Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie Polecacie/lub nie naprawić autko?

299 odpowiedzi w tym temacie

#281 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:25:41

Czasami gdy nie warto taki wóz zaprawiać. Jeśli szukacie takiej profesjonalnej firmy. To tutaj macie złomowanie samochodu Bytom. Wystawiają potrzebne zaświadczenia do Wydziału Komunikacji i innych towarzystw ubezpieczeń. Oferują ceny rozsądne, a ja bym powiedziała, że nawet korzystne. Po samochód "nie na chodzie" przyjadą lawetą.

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 14:43:01

rena123 wypier***aj ścierwo z tymi reklamami

#283 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 18:18:14

Jeżeli chodzi o grupę VAG to po kilku naprawach u mietka w garażu (co niestety było sporym błędem, jak się później okazało) pojechałem do autoryzowanego serwisu, a dokładniej do fota-groblewski, gdzie niedość, że poprawili to co zepsuli poprzedni "mechanicy" to jeszcze dostałem auto zastępcze na czas naprawy.

#284 ~artur16~

~artur16~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 19:22:35

Polecam autowarsztat z Mysłowic. Plusem jest to, że na życzenie klienta mogą sprowadzić część zużytą z hurtowni, w celu odciążena go od jakiejkolwiek pracy poza oddaniem samochodu do naszego warsztatu.

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 11:26:53

Czy jest jakiś warsztat na Poznańskiej 83 w Słupsku? Bo nie mogę znaleźć w internecie, a mąż mi powiedział, że tam robił samochód i nie chcieli dać faktury ani paragonu (a podobno zapłacił ponad 2 tys.)

Proszę o odpowiedź mieszkańców.

Pozdrawiam Ula z Poznania.

#286 ~Kate_Miss~

~Kate_Miss~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 14:08:52

Jeżeli chodzi o grupę VAG to po kilku naprawach u mietka w garażu (co niestety było sporym błędem, jak się później okazało) pojechałem do autoryzowanego serwisu, a dokładniej do fota-groblewski, gdzie niedość, że poprawili to co zepsuli poprzedni "mechanicy" to jeszcze dostałem auto zastępcze na czas naprawy.

+1 - też z czystym sumieniem mogę polecić fota-groblewski.

#287 xslawekx80

xslawekx80

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:38:46

sorki za odkopanie tematu, ale mam problem ze swoją skrzynią biegów i potrzebuję na szybko jakiegoś magika samochodowego. Najbliżej mi do Pezal http://www.moto-uslu...k/pezal-sp-z-oo ,ale nic konkretnie o tym warsztacie nie wiem, a nie chcę zrobić wtopy bo już nie raz przejechałem się na fachowcach motoryzacyjnych. Jakieś opinie o nim, ewentualnie podrzucicie jakieś inne warsztaty

#288 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 10:49:16

Ja raz naprawiałam autko u Janisz w Pruszczu Gdańskim i byłam bardzo zadowolona. Na czas naprawy dostałam też auto zastępcze, a w moim zawodzie to jednak niezbędna rzecz.

#289 ~Zadowolony~

~Zadowolony~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 14:23:36

Długo szukałem stałego mechanika ale się udało. Od dwóch lat naprawiam tylko we Włynkówku kilka kilometrów za Słupskiem.Facet z prawdziwego zdarzenia nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia. Prawdziwy fachowiec. 

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 11:03:51

Ja raz naprawiałam autko u Janisz w Pruszczu Gdańskim i byłam bardzo zadowolona. Na czas naprawy dostałam też auto zastępcze, a w moim zawodzie to jednak niezbędna rzecz.

Najgorszy warsztat w okolicy. Słabi mechanicy. Zresztą widać, że słaby zakład bo dobre zakłady nie muszą się reklamować spamem na forach.

#291 Wrzos

Wrzos

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 11:26:45

Ja ostatnio przekonałem się, że likwidacja szkód komunikacyjnych nie musi być trudna. Co prawda byłem u rodziny w Gliwicach, ale tym bardziej zależało mi na czasie i wszystko załatwiła taka firma http://szkodypowypad...-to-nie-problem może u nas też są takie usługi, bo to naprawdę wygodne rozwiązanie

#292 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 21:47:59

swoje BMW naprawiam tylko w sprawdzonym serwisie, jak braliśmy auto własne w Bawaria Motors Mini doradzono nam ich serwis. I mieli rację fachowa pomoc, dostęp do oryginalnych części, nie zawiedli mnie ani razu

#293 jjusti18

jjusti18

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 05:14:20

Zależy co chcecie naprawiać, bo jeżeli klimatyzację to słyszałam, że doskonale sprawuje się serwis http://serwis-klimat...samochodowej.pl . Mają fajne ceny, swoją pracę wykonują sprawnie i skutecznie. Sama planuję się teraz do nich udać na odgrzybianie.

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 15:09:46

Nie polecam firmy altmot serwis z warszawy - totalny brak profesjonalizmu, szkoda nerwów i pieniędzy.

#295 ~emil99~

~emil99~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 18:48:44

My akurat korzystamy z serwisu na Zwycięców. Jeden z lepszych w stolicy, świetni fachowcy i zawsze profesjonalne podejscie do problemu.

#296 taricotti

taricotti

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 12:41:48

A znacie może jakiś dobry serwis specjalizujący się w peugeotach, albo francuzach ogólnie - najlepiej Słupsk lub okolice? Mam problem z tylną osią (przekrzywienie + hałaśliwa praca), więc obawiam się, że coś poważniejszego.Szukam oferty z określonymi z góry kosztami w stylu tylna belka peugeot 206 i takiej gdzie nie będą z góry wykluczać regeneracji i wciskać wymiany belki, żeby zarobić więcej.

#297 ~Obeznany~

~Obeznany~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 00:37:12

Akurat mechanicy to specyficzna grupa zawodowa. Jeszcze nigdzie tyle razy nie naraziłem się na krętactwo, złodziejstwo i oszustwo co u mechaników. Jeśli masz auto dobrze, abyś chociaż trochę był obeznany w jego podzespołach oraz usterkach. Co powoduje zachowanie auta w danych sytuacjach itd itp. Jeśli nie to narażasz się na oszustwo. Części zamienne załatwiaj sam, cenę za naprawę ustał z góry. Protokół przyjęcia auta do naprawy z podejrzewanym usterkami to nie kosmos, tylko niestety wymóg w tej branży. Niestety taki rynek i mentalność w Polsce. Z serwisów gdzie naprawa przebiegała sprawnie i bez komplikacji mogę wymienić Auto naprawę GT z kobylnicy. Oraz kolka serwisów spoza Słupska. Reszta to naciągacze i gadki typu „Uooo panie, to pół silnika do wymiany”, „Uooo panie, kto panu tak tu spie*****ł”, „ Uooo panie, koszta to będą duże. Zobaczymy co w międzyczasie wyjdzie”.

#298 ~Obeznany~

~Obeznany~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 00:37:28

Akurat mechanicy to specyficzna grupa zawodowa. Jeszcze nigdzie tyle razy nie naraziłem się na krętactwo, złodziejstwo i oszustwo co u mechaników. Jeśli masz auto dobrze, abyś chociaż trochę był obeznany w jego podzespołach oraz usterkach. Co powoduje zachowanie auta w danych sytuacjach itd itp. Jeśli nie to narażasz się na oszustwo. Części zamienne załatwiaj sam, cenę za naprawę ustał z góry. Protokół przyjęcia auta do naprawy z podejrzewanym usterkami to nie kosmos, tylko niestety wymóg w tej branży. Niestety taki rynek i mentalność w Polsce. Z serwisów gdzie naprawa przebiegała sprawnie i bez komplikacji mogę wymienić Auto naprawę GT z kobylnicy. Oraz kolka serwisów spoza Słupska. Reszta to naciągacze i gadki typu „Uooo panie, to pół silnika do wymiany”, „Uooo panie, kto panu tak tu spie*****ł”, „ Uooo panie, koszta to będą duże. Zobaczymy co w międzyczasie wyjdzie”.

#299 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 11:20:15

Chyba masz poloneza skoro GT z Kobylnicy polecasz...

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 11:21:46

Nie polecam firmy altmot serwis z warszawy - totalny brak profesjonalizmu, szkoda nerwów i pieniędzy.

ku*** stary dzięki, już jutro mieliśmy wyjeżdżać do nich ze Słupska do nich na wymianę oleju i klocków uffff

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych