Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie naprawię laptopa w Krakowie?

kraków laptop serwis

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 11:12:59

Hej! Pilnie poszukuje sprawdzonej firmy serwisującej laptopy w Krakowie. Czy ktoś może mi pomóc? Słyszałam troche o Galileo, czy ktoś oddawał im już lapka do naprawy i może podzielic się opiniami?

#2 ~Dewak~

~Dewak~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 12:49:05

Pomogli mi i to skutecznie! Wymienili matrycę w moim laptopie i dodatkowo go przeczyścili ,bo chodził już głośno jak lokomotywa.Teraz działa cicho i wolniej się nagrzewa. A co tam się podziało?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:25:26

Nie polecam Galileo z Krakowa banda c***a, zero wiedzy tfuu

#4 ~Banan~

~Banan~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:37:58

To ja nie wiem jak oddałem im Lenovo miesiąc temu do naprawy, bo okazało się, że padła płyta główna, to ogarnęli to bez problemu i dostałem gwarancje na nowe części. Generalnie to wywarli na mnie wrażenie ludzi, którzy znają się na rzeczy, a niestety prawda jest taka że Lenovo często się psuje po gwarancji i już kilka serwisów przerobiłem, więc mam spore porównanie. 

#5 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:02:34

Głupia pipo, widać że SP była dla ciebie problemem. chcesz wiedzieć coś o Krakowie wejdź na forum Kraków. Widać inteligencją

nie promieniujesz.

KAT-OLIK

#6 ~Fisk~

~Fisk~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:38:27

W moim Lenovo kiedyś się zwaliła grafika. Zaniosłem do serwisu w ramach Premium Care które teraz zaczęli dawać do nowych lapków, elegancko naprawili w 3 dni. Więc nie ma czego się bać w zasadzie. Jak się zwali wszystko to po 5 dniach jak nie naprawią to dają nowy sprzęt. To spoko opcja ale to tak tylko informacyjnie. Z mojej strony nie mogę niczego złego na serwis Lenovo powiedzieć a widziałem, że ktoś napisał o serwisie tutaj więc w zasadzie potwierdzam jego słowa :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 09:25:07

Generalnie poziom serwisu oceniam wysoko. Gorzej gdy zachaczymy o inne sprawy. Najbardziej nie lubię umawiać się z deb***ami.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 09:44:57

W Krakowie? To daleko od Ustki.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 14:43:41

Tylko błagam nie mieszaj do tego polityki. Nie obchodzi mnie co o tym myśli profesor Bartosiewicz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, laptop, serwis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych