Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najtańsze OC?

296 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Maciej31~

~Maciej31~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 11:27:14

Kupiłem OC w Cuk.pl polecam, mają duże zniżki i 30 towarzystw do wyboru, więc można coś dla siebie znaleźć, a i do tego pakiet darmowych porad prawnych

#282 krans

krans

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 maj 2019 - 22:36:14

Jak nie wiecie gdzie OC gdzie najtaniej to odsyłam tutaj https://klaro.pl/najtansze-oc/ . Kalkulator jest bardzo pomocny w znalezieniu najtańszej składki dla naszego samochodu, poza tym na stronie znajdziecie informacje dotyczące tego jak można ją maksymalnie obniżyć np. współwłasność auta itd.

#283 Olivvia2

Olivvia2

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 maj 2019 - 11:16:13

Ja widziałem bardzo dużo takich ofert. Zdecydowanie jest z czego wybierać pod tym kątem.

#284 ~Niob~

~Niob~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 16:42:59

Ja widziałem bardzo dużo takich ofert. Zdecydowanie jest z czego wybierać pod tym kątem.

Jest z czego wybierać, ale szkoda że dla młodych kierowców nie ma żadnych fajnych ofert cenowych jeżeli chodzi o ubezpieczenie auta. Ceny są wręcz kosmiczne 

#285 ~pappero~

~pappero~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 19:23:22

niob - bzdura. Ja się ubezpieczyłem w you can drive i no owszem - jest drożej niż w przypadku starszych kierowców ale też nie ma tragedii

#286 ~madzior~

~madzior~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 10:18:39

Jest z czego wybierać, ale szkoda że dla młodych kierowców nie ma żadnych fajnych ofert cenowych jeżeli chodzi o ubezpieczenie auta. Ceny są wręcz kosmiczne 

Po 3 tysiące za ubezpieczenie, porażka. Już myślałam, żeby ubezpieczać auto na ojca, ale to by było tylko chwilowe rozwiązanie...

niob - bzdura. Ja się ubezpieczyłem w you can drive i no owszem - jest drożej niż w przypadku starszych kierowców ale też nie ma tragedii

O, nie słyszałam o nich. Dużo taniej Ci wyszło?

#287 ~Czcionka~

~Czcionka~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 18:49:31

@madzior  ja dopiero ostatnio dowiedziałam się o  Youcandrive, niestety po fakcie wykupienia ubezpieczenia na ten rok :/ Za gapowe się płaci [ i to całkiem sporo ] ale następnym razem już mam zamiar skorzystać z YCD.

@pappero a masz wykupione ubezpieczenia szyb i opon ?

#288 ~madzior~

~madzior~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 12:17:59

@madzior  ja dopiero ostatnio dowiedziałam się o  Youcandrive, niestety po fakcie wykupienia ubezpieczenia na ten rok :/ Za gapowe się płaci [ i to całkiem sporo ] ale następnym razem już mam zamiar skorzystać z YCD.

@pappero a masz wykupione ubezpieczenia szyb i opon ?

@Czcionka ja na całe szczęście jeszcze nic nikomu nie zapłaciłam, więc mnie te kolosalne kwoty ominą D:

@Czcionka nawet z ubezpieczeniem szyb i opon wychodzi taniej.

#289 ~Niob~

~Niob~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 18:29:22

@madzior nie dziwię się bo sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, przecież młody kierowca jest już na starcie skreślony

@pappero jestem zaskoczony, że znalazł się ktoś kto patrzy łaskawym okiem na młodocianych kierowców. Czyli masz OC czy coś jeszcze w pakiecie ?

#290 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 13:32:52

@Czcionka ja na całe szczęście jeszcze nic nikomu nie zapłaciłam, więc mnie te kolosalne kwoty ominą D:

@Czcionka nawet z ubezpieczeniem szyb i opon wychodzi taniej.

@madzior a na czym dokładnie polega to ubezpieczenie szyb i opon?

#291 roswell

roswell

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 23:26:58

A co myślicie o porównywarkach? Czy to na prawdę działa? Np. coś takiego https://www.ubezpiec...ikacyjne/0.html

.

#292 ~Józef88~

~Józef88~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 13:45:30

Można zawsze spróbować przez porównywarki. Ja znam najtaniejuagenta.pl chociażby. Zawsze najważniejsze to dać sobie czas  i się nie śpieszyć z wyborem polisy. Różnice w cenach bywają jednak spore, można się czasami zdziwić, że niby te samo OC dla tego samego  klienta, a składki wyliczone na zupełnie innym poziomie u różnych  towarzystw.

#293 ~magajer~

~magajer~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 15:04:41

Można zawsze spróbować przez porównywarki. Ja znam najtaniejuagenta.pl chociażby. Zawsze najważniejsze to dać sobie czas  i się nie śpieszyć z wyborem polisy. Różnice w cenach bywają jednak spore, można się czasami zdziwić, że niby te samo OC dla tego samego  klienta, a składki wyliczone na zupełnie innym poziomie u różnych  towarzystw.

A co sądzisz o załatwianiu formalności online? Bezpieczna opcja?

#294 ~taterson~

~taterson~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 18:02:50

magajer - jak można to czemu nie? Gdyby nie było to bezpieczne to firmy ubezpieczeniowe by nie dawały takiej możliwości. Wg mnie same plusy takiego rozwiązania - szybko i wygodnie

#295 ~Zumi~

~Zumi~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 09:46:15

@magajer teraz nawet takie sprawy jak otwarcie konta w banku możemy załatwić online. nie ma co się bać :D

@Agnieszka ubezpieczenie szyb i opon? Jak pojawi Ci się odporysk na szybkie to CI wymienia. Jak złapiesz kapcia to Ci załataja - jeżeli jest możliwość.

#296 ~opell~

~opell~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 22:35:15

A co sądzisz o załatwianiu formalności online? Bezpieczna opcja?

Zawierałem. I to nie jedną, polecam szybko i mniej papierologii.

@madzior nie dziwię się bo sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, przecież młody kierowca jest już na starcie skreślony

@pappero jestem zaskoczony, że znalazł się ktoś kto patrzy łaskawym okiem na młodocianych kierowców. Czyli masz OC czy coś jeszcze w pakiecie ?

Młody jeździ niepewnie, ale też nie każdy , poza tym jest określany z góry jako ciołek i nie pogadasz,że seniorzy jeżdżą gorzej. Co gorsza mają nie małe zwyżki, to nie jest różnica 200zł... ;/ 

#297 ~Kermit~

~Kermit~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:20

Zawierałem. I to nie jedną, polecam szybko i mniej papierologii.

Ale zawierałeś umowy z ubezpieczycielami w ten sposób? Bo o ile jakieś rzeczy z banku czy raty online są spoko o tyle wyydaje mi się, ze ubezpieczenie i całe OWU są dosyć skomplikowane...

Młody jeździ niepewnie, ale też nie każdy , poza tym jest określany z góry jako ciołek i nie pogadasz,że seniorzy jeżdżą gorzej. Co gorsza mają nie małe zwyżki, to nie jest różnica 200zł... ;/ 

Chyba na całym świecie młodzi kierowcy są zobligowani do płacenia wyższych składek. Jeżeli ktoś chce tego uniknąć to może zarejestrować auto na kogoś ze składką do 25 r.ż. Tylko to też nie jest wyjście. Można szukać również opcji ubezpieczeń dla młodych kierowców, które też są dostępne na rynku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych