Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie po informatyce?

praca informatyka gdańsk etat zajęcie robota firma programowanie

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 23:11:32

Cześć wszystkim!

Jestem studentem czwartego roku informatyki na Politechnice Gdańskiej, myślę że to już czas żeby pomyśleć nad stałą pracą. Wcześniej miałem jakieś dorywcze fuchy, robiłem proste strony dla laików, ale najbardziej lubię programować w C i C# więc chciałbym podążać w tym kierunku. Znacie może jakieś firmy do których warto aplikować? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

#2 Crap

Crap

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 27 luty 2014 - 23:28:46

Zanim gdziekolwiek zaczniesz aplikować zbuduj sobie portfolio aplikacji, które pokażą na co Ciebie stać.

Niestety na kilkadziesiąt CV od studentów bądź programistów po studiach zatrudniłem swojego czasu kolesia po liceum, który programował od lat hobbystycznie i miażdżył wszystkich obyciem, wiedzą, otwartym myśleniem i płynnie poruszał się nie między C++ i C# a nawet kilkunastoma językami jak była taka potrzeba (outsource aplikacji u klienta).

#3 -ing

-ing

Swojak

• PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 28 luty 2014 - 03:42:46

Gdzie po informatyce?

Do Wielkiej Brytanii.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 08:27:39

Generalnie programiści nie mają tu tak łatwo.Owszem jest dużo ofert pracy, ale większość do face , gdzie podczas rekrutacji każą robić projekty, które potem wykorzystują w swojej firmie za free.

#5 Crap

Crap

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 28 luty 2014 - 19:00:32

Gdzie po informatyce?

Do Wielkiej Brytanii.

Po co do? Lepiej dla.

Generalnie programiści nie mają tu tak łatwo.Owszem jest dużo ofert pracy, ale większość do face , gdzie podczas rekrutacji każą robić projekty, które potem wykorzystują w swojej firmie za free.

Bzdury. Skąd Ty to wytrzasnąłeś? Chyba nie masz pojęcia jaką siłę przebicia ma ogarnięty programista. To nie ux/gfx designer, który wysyła projekty za free.

#6 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 23:51:46

Gdzie po informatyce?

Do Wielkiej Brytanii.

Niekoniecznie  ! ...niekoniecznie do Wielkiej Brytanii. :)
Wielka Brytania jest już "za ciasna" dla informatyków z Polski.

Proponuję inne kierunki zachodniej Europy....np. Belgię, Holandię, albo na przykład Luksemburg !!! ;)  :D 

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 23:54:50

...czyli kraje Beneluksu, o ! :)

#8 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 10:22:15

Cześć wszystkim!

Jestem studentem czwartego roku informatyki na Politechnice Gdańskiej, myślę że to już czas żeby pomyśleć nad stałą pracą. Wcześniej miałem jakieś dorywcze fuchy, robiłem proste strony dla laików, ale najbardziej lubię programować w C i C# więc chciałbym podążać w tym kierunku. Znacie może jakieś firmy do których warto aplikować? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

Morpol

#9 ~Kuumi~

~Kuumi~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 16:48:14

Mój przyjaciel poszedł po studiach pracować do firmy SMT Software, Na rozmowie kwalifikacyjnej byli podobno dość wymagający, ale udało mu się dostać świeżo po studiach. Pracuje tam już chyba 2 lata i jest dość zadowolony, zobacz na ich stronie, może dla Ciebie też się coś znajdzie. 

#10 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 18:10:50

Dzięki wielkie za rady, zerknę okiem na Morpol i SMT Software bo to są konkrety, co do emigracji to nie mam na razie takiej tendencji, być może przyjdzie ona z czasem ale na razie tu mi się całkiem podoba.

#11 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 11:11:04

Też mogę polecić SMT. Słyszałem o nich sporo dobrego od mojego znajomego po informatyce, który tam pracuje.

#12 shaqiri

shaqiri

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 10:57:32

hmmmm... jeżeli projektowanie i tworzenie stron www to Twoje oczko w głowie sądzę, ze powinieneś uderzać w stronę agencji interaktywnych. Będziesz się tam świetnie czuł, a jak pewnie wiesz.... zarobki są świetnie :) 

Pozdrawiam! 

#13 skakann

skakann

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 17:30:21

Szukacie dobrej pracy po informatyce ? Jeśli tak to jeszcze wcześniej musicie porobić odpowiednie szkolenia i zebrać bardzo dobrą wiedzę, praktyczną która pozwoli wam znaleźć dobrze płatną pracę. Osobiście mogę wam polecić szkolenia z firmy Conversion, właśnie oni organizują szkolenie google analytics możecie się nauczyć wielu praktycznych rzeczy, i rozwinąć swój umysł co jest bezcenną zdobyczą ! Mi te szkolenia pozwoliły po studiach znaleźć pracę !

#14 malczyk

malczyk

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 20:30:57

zgadzam się podstawa portfolio 

#15 matriks

matriks

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 13 październik 2016 - 10:19:28

Praca to jednak wyzwanie, ale dla programisty problem nie jest aż tak duży, bo to bardzo pożądany zawód. Zobaczcie sobie chociażby ile jest ofert tutaj http://infolet.pl/oferty/ No i programiści najmniej nie zarabiają, jednak informatyka to naprawde przyszłościowy zawód. 

#16 irek463577

irek463577

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 październik 2016 - 14:51:24

a może interesowałoby cię prowadzenie kursów z zakresu It? Tutaj szukaja zdolnych pracowników- http://itschool.pl/s...b-development/ Jesli odnajdujesz się w nauczaniu to moim zdaniem warto spróbować :)

#17 noah

noah

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 16:50:28

Wyjazd za granicę jest moim zdaniem bez sensu.

Tak naprawdę cała branża IT ma się chyba dobrze, co nie zmienia faktu, że zawsze warto zdobywać nowe umiejętności i podnosić swoje kwalifikacje. Ja akurat nie mogę odnieść się konkretnie do tej branży ale wiem jak to wygląda tam gdzie pracuje, w mojej firmie też często organizowane są takie szkolenia zamknięte: wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/szkolenia i bardzo sobie je chwalę. Wiadomo, że czasem szkolenie robię tez na własną rękę bo chce się rozwijać, a w pewnych obszarach jest to wręcz koniecznością, a nie kwestia naszej dobrej woli. Aplikując do pracy warto szukać miejsc, które stwarzają realne możliwości rozwoju.

#18 vorisluu

vorisluu

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 15:18:10

Czemu wszyscy piszą o tym, żeby wyjechać? Dobrzy programiści w naszym kraju zarabiają naprawdę dobrze. Przeglądasz strony z ogłoszeniami?

Zajrzyj np. na http://infolet.pl/oferty/

myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Pozdrawiam :)

#19 krisstti229

krisstti229

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 16:53:32

Jeśli lubisz i umiesz programować, to sam uderzaj do różnych firm. Nie czekaj na ogłoszenia, tylko pisz od razu.

#20 socato

socato

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 10:09:48

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w młodej, ale prężnie rozwijającej się agencji zachęcam do aplikowania na stanowisko programisty C++ http://altimi.com/praca-it/c++/ . Aktualnie w agencji pracuje ok. 200 osób, a mimo wszystko zatrudnia ona kolejne osoby, aby jeszcze lepiej trafiać w oczekiwania klientów. Ponieważ im więcej głów, tym więcej pomysłów na stworzenie idealnego rozwiązania, które ułatwi ludziom życie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, informatyka, gdańsk, etat, zajęcie, robota, firma, programowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych