Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najtańsze OC?

303 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~opell~

~opell~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:23:51

Ale zawierałeś umowy z ubezpieczycielami w ten sposób? Bo o ile jakieś rzeczy z banku czy raty online są spoko o tyle wyydaje mi się, ze ubezpieczenie i całe OWU są dosyć skomplikowane...

Chyba na całym świecie młodzi kierowcy są zobligowani do płacenia wyższych składek. Jeżeli ktoś chce tego uniknąć to może zarejestrować auto na kogoś ze składką do 25 r.ż. Tylko to też nie jest wyjście. Można szukać również opcji ubezpieczeń dla młodych kierowców, które też są dostępne na rynku.

OWU i jak wszystkie inne regulaminy są zawsze dostępne na stronach. Reszta jeżeli nie bierzesz AC,czyli nie potrzeba zdjęć ,idzie gładko jak każda umowa. Dane-podpis- kasa. 

@opell i jak to wyglądało?

@kermit szkoda,że jest tak mały wybór, ale da się coś znaleźć. Ja nie rejestrowałbym auta na nikogo innego.

Rodzice mieli w Ergo Hestia , a ja znalazłem tam ofertę YCD więc w porównaniu do innych była atrakcyjna

#302 miki789

miki789

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 maj 2019 - 08:17:47

Warto sobie sprawdzić i wyliczyć składki przez stronę najtaniejuagenta.pl. Można wszystko załatwić online, bez wychodzenia z domu. Zbierają w jednym miejscu aktualne warunki w różnych ubezpieczalniach, nie trzeba przeskakiwać od jednej strony do drugiej i tracić czas. Ja dzięki takiemu porównaniu zaoszczędziłem swobodnie kilkaset złotych.

#303 ~padre~

~padre~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 12:58:56

I ile faktycznie oszczędziłaś w porównaniu do poprzedniego? Wybierałaś dokładnie taki sam pakiet ubezpieczenia?

Często młodzi ludzie jednak tak robią chcąc oszczędzić. A co do wyboru... wiem że jest na pewno jedna firma, która kieruje swoje produkty do młodych, bo interesuję się tematem, 

@kermit o jakiej firmie mówisz?

@kermit potwierdzam, sama w tym roku zmieniłam ubezpieczyciela i faktycznie płacę mniej. Uwierzcie, da się znaleźć ubezpieczenie , które nie kosztuje kroci.

@Zumi  A wiesz może czy jest jakiś limit wiekowy dla samochodu, który chcemy wyposażyć w takie ubezpieczenie szyb ?

Jak na takie trafiłaś? Szukałaś na porównywarkach czy ktoś Ci polecił?

#304 ~szop~

~szop~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:17:57

@padre ja skorzystałem z usług youcandrive - to firma która jest znana właśnie z ubezpieczeń dla młodych.

@padre mi akurat znajomy polecił ale na ich stronie jest też kalkulator i można łatwo zobaczyć ile mniej zapłacisz :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych