Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie Polecacie/lub nie naprawić autko?

301 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 20:00:14

JAK W TEMACIE :) czekam na opinie :)

#2 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 13:20:20

zero odezwu :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 13:34:27

odradzam pks.dziekuje

#4 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 17:26:13

No. ruszyło się :) Czekam na dalsze informacje lub obiekcje. lub wasze "przygody" z zakładami mechanicznymi. Pozdrawiam.

#5 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2008 - 18:49:31

i znowu nastała cisza. ja tam napisze z własnego doswiadczenia ,że odradzam zaklad na Zygmunta Augusta u Lorka. drogo. strasznie drogo. i do tego tak mi wymienili amortyzatory w moim autku(jakies 4 miesiace temu) ,że teraz znowu musze je wymienic;]. wiec czekam na wasze opinie. dodam ,że mam Citroena wiec szukam fochowców od francuzów. Pozdrawiam

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2008 - 11:41:09

Autotechnika Kobylnica
Bosch Serwice Kopernika
Elektromechanika p Szaja ul Gwardii Ludowej
Warsztat Mechaniczny p Kurczyk - Włynkówko obok komisu za swiatlami
Mechanika Pojzadowa TOM-CAR - Poznańska 83
Mechanika Pojzadowa p .Rosołek - poznańska 83
Autolelektronik J Ryba Poznanska
Autoremix Cecorska

To tylko pare namiarow ale naprawde super warsztaty i dobrzy fachowcy ---- AUTA OSOBOWE i DOSTAWCZE

#7 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2008 - 18:02:01

Autotechnika Kobylnica
Bosch Serwice Kopernika
Elektromechanika p Szaja ul Gwardii Ludowej
Warsztat Mechaniczny p Kurczyk - Włynkówko obok komisu za swiatlami
Mechanika Pojzadowa TOM-CAR - Poznańska 83
Mechanika Pojzadowa p .Rosołek - poznańska 83
Autolelektronik J Ryba Poznanska
Autoremix Cecorska

To tylko pare namiarow ale naprawde super warsztaty i dobrzy fachowcy ---- AUTA OSOBOWE i DOSTAWCZE

Dziękuje za namiary. ale gdzie jest ulica gwardii ludowej? ;] a we włynkówku to tam gdzie sie na strzelino skręca czy jak? i w kobylnicy ta autotechnika to w ktorym miejscu dokladnie? Pozdrawiam.

#8 ~Maciey~

~Maciey~
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 01:21:54

Dziękuje za namiary. ale gdzie jest ulica gwardii ludowej? ;] a we włynkówku to tam gdzie sie na strzelino skręca czy jak? i w kobylnicy ta autotechnika to w ktorym miejscu dokladnie? Pozdrawiam.

Gwardii Ludowej masz między Kopernika a Wandy równoległa do Tramwajowej ale bliżej Kilińskiego. A Auto technika masz na ulicy Witosa czyli o ile się nie mylę od Reala jadąc po prawej stronie w glębi. Jeszcze przed torami, nie za torami. Bo Witosa idzie aż do Szczecińskiej i do Głównej w Kobylnicy.

#9 ~jurgeen~

~jurgeen~
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 22:01:42

U Szendraka fachowcy są, ale strasznie naciągają...

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2009 - 15:25:10

U Szendraka fachowcy są, ale strasznie naciągają...

Przypominam artykuły w GP o Panu Rybie a potem wpisy na Forum opinie negatywne a Pan Edziu Szendrak nie kasuje wysoko a naprawia solidnie na ul. KOPERNIKA polecam Urzytkownik Mercedesa

#11 ~Mesio~

~Mesio~
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 23:04:04

a ja mam odmienne zdanie-pan Szendrak kasuje DROOOOGOO,za wymianę kompletu kabli elektrycznych w c klasie 99rok zapłaciłem 850,00 zł i miałem nawiew zimnego powietrza tylko,non stop albo wycieraczki nie chodziły,długie światła zamiast pozycyjnych,auto wyświnione w środku,nie polecam!!

#12 ~pektusa~

~pektusa~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 00:09:45

ale jak mamy podac Ci gdzie nie naprawiac auto? przeciez nie bedziesz go naprawial w calej polsce a wiec musialbys chyba napisac z jakiego miasta jestes bo nie wiadomo do kogo kierujesz to pytanie. jestes powiedzmy z warszawy a mam CI podac nie naprawiaj w tym i tym warsztacie w jeleniej gorze? hheh

#13 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 00:45:14

Przypominam artykuły w GP o Panu Rybie a potem wpisy na Forum opinie negatywne a Pan Edziu Szendrak nie kasuje wysoko a naprawia solidnie na ul. KOPERNIKA polecam Urzytkownik Mercedesa

Co do Jarka Ryby to się nie zgodzę-miałem okazję tam pracować-facet zasłuzył sobie na miano fachowca-jak ktoś ma problem z elektroniką i nigdzie w śłupsku mu nie mogą zrobić, on da radę. Zainwestował kupę kasy w oprogramowania do wielu marek, więc teraz musi czesac żeby mu się zwróciło, prawda?

#14 ~~jan~~

~~jan~~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 00:03:07

odradzam pks.dziekuje

potwierdzam ze pks to lipa

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2009 - 19:20:02

Nie polecam AUTO -MAX w Saborzu nie terminowo i byle jak

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2009 - 19:27:19

Auto MAX był kiedys na terenie Pomorzanki przeniesli sie do Saborza nie polecam nie słowni!!!!!!

#17 ~zmotoryzowany SL~

~zmotoryzowany SL~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 17:02:59

Ja tam nie mogę źle powiedzieć o auto maxie. Jak dla mnie wszystko OK. I nawet w terminie się wyrobili

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 16:37:29

Ja niestety zbyt czesto nacinalem sie na kretaczy i kombinatorow...
Z godnych polecenia
-w kobylnicy-kolo skrzyzowania "na Real" ,sympatycznie i fachowo,do tego atrakcyjnie cenowo-dla mnie nr 1 w okolicy
-nr jeden jeżeli chodzi o porażkę - na Leszczyńskiego,koło nawozów czy czegos podobnego-porażka,zwykły krętacz-odradzam szczerze
poza tym właśnie róznie...na kopernika chlopaki radza sobie raz lepiej,raz gorzej,w zaleznosci od problemu-ale generalnie warto podjechac
-od elekrtyki-ul. borchadta,niepozorne pomieszczenie,ale fachowiec bardzo dobry
w tej chwili nic nie przychodzi mi na mysl
pozdrawiam

#19 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 17:01:08

Szukam osoby do wymiany rozrządu - Citroen ZX 1,9 D 1992 r. Ktoś może polecić fachowca?

#20 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 09:36:05

Szukam osoby do wymiany rozrządu - Citroen ZX 1,9 D 1992 r. Ktoś może polecić fachowca?

Kiedyś był dobry fachowiec w Kobylnicy.Warsztat miał na drodze na Widzino na łuku.Tadzio lub Krzysiek.Jeden z nich miał dwie takie cytryny więc napewno się zna i nie będzie się na Twojej uczył... :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych