaleko Poznania w Gościńcu Gryszczeniówka dodatkowo mogę się tam zaopatrzyć w soki i przetwory z Przetwórni Gryszczeniówka. Szczególnie smakują mi powidła z węgierek polecam tym bardziej że, przetwory te można również zamówić przez internet. :)

#5 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 01 luty 2014 - 22:35:10

Ja mam stałe miejsce, do którego jeżdżę ze znajomymi i nie myślę ani żeby zmieniać. Nie są to żadne apartamenty czy kwatery prywatne, ale mały pensjonacik na południu Polski. I jest znacznie lepiej niż na mazurach czy nad morzem.

Użytkownik bonio edytował ten post 05 luty 2014 - 21:42:25

#6 Maras

Maras

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2014 - 11:51:08

Polecam Dębinę - malownicza i dzika ! Na uwagę zasługuje również Poddąbie, ale to raczej poza sezonem. Słoneczne Apartamenty zapraszają do Poddąbia I Dębiny .

#7 jokerrr

jokerrr

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 09:42:41

A może jakaś propozycja na Mazury??Wiem, że tam same lasy ale jak znacie jakieś totalne odludzie dajcie znać z checia się wybiorę. Moja propozycja na fajny wyjazd to koniecznie mała, nierozreklamowana wioska czy to w górach czy nad morzem, góry: Gliczarów Górny lub Dolny....pięknie.

#8 ~sos~

~sos~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 12:56:03

A może jakaś propozycja na Mazury??Wiem, że tam same lasy ale jak znacie jakieś totalne odludzie dajcie znać z checia się wybiorę. Moja propozycja na fajny wyjazd to koniecznie mała, nierozreklamowana wioska czy to w górach czy nad morzem, góry: Gliczarów Górny lub Dolny....pięknie.

Zapraszamy do gminy Smołdzino, nad morzem między Łebą, a Rowami w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, raj dla rowerzystów, wielbicieli pieszych wędrówek brzegiem morza i pasjonatów fotografii....

#9 Zielony83

Zielony83

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 maj 2014 - 07:49:41

Wystarczy omijać główne turystyczne miejscowości Pomorza i zatrzymywać się np. w mniejszych pomiędzy nimi - albo otworzyć mapę, zastanowić się co nas bardziej przyciąga (lasy, pola czy woda) i wybrać jakąś malutką miejscowość. Zawsze zostaje też zabranie namiotu i wybranie się w głuszę :) ale to opcja dla hardcorów :)

#10 eni

eni

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:46:31

Takie miejsca można jeszcze znależć na Kaszubach.W ubiegłym roku byłam tutaj

to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju.

Użytkownik eni edytował ten post 15 styczeń 2015 - 10:46:44

#11 mista

mista

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 15:19:26

krym jest dosyć pusty ;)

północ, np. finlandia jest dosyć przestrzenna, spokojna, mało ludna. można tam tanio dolecieć: http://www.skyfly.pl...bilety-lotnicze

#12 karcerekw

karcerekw

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 15:19:08

Jeżeli szukacie czegoś odludnego, to polecam po prostu szukać domków do wynajęcia na jakiś czas w różnych regionach. Jest fajna strona, która pomaga takie oferty wyszukać, ale nie pamiętam adresu. Tak czy inaczej, wynajmowałam domek nad jeziorem na granicy mazurskiego i podlaskiego. Cisza, spokój, woda i las.

#13 mixal

mixal

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 04 luty 2015 - 12:09:52

Nie będę linkował, spokojnie, ale tak sobie myślę, że mogę polecić bookapart.com, bo nie dość, że baza lokali ogromna i ceny przyzwoite, to jeszcze w tak wielu miejscach, że na pewno i jakieś odludzie się znajdzie. Spokojna Twoja rozczochrana :)

#14 zkuzera

zkuzera

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 07:45:53

Może nie zupełnie zdala od turystów, ale może warto zastanowić się nad rejstem statkiem wycieczkowym? Zobacz sobie np. promocje tutaj. Jak nie zdecydujesz się na dużą jednostkę i zorganizujesz zwiedzanie w portach we własnym zakresie, to można całkiem miło spędzić czas.

#15 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 28 marzec 2015 - 19:52:50

jeśli ma być ciche i spokojne miejsce to polecam pensjonat http://www.pensjonatgaborek.pl/ w Krynicy Zdrój. Ja tam jeżdżę od lat bo to miejsce do którego chętnie się wraca. 

#16 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 13:19:14

Podoba mi się pomysł z Australią i jej dziewiczymi terenami.

No ale język w moim przypadku mógłby być barierą. Co prawda mam w planach naukę, bo chciałabym zapuścić się gdzieś nie tylko z biurem podróży  na często uczęszczane kierunki, ale i w takie dalekie i mało dostępne dla większości turystów. Co powiecie o takim kursie http://malyrynek.pl wystarczy  na początek?

#17 kamisucha

kamisucha

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 10:48:36

Ja bym spróbowała wynająć jakiś domek na mazurach. Tam gdzie nie ma dookoła żadnych ludzi. Można do woli odpoczywać i się relaksować.

#18 mathie

mathie

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 05:56:29

myślę, że Warszawa będzie dobry miejscem ;-) w sensie, że nie ma tylu ludzi co nad morzem a można odkryć coś nowego.

#19 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 07 maj 2015 - 08:11:15

Zawsze spokojnie jest w dżungli :-) gdzie ludzi może brakuje, ale są inne stworzonka :-)

My ze względu na małe dzieci wybieramy się do cywilizowanego ośrodka w Jastrzębia Góra- http://www.primaveraspa.pl/dzieci/ gdzie atrakcji dla maluchów nie brakuje!

#20 Ariel

Ariel

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2015 - 07:49:49

Ja mam stałe miejsce, do którego jeżdżę ze znajomymi. Wynajmujemy domek w Bieszczadach http://www.slonecznakraina.com/. Cisza, spokuj blisko na szlaki ,niedaleko do jeziorka Solińskiego a jak pogoda nie dopisuje tv i wifi :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych