Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najtańsze OC?

322 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ISKIERKA~

~ISKIERKA~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 13:31:45

Ja również mam w AXA i jestem zadowolona :)

#22 ~franco~

~franco~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2010 - 09:54:07

Najtańsze i najlepsze?
albo albo niestety . kupisz tanie to się później będziesz procesowałhttp://www.alertfinansowy.pl/alerty/news/2907-uwaga-na-ubezpieczenia-w-hdi.html jak klienci hdi...

#23 ~Specjalista_Ubezpieczenia~

~Specjalista_Ubezpieczenia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 09:07:29

Wydaje mi się, że jest lepszy sposób, niż polecanie konkretnych ofert. Nigdzie nie jest przecież powiedziane, że ten sam ubezpieczyciel okaże się najtańszy i najkorzystniejszy dla każdego kierowcy. Przecież to, jaką składkę płacimy, zależy od tak wielu czynników, że ciężko z góry przewidzieć, kto za ile nas ubezpieczy. Dlatego polecałbym raczej skorzystanie ze strony typu ubezpieczenie.pl, która jako porównywarka i kalkulator w jednym w szybki sposób oblicza nam, która oferta faktycznie będzie dla nas najatrakcyjniejsza. A jeśli stwierdzimy, że dana oferta nas satysfakcjonuje - od razu możemy nabyć ją on-line.

#24 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 12:14:53

Zdecydowanie AXA Direct (sprawdź, zadzwoń nr. 19522 - opłata jak za połączenie lokalne)!!! Dodatkowo masz zniżkę 50zł, jeżeli powołasz się na nr polisy znajomego. Można powołać się na polisę mojego brata jako znajomego z forum - Andrzej: AA2045952/00.

#25 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 16:00:43

Zdecydowanie AXA Direct (sprawdź, zadzwoń nr. 19522 - opłata jak za połączenie lokalne)!!! Dodatkowo masz zniżkę 50zł, jeżeli powołasz się na nr polisy znajomego. Można powołać się na polisę mojego brata jako znajomego z forum - Andrzej: AA2045952/00.

Basia miss Podlasia zapomnialas podac czy Twoj brat jest kawalerem i czy lubi francuskie filmy. To tez trzeba podac...

#26 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 07:13:02

Najlepsze OC to najtańsze OC. Jak w kogoś stukniesz, to i tak poszkodowany będzie walczył z Twoją ubezpieczalnią o odzyskanie pieniędzy. Jja mam też w AXA DIRECT i jak na razie nie zmieniam bo jest najtaniej.

a jeśli taka twoja tanie firma sie przekreci, nie pomyślałeś już że taka polisa wygasa i musisz kupic następną .... i oczywiście zapłacić za nią kolejne pieniądze.... hehehe.

#27 ~nika123~

~nika123~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:16:33

Ja polecam ubezpieczenie OC i AC w AXA.
Obliczałam składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i tam wyszło najtaniej.

Dodatkowo posiadam kod, dzięki któremu można otrzymać zniżkę na ubezpieczenie samochodu w wysokości 50 zł lub 100 zł.
Wystarczy wejść na stronę, gdzie możesz obliczyć swoją składkę: https://www.axadirec...uote/index.aspx i przy pierwszym pytaniu: Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? wybierz "TAK" i wpisz w polu "Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT": BA/1725274/00
Można też ten numer BA/1725274/00 podać podczas rozmowy z ubezpieczycielem AXA.

Sprawdziłam, ten kod naprawdę to działa!!!
:lol:

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 19:56:43

odradzam PZU i ich AC ,dzisiaj przyszło pismo z orzeczeniem za pęknieta szybe,wyszło im szyba 300 i robota 150,dzwonie do serwisu i sie pytam ile kosztuje oryginalna szyba odpowiedzieli ze 850zł,robocizna okolo 600 normalnie parodia zaproponowali mi kase na ZAMIENNIK!!! ktos sie orientuje czy to jest wogole zgodne z prawem? oczywiscie będe składał reklamacje

#29 ~Mortycja~

~Mortycja~
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 17:54:12

Ja proponuję skorzystać z porównywarek ubezpieczeniowych, często można znaleźć ciekawe oferty.

#30 ~Magdau~

~Magdau~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 18:17:14

Jeśli chcesz tanie i dobre OC, to polecam AXA. A za powołanie sie na mój numer polisy dostaniesz dodatkową zniżkę !!!

Wystarczy skopiować do kalkulatora
AA/2033589/01

AA/2033589/01
AA/2033589/01
AA/2033589/01

LUB podać na początku rozmowy tel. pod 48 22 599 9522
AA/2033589/01
AA/2033589/01
AA/2033589/01

Do najtańszego OC dostałem dodatkowy pakiet, w którym mam
- GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju
- GRATIS SAMOCHÓD ZASTEPCZY na 3 dni
- NNW kierowcy na 250 tyś
- NNW każdego z pasażerów na 50 tyś
- 100 zł zniżki po podaniu numeru polisy znajomego (z forum).

Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom,

#31 ~betka~

~betka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:47:38

Polecam MTU !!!!!!!!!

#32 ~nika123~

~nika123~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 16:44:22

Ja polecam ubezpieczenie OC i AC w AXA.
Obliczałam składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i tam wyszło najtaniej.

Dodatkowo posiadam kod, dzięki któremu można otrzymać zniżkę na ubezpieczenie samochodu w wysokości 50 zł lub 100 zł.
Wystarczy wejść na stronę, gdzie możesz obliczyć swoją składkę: https://www.axadirec...uote/index.aspx i przy pierwszym pytaniu: Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? wybierz "TAK" i wpisz w polu "Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT": BA/1725274/00
Można też ten numer BA/1725274/00 podać podczas rozmowy z ubezpieczycielem AXA.

Sprawdziłam, ten kod naprawdę to działa!!!
:lol:

TEN KOD PROMOCYJNY ULEGŁ ZMIANIE NA: 2586480
I JEST AKTUALNY DO MARCA 2012r.

#33 ~nika123~

~nika123~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 16:46:08

Ja polecam ubezpieczenie w AXA.
Jeżeli chcesz mieć tam zniżkę na ubezpieczenie OC i AC samochodu, to wejdź na stronę, gdzie możesz obliczyć swoją składkę: https://www.axadirec...uote/index.aspx i przy pytaniu: Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? wybierz "TAK" i wpisz w polu "Numer polisy Twojego znajomego": 2586480
Można też ten numer 2586480 podać podczas rozmowy telefonicznej z ubezpieczycielem AXA.
Ja tak zrobiłam i naprawdę dostałam zniżkę!!!!!
Ten kod promocyjny w AXA działa! :D

#34 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 10:19:27

najtaniej w axa
mialam wypadek w styczniu tego roku ,wczesniejsze ubezpieczenie mialam w allianz i przyslli mi prognoze na nowy rok ubezpieczenia i ze stawki 1200 jakie placilam w allinz wzroslo mi do 3 452 zl z uwzglednieniem wieku i zwyzka az 60 % za szkodowosc . wiec rezygnuje z tego ubezpieczenia i wybralam ubezpieczenie w axa gdzie zaplace 1150 na rok , i tam za spowodowanie mojej kolizji zabrali mi tylko 10 procent takze warto polecam sama sie o tym przekonalam a dodam jeszcze ze to silnik 1,6 tylko takze 3 452 zl to jakas totalna masakra .

Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 7649452 (skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym 80zł.
Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na www.lepszeoc.pl i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 7649452

Pozdrawiam.

#35 ~ISKIERKA~

~ISKIERKA~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 11:07:16

najtaniej w axa
mialam wypadek w styczniu tego roku ,wczesniejsze ubezpieczenie mialam w allianz i przyslli mi prognoze na nowy rok ubezpieczenia i ze stawki 1200 jakie placilam w allinz wzroslo mi do 3 452 zl z uwzglednieniem wieku i zwyzka az 60 % za szkodowosc . wiec rezygnuje z tego ubezpieczenia i wybralam ubezpieczenie w axa gdzie zaplace 1150 na rok , i tam za spowodowanie mojej kolizji zabrali mi tylko 10 procent takze warto polecam sama sie o tym przekonalam a dodam jeszcze ze to silnik 1,6 tylko takze 3 452 zl to jakas totalna masakra .

Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 7649452 (skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym 80zł.
Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na www.lepszeoc.pl i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 7649452

Pozdrawiam.

Już wcześniej odpowiadałam w tym temacie,ale napiszę,ponieważ zaszły u mnie pewne zmiany o których warto napisać.Ubezpieczenie miałam w AXA,było tanio i rzeczywiście były zniżki za podanie nr.polisy znajomego (a nie kodu,jak tu ktoś napisał).Zniżkę dostawał kupujący polisę i znajomy,na którego nr się polecało.Po roku,w którym niestety miałam kolizję(nic poważnego-ubezpieczalnia musiała zapłacić tylko za stłuczony reflektor taksówkarza)okazało się,że zamiast zapłacić mniej,albo tyle samo za OC (miało być 10% zniżki po roku korzystania z ich usług)miałam zapłacić dwa razy tyle,co poprzednio.Rozumiem,że za spowodowaną szkodę nie przyznali dodatkowej zniżki,ale żeby zaraz podwajać ubezpieczenie,to już lekka przesada.Zrezygnowałam więc z usług AXA(trochę mi szkoda było,ponieważ mieli rzeczywiście interesującą ofertę:autoholowanie,samochód zastępczy ubezpieczenie pasażerów,bagażu,zwierząt itp.)Ubezpieczyłam auto w PZU,ale to już bez znaczenia.Po około dwóch tygodniach od rezygnacji,z AXA przyszło kolejne pismo namawiające do przedłużenia umowy OC z nimi na następny rok-UWAGA-za 100 złotych mniej niż rok wcześniej.O co chodziło?nie mam pojęcia,no bo skoro dostałam najpierw rachunek do zapłacenia za ubezp.na przyszły rok na kwotę ok.1400zł ze względu na wyrządzoną szkodę,a potem dostaję propozycję przedłużenia owej umowy i ubezp.w kwocie ok.500 złotych,to jednak coś tu nie gra...

#36 ~ronaldo~

~ronaldo~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:43:00

Ja polecam ubezpieczenie w AXA.
Jeżeli chcesz mieć tam zniżkę na ubezpieczenie OC i AC samochodu, to wejdź na stronę, gdzie możesz obliczyć swoją składkę: https://www.axadirec...uote/index.aspx i przy pytaniu: Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? wybierz "TAK" i wpisz w polu "Numer polisy Twojego znajomego": 2586480
Można też ten numer 2586480 podać podczas rozmowy telefonicznej z ubezpieczycielem AXA.
Ja tak zrobiłam i naprawdę dostałam zniżkę!!!!!
Ten kod promocyjny w AXA działa! :D

Niewiem czy to twój numer czy twojego znajomego to kod który axa daje swoim stałym klientom z każdego powołania sie na taki nr. właściciel tego numeru dostaje extra bony lub zniżki przerabiałem to.. nawet niezłe profity z tego :) wspominajmy o takich rzeczach aby ktoś nam nienawstawiał h... ale ogólnie wszystkim się opłaca i tak powinno być..wilk syty itd.. B)

#37 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 17:50:00

NAJTAŃSZE OC + DODATKOWA MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA PIENIĘDZY

Szczerze polecam młodym kierowcom ubezpieczyć samochód w LIBERTY DIRECT. Naprawdę tanio! Ubezpieczałem swój samochód po raz pierwszy, nie miałem żadnych zniżek, a OC wyniosło mnie tylko 466 zł na cały rok, przy czym u innych ubezpieczycieli składka wychodziła średnio około 1000 zł.

Dzięki tej instrukcji i mojemu nr polisy 90582151 (aktualny na 2011/2012) dostaniesz dodatkową znizkę.
Zdziwisz się jak mała składka CI wyjdzie, wystarczy wykonać 3 proste kroki:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż za wykupienie i wyliczenie składki przez internet jest ekstra zniżka 5%.

www.libertydirect.pl/part...rect/kalkulator

Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 90582151 Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

LIBERTY DIRECT GWARANTUJE NIE TYLKO NISKI KOSZT UBEZPIECZENIA, ALE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA DODATKOWYCH PIENIĘDZY - ZA POLECENIE LIBERTY DIRECT INNEJ OSOBIE, KTÓRA WYKORZYSTA WASZ NUMER POLISY DOSTAJECIE 50 lub 100 zł;)

Bardzo Was proszę jeżeli zdecydujecie się ubezpieczyć samochód w Liberty Direct o podawanie mojego nr polisy 90582151 Bedzie to zarówno korzyść dla Was jak i dla mnie, dostaniecie 50 zł zniżki przy OC lub 100 zł przy AC;)

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za obliczenie składki przez internet jest gwarantowane 5% + dodatkowo 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Pozdrawiam i Życzę jak najtańszej składki.

#38 ~magdas~

~magdas~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 02:06:35

INSTRUKCJA NA ZNIŻKĘ W AXA DIRECT + NR POLISY 2033589
Zniżka na OC lub OC + AC, na samochód lub motocykl

-----> Oblicz składkę za pomocą kalkulatora online Axa Direct- dostaniesz za to dodatkowe 10% zniżki.Kalkulator znajduje się pod tym linkiem:
www.axadirect.pl/kalkulator/promocja

(Pamiętaj !!! Jeżeli wykupisz polisę za pomocą rozmowy tel. to stracisz te dodatkowe 10%)

-----> W kalkulatorze Axa Direct w punkcie DANE KOŃCOWE
-----> Wybierz opcję NAZWA PROMOCJI --> Poleć Axa Direct znajomym,
-----> W pole o nazwie " Wpisz Numer polisy Twojego znajomego" skopiuj lub przepisz jeden z tych kodów:

2033589
2033589
2033589
2033589
2033589

2033589
(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym 60zł na pakiet AC oraz 20zł na samo OC.

Pozdrawiam Magda, Radom, volvo

#39 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 08:08:56

NOWY KOD ZNIŻKOWY AXA ! 9704389 !

Zawierając ubezpieczenie komunikacyjne OC lub AC w firmie AXA drogą telefoniczną lub poprzez internet polecam powołać się na aktualny kod promocyjny nr 9704389 obniżający cenę ubezpieczenia OC o 30 zł i AC o 60 zł przy zakupie pełnego pakietu.

Pozdrawiam

#40 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 00:15:08

Dołączona grafika

Dodatkowa zniżka na OC i AC w Axa Direct- Instrukcja:

4485799 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę:
4485799(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym 60zł na pakiet AC oraz 20zł na samo OC.

Kalkulator Axa Direct znajduje się tutaj:

https://affex.org/k34eGd84G1710

Za obliczenie składki za pomocą kalkulatora jest dodatkowa zniżka 10%

Dane do weryfikacji to:
Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza

Dane te są wymagane tylko podczas rozmowy tel.
Nie polecam tej opcji, gdyż tracimy wtedy 10% zniżki za obliczenie składki przez neta, a
to całkiem sporo.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na:
http://lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka

i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 4485799

Zapraszam na

www.lepszeoc.pl

Zawsze aktualne informację o dodatkowych zniżkach, kody promocyjne oraz przydatne porady, pozwalające zaoszczędzić dodatkowe pieniądze:D

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich kierowców. :ok:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych