Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie po meble

86 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 18:55:26

ja polecam www.meblezagrosze.pl
mają dobre ceny , szeroką ofertę,
wszytko przez internet,
rzetelna informacja
a dostawa szybciej niż ze sklepu w mojej miejscowości

#22 malostkowa

malostkowa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 13:06:51

doktór meble :) teraz kupuje meble do pokoju córeczki, polecam bo warto! porządne meble.. zobaczcie na stronie mają również wypoczynki i fotele ;)

#23 ~lakiluk~

~lakiluk~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 20:57:55

hehe każdy swoje chwali :)

#24 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 15:31:16

Polecam wszystkim sklep internetowy. Zamówiłam tam meble i naprawdę jestem bardzo zadowolona. www.outletmebli.net Pani która prowadziła sprzedaż bardzo miła, pomogła doradziła i w ogóle super. Wysyłają meble na całą Polskę. Trafiłam do nich przez znajomą. Naprawdę polecam

#25 nka

nka

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 18:04:31

Mi się podobają meble marki Bodzio i Black Red White. Czasem coś fajnego ma też Agata. Obecnie robię remont łazienki i szukam jakiś mebli łazienkowych, więc jeśli macie coś do polecenia to dajcie znak :) Jeszcze mam takie pytanko - sami aranżujecie sobie wnętrza? Ja zatrudniłam do tego firmę DekorProjekt Sp. z o.o. - .............

#26 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 20:22:22

Ja szafki i półkę łazienkową mam z allegro, tam zobacz.

#27 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 08:56:35

Dokładnie, na allegro bardzo duży wybór mebli łazienkowych

#28 ~MarianJak~

~MarianJak~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 09:35:36

Ale ceny na allegro wyższe niż w sklepach już kilka razy się o tym przekonałem, ostatnie zakupy zrobiłem w sklepie internetowym http://www.solpol-meble.com.pl kupiłem

#29 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 13:06:13

Najczęśćiej zaglądam do Agata Meble, moim zdaniem mają tam największy wybór, zawsze nachodzę się po tych sklepach że nóg nie czuję a i tak do AM wracam z powrotem.

#30 ~daszmanaka~

~daszmanaka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 15:03:29

Wcale się nie dziwię, ale ja najpierw oglądam w intenecie, bo oni też sklep internetowy mają a jak już coś wybiorę to czasami zagladam do sklepu pomacać i sprawdzić czy wygodne.

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 13:27:36

Byle nie w tym nowym sklepie w Jantarze. Resto Design. Obsługa - koszmar. Niekompetentna, niemiła, nie znająca sie w ogóle na rzeczy. Mam wrażanie, że po prostu przyjęto tego kto się zgłosił. Żenada, a szkoda bo meble fajne. Juz lepiej zamówić z neta

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 19:53:46

Swego czas fajna kolekcje miały expo meble, ale teraz nie wiem trzeba by sprawdzic

#33 Katarzyna G8

Katarzyna G8

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 14:59:58

jak kupowałam  łóżka piętrowe dla dzieci przez internet, myślę, że komplet, którego poszukujesz tegż bez porblemu zamówisz. Zakupy online są bardzo wygodne :)

#34 ~Sandy_8~

~Sandy_8~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 18:22:52

Jak w Słupsku to polecam salon meblowy Agata. Można znaleźć nie drogie a trwałe i ładnie się prezentujące meble. Mogę polecić fotel Metro, sama mam taki w salonie, nie jest zbyt drogi ale bardzo wygodny. Pozdrawiam 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 17:13:19

Jak w Słupsku to polecam salon meblowy Agata. Można znaleźć nie drogie a trwałe i ładnie się prezentujące meble. Mogę polecić fotel Metro, sama mam taki w salonie, nie jest zbyt drogi ale bardzo wygodny. Pozdrawiam 

Meble z Agaty są "nie drogie" ;) , prezentują się bardzo ładnie, ale z twałością to bym polemizował..., lepiej nie uzywać :D :(

#36 ~Anaroin~

~Anaroin~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 11:59:50

W sumie nie tak dawno wymienialiśmy meble w domu...Salonów meblowych jak mrówek, ale żeby trafić na ciekawe projekty z dobrej jakości części, to już sie sprawa komplikuje ;P Choć można trafić na perełki np. Na stronie mają rewelacyjne meblościanki i stoliki. Stąd kupowaliśmy i nie było problemów, ani z dostawą, ani z kontaktem. Więc może tu...

#37 ~sebix~

~sebix~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 13:29:09

Dobre mam doświadczenia z rzeczami do firmy Habufa. Popularny producent w krajach Beneluksu i całe szczęście, że coraz łatwiej można dostać ich rzeczy w Polsce za rozsądną kasę. Na przykład na stronie mają dość szeroki wybór ich kredensów, czy stołów. Szczególnie stoły polecam, bo ostatnio zamawiałem duży do jadalni i jest rewelacyjny. Doskonałe, solidne drewno, nie jakieś zastępniki, mieszanki i tak dalej.

#38 ~Jarka 3423~

~Jarka 3423~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:48:42

Najlepszym rozwiązaniem jest sklep internetowy, nie trzeba wychodzić z domu by mieć coś fajnego. Ja kupuje przeważnie od meble-bogart.pl bo mają ładner mebleki. Warto zaglądnąć w wolnym czasie :)

#39 ~arczi66~

~arczi66~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 11:42:18

Korzystny stosunek jakości do ceny ma firma Emmi – emmi.pl. bym ich doradzał w temacie mebli typowo pod wymiar. Robili mi łazienkę i kuchnię i nawet zajęli się doradztwem w kwestiach wyposażenia AGD. O nic nie musiałem się martwić, cała produkcja i montaż mebli przebiegły ekspresowo.

#40 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 13:20:01

Sklep internetowy to świetna sprawa, ale jak kupowałam kanapę do salonu to najpierw poszłam do salonu Agaty aby sprawdzić jak na niej się siedzi i dopiero zamówiłam w internecie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych