Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najtańsze OC?

335 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Artekcm~

~Artekcm~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:51:41

Udało mi się wykupić dużo tańsze OC na kalkulatorze Cuk, zawsze to kilka stówek w kieszeni.

#322 ~adek~

~adek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:19:07

To prawda. Albo rodzice nam mówią, że gdzieś tam jest najlepiej i się ich słuchamy.

Przede wszystkim cena zależy od wielu wielu czynników, więc dla mnie to trochę pic na wodę.

Dlatego ja zawsze na początku robię samodzielnie research. Wtedy wiem, jakie mam opcje.

Trzeba umieć korzystać z tych porównywarek i tyle. Chociaż wszystko jest w jednym miejscu.

#323 ~piachu~

~piachu~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:20:55

@Dareczek Przede wszystkim to @maja dobrze napisała, że porównywarki są "subiektywne i dla każdego będzie inna cena". Tak więc nie pic na wodę, a prawda. Pomimo wyboru z porównywarki cena będzie się różniła dla każdego w zależności od wpisanych danych do formularza.

Dlatego ja zawsze na początku robię samodzielnie research. Wtedy wiem, jakie mam opcje.

Trzeba umieć korzystać z tych porównywarek i tyle. Chociaż wszystko jest w jednym miejscu.

To jak już zrobiłeś ten samodzielny research to co Ci z niego wyszło? Masz jakieś efekty w postaci dobrego ubezpieczyciela dla młodych kierowców?

#324 ~Darass~

~Darass~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 16:47:11

To fakt, każdy z nas zapłaci inną cenę za OC, ale i tak trzeba szukać tam gdzie jest najtaniej. To jedyna opcja, no chyba że cena nie jest dla nas ważna. Ja co roku ubezpieczam się w Cuk i oprócz niskiej ceny mogę liczyć też na pakiet porad prawnych 

#325 ~opell~

~opell~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 19:41:26

To fakt, każdy z nas zapłaci inną cenę za OC, ale i tak trzeba szukać tam gdzie jest najtaniej. To jedyna opcja, no chyba że cena nie jest dla nas ważna. Ja co roku ubezpieczam się w Cuk i oprócz niskiej ceny mogę liczyć też na pakiet porad prawnych 

cena jest zależna od wielu parampetrów, od wypadków,czy auta,ale nie powinna być aż tak zależna od wieku, tutaj na prowadzeniu niezmiennie YCD i Hestia 

zgadza się ale na tych obiektywnych a nie sponsorowanych, poza tym później agent tez każdy dolicza sobie swoje, więc lepiej online 

#326 asabert5

asabert5

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:44:37

Wydaje mi się, że nie powinno się kupować tylko OC jeśli można kupić także AC

#327 ~Blanka~

~Blanka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:59:28

@asabert5 wiesz, nie zawsze jest to kwestia chcieć /  nie chcieć. Czasem finansowy aspekt mocno daje o sobie znać + często ubezpieczyciele nie chcą przyznawać AC na stare samochody.

@opell też jestem zdania, że YCD ma na prawdę sensowne oferty i dobrze jest w nie zainwestować. W końcu jakaś firma , która ludzko patrzy na młodych kierowców.

#328 ~Daniela~

~Daniela~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:49:43

Sprawdź na kalkulatorze Cuk, zobaczysz którzy ubezpieczyciele zaproponują Ci pakiet OC AC i porównasz przy okazji ceny ubezpieczenia. 

#329 ~PAWCIO~

~PAWCIO~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:09:12

Polecam kalkulator OC Ubezpieczamy Auto - bardzo intuicyjny, w miarę krótki formularz, przynajmniej mam rozeznanie gdzie jest taniej a gdzie drożej.

#330 krans

krans

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:09:39

Nie można konkretnej firmy polecić, bo to zależy od tego ile lat mamy, jaki samochód prowadzimy itd, na tej podstawie każdy z ubezpieczycieli przygotowuje swoją ofertę. Najsensowniej będzie zrobić po prostu porównanie oc https://mubi.pl/ i będzie widać czarno na białym kto ma najtańszą składkę

#331 ~Vitek888~

~Vitek888~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 17:12:25

Polecam przez stronę wyliczenie.pl

Mi wyliczyli bardzo tanią składkę.

#332 zzsot2zz

zzsot2zz

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:45:24

Najlepiej skorzystać z jakiś dobrych porównywarek. Poza tym tutaj można znaleźć mnóstwo praktycznych porad, jak szukać najtańszego OC.

#333 zan

zan

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:36:23

Aktualnie wszedzie sa podobne ceny.

#334 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 19:39:01

Polcema tutaj sprawdzić promocjeo.pl/tanie-oc/

#335 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 08:35:20

Co roku wracam po OC do Cuk, bo oprócz oszczędności dostaję też pakiet porad prawnych.

#336 Ewa88Koszalin

Ewa88Koszalin

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 październik 2019 - 15:17:48

Ja korzystam z AXA. Myślę że to najlepsza oferta z jakiej korzystałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych