Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie po meble

86 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~marek.L~

~marek.L~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 15:01:06

Dość ciekawie wzornictwo i jakość użytych fabrykatów wygląda w ofercie sklepu internetowego z serwisu – rosanero.pl. Ja stąd mam stolik kawowy i stół do jadalni. Idealnie zrobione lakierowanie z wykorzystaniem oryginalnego włoskiego lakieru. To po prostu widać gołym okiem, że fachowa robota. Pozdrawiam!!

#42 ~lejzorka~

~lejzorka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 12:54:45

Trwałe fachowo zrobione meble spokojnie posłużą długie lata, a jesli chodzi o promocje to w Agacie kupisz jakie chcesz meble na raty za 0% a  dwie pierwsze raty płaci firma

#43 Oliwia171

Oliwia171

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 18:45:14

Gdzie moge kupic skorzany komplet wypoczynkowy do salonu? Klasyczny, ale jednoczesnie chciałabym, żeby się wyróżniał troszkę :) Niedrogi, ale też nie najgorszej jakosci? :)

#44 dradzia558

dradzia558

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 09:37:14

witam znam fajny sklep bo sama w nim kupilam taki komplet ale online (...) mają bardzo ciekawe i nowoczesne modele:) zobacz bo może akurat coś ci się spodoba:)

#45 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 23:35:06

Sofy i fotele zamawiałem w Agata meble, natomiast meble typu komody, czy meble na wymiar do kuchni to raczej zleciłbym u jakiegoś stolarza w Słupsk. Ciekawie zapowiada się portal SuperStolarz.pl - gdzie będzie można zapoznać się z opiniami klientów.

#46 ~Anaroin~

~Anaroin~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 17:27:26

Takie naprawdę porządne meble pod wymiar to Emmi produkuje, nie wiem czy ich kojarzysz? Mają swoją stronę – emmi.pl. Tam można podejrzeć realizacje. U mnie akurat robili meble do pokoju dziecięcego. Projekt mieliśmy mniej więcej w głowie z żoną zarysowany i powiem, że naprawdę meble odzwierciedlają w stu procentach to o czym myśleliśmy. Miłe, przyjazne i rzeczowe podejście do klienta.

#47 izabala2

izabala2

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 luty 2015 - 10:33:50

Oliwia dużo kompletów wypoczynkowych znajdziesz na sofy24 sofy24.pl/20-komplety-wypoczynkowe-nowoczesne  

Oprócz nowoczesnych kompletów, są też i klasyczne. Lubię tam kupować, mam od nich narożnik i fotele, a teraz przybieram się do dwuosobowej sofy, ale najpierw zamawiam próbki materiałów do domu i dopasowuję sobie kolory do wystroju wnętrza.

Użytkownik izabala2 edytował ten post 24 luty 2015 - 10:35:26

#48 cashy

cashy

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 11:06:22

ja polecam sklep DIAMENTMEBLE z Łodzi, wystarczy wpisać w wyszukiwarce ;)

#49 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 13:52:17

Ja kupowałam meble do salonu ze sklepu internetowego - Meble Arkadius. Oferowali dużo większy wybór niż w lokalnych sklepach dlatego się zdecydowałam. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a dostawa darmowa!

#50 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 08:28:50

Ja kupowałam meble do salonu ze sklepu internetowego - Meble Arkadius. Oferowali dużo większy wybór niż w lokalnych sklepach dlatego się zdecydowałam. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a dostawa darmowa!

wczoraj właśnie do mnie dotarły, są cudowne... prezentują się olśniewająco...

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 19:35:04

wczoraj właśnie do mnie dotarły, są cudowne... prezentują się olśniewająco...

Zestaw kuchenny Alina  
5.00 out of 5based on 1customer rating

1099 zł 899 zł

przykładowo z arkadiusa

długość zestawu: 240 cm, <<odejmując kuchenkę 180cm

blat grubości 28 mm  << a nie 38mm ?

kolory: front – wiąz PIEMONTE, << płyta oklejona dookoła, żadne mdf foliowany, ani fronty lakierowane (malowane lakierem utwardzanym)

korpus – wiąz VENETIO << grubość 16mm, a nie 18mm ?, krawędzie oklejone papierem?, płytkie (46cm) szafki dolne ?

blat – marmur jasny << 28mm ?(dlaczego nie 38mm? - bo 28mm wychodzi z produkcji, i jest tańszy  :D ), w dodatku w osobnych kawałkach na każdą dolną szafkę, a nie jeden długi blat ?

Stan produktu: nowy << dostaniesz w paczce i sam sobie złóż, albo wynajmij fachowca (dolicz do ceny zestawu, i to niemało  :( )

Gwarancja: 2 lata  << śmiem wątpić...

#52 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 11:52:08

Ja ostatnio odkryłem tę firmę mebleonedesign.pl, zamówiłem nowoczesną ławę ze szklaną podstawą. Producent opisał to tak, że blat wydaje się być zawieszony w próżni – i rzeczywiście tak to wygląda :). Muszę przyznać, że to nadaje charakteru całemu pomieszczeniu, co więcej, nie widziałem żadnych podobnych mebli w żadnym sklepie, co mnie, nie ukrywam, cieszy, bo nie lubię mieć tego, co wszyscy.

#53 ~dzeko~

~dzeko~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:06:33

Jeśli nie chcesz pzepłacić i mieć dobrej jakości meble to idz zwyczajnie do porządnego salonmu meblowego typu Agata Meble i tam kup meble :) :) pozdrawiam

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:20:41

Jeśli nie chcesz pzepłacić i mieć dobrej jakości meble to idz zwyczajnie do porządnego salonmu meblowego typu Agata Meble i tam kup meble :) :)

:lol:

pozdrawiam :lol:

;) 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 17:50:42

Jeśli nie chcesz pzepłacić i mieć dobrej jakości meble to idz zwyczajnie do porządnego salonmu meblowego typu Agata Meble i tam kup meble :) :) pozdrawiam

Przywiozą kilkanaście paczek, i sam będziesz musiał to złożyć ? :D

#56 ~dzeko~

~dzeko~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:06:48

Przywiozą kilkanaście paczek, i sam będziesz musiał to złożyć ? :D

Nie kilkanaście tylko kilka :) Dla mnie to nie był problem :) :) właśnie chyba najwięcej zależy od tego co dla kogo jest problemem :)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 18:24:56

Sam blaty dociąłeś? Sam wyciąłeś w nich otwory pod zlewozmywak i płytę grzewczą ? Gratuluję.

Ile jeździłeś, lub ile zapłaciłeś fachowcowi za to ? :D

#58 ~fellada~

~fellada~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:36:48

jak ktoś jest zdolny manualnie to skąłdanie i docianie mebli to nie jest dla niego żąden problem, a jak sie nie ma takich zdolności to trzeba niestety płacić stolarzowi :)

#59 RobertPolanski

RobertPolanski

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 10:12:50

Za dobrej jakości meble trzeba słono zapłacić. Ale jak ktoś ma zdolności stolarskie to i sam zrobi. Ja niestety nie mam.

Użytkownik RobertPolanski edytował ten post 17 grudzień 2015 - 07:41:33

#60 ~Rusia~

~Rusia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:37:13

Ja nigdzie w mieście nie znalazłam nic fajnego. Znalazłam dopiero online w meblomoda.pl bardzo eleganckie, dobre jakościowo. Meble prezentują się doskonale!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych