Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie po meble

86 odpowiedzi w tym temacie

#81 beata.lisek

beata.lisek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 14:14:08

Również polecam internet. Widziałam tam kanapy do salonu dużo tańsze niż te same w sklepie stacjonarnym.

#82 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 12:36:56

Ja kupuję w Kieleckiej Fabryce Mebli. Tanio, solidnie i meble nie wyglądają  jak z jednej taśmy produkcyjnej. Cos innego, porządnego. 

#83 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:37:11

Fajną ofertę mają w sklepie meble-allegro.pl. Dużo różnych mebli do wyboru i atrakcyjne ceny jak na to w jaki sposób są wykonane. Nie musicie też obawiać się wysyłki, bo meble są świetnie zapakowane, trwałe kartony, dlatego nie zostaną zniszczone.

#84 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 09:14:30

O ile nie ma problemu z kupieniem mebli do mieszkania, to powiem Wam, ze wiekszy problem jest z kupieniem mebli do biura. Niby sklepow z meblami biurowymi jest sporo ale meble te nadaja się raczej do domowego gabinetu niż do profesjonalnego biura, w którym liczy się wytrzymałości oraz profesjonalne wykonanie mebli. 

Ze swojej strony polecam kontakt z firmą Poliński. Firma zajmuje się produkcją mebli metalowych, które są niewiele droższe od mebli z płyty ale charakteryzują się o wiele wiekszą wytrzymałością. 

https://sprzedawacz....kumentacji.html

Użytkownik mastii edytował ten post 02 luty 2020 - 12:35:21

#85 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 09:38:11

Meble metalowe moze sprawdzą sie w biurze w firmie jednak do domowego biura wybrałbym meble wykonane z drewna, które jest również ponadczasowe i wytrzymałe. A jednak wyglada ładniej i szlachetniej.

Ze swojej strony do tematu dorzuce równiez sklep Meble Tkaniny https://www.mebletka....pl/meble-cat-1

Duży wybór porządnych marek mebli

W sklepie mozna dostać meble wykonane ze sklejki ale i z prawdziwego drewna

Szybka dostawa bo wiekszość mebli mają na stanie

Użytkownik prr edytował ten post 30 styczeń 2020 - 14:56:41

#86 ~Anto~

~Anto~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 11:58:09

Ja kupuje od lat tylko w Kieleckiej Fabryce Mebli i nigdy nic nie reklamowałem. Meble są dobrej jakości, dobrze służą i wyglądają. 

#87 Marzenna90

Marzenna90

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 13:04:38

Jeżeli chodzi o wybór mebli, to ja najczęściej skłaniam się ku meblom na wymiar. Ostatnio nawet urządzając na nowo sypialnię, zdecydowałam się po raz pierwszy na komfortowy materac na wymiar https://sweetsen.pl/200x220-cm-c131 . Został on nie tylko dopasowany do rozmiarów łóżka ale też do mojej wagi, dzięki czemu odznacza się odpowiednią twardością i zapewnia mi przez to większą wygodę podczas wypoczynku. Z tego względu polecam każdemu takie dodatki do sypialni. Meble na zamówienie to przeważnie bardzo dobry wybór.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych