Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najtańsze OC?

322 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szczepek~

~szczepek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 22:27:34

Może mi ktos doradzi gdzie jest najtańsze i najlepsze OC?

#2 ~agcia~

~agcia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 23:07:37

NAJTAŃSZE w WELSIE na Szarych Szeregów( mają wiele ubezpieczycieli i bardzo dobrze doradzą).Czy najlepsze nie wiem,bo jak do tej pory nie miałam stłuczki i nie zdążyłam się przekonać

Użytkownik peacemaker edytował ten post 06 luty 2010 - 11:19:47

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 08:32:16

Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia – 550zł bez zniżek za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC – 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety.

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1211932/09

#4 ~Avatar~

~Avatar~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 08:37:55

Najlepsze OC to najtańsze OC. Jak w kogoś stukniesz, to i tak poszkodowany będzie walczył z Twoją ubezpieczalnią o odzyskanie pieniędzy. Jja mam też w AXA DIRECT i jak na razie nie zmieniam bo jest najtaniej.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 09:22:47

Link4, Axa, Liberty - wszystkie directy są tanie i polecam, sam mam w Liberty Direct.

#6 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 09:32:37

Polecam HDI - tanio i pewnie, ubezpieczam tam już kilka lat i nigdy mnie nie zawiedli, proponują dobre zniżki.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 09:43:06

a ja mam w m banku i tez nie narzekam, auto 1.2, 20% znizki i wychodzi niecale 400zl/rok. Wychodzi jeszcze taniej niz w axa. Tak jak ktos juz tu napisal, kogo to obchodzi gdzie zawiera sie OC, aby jak najtaniej, przeciez ja i tak z tego kasy nie dostaje. Myslicie, ze inni sie tym przejmuja? Ja tez moge trafic na takiego, co go to nie obchodzi.(przy stluczce)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 11:06:32

a ja mam w m banku i tez nie narzekam, auto 1.2, 20% znizki i wychodzi niecale 400zl/rok. Wychodzi jeszcze taniej niz w axa. Tak jak ktos juz tu napisal, kogo to obchodzi gdzie zawiera sie OC, aby jak najtaniej, przeciez ja i tak z tego kasy nie dostaje. Myslicie, ze inni sie tym przejmuja? Ja tez moge trafic na takiego, co go to nie obchodzi.(przy stluczce)

Taniej? Kłóciłbym się. Ja płaće przy pojemności 1.9 i bez zniżek - 550zł

#9 ~szczepek~

~szczepek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 11:08:38

Właściwie jak na razie jak sprawdzałem to faktycznie w tym Axa wychodzi mi najtaniej, ale jeszcze poszukam. ;)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 16:19:46

Taniej? Kłóciłbym się. Ja płaće przy pojemności 1.9 i bez zniżek - 550zł

NO TO NIE WIEM, mi w axa wyszlo drozej niz w m banku. ale wiele innych czynnikow biora tez pod uwage, dzieci, garazowanie auta, wspolwlascicieli itd

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 23:49:17

Mam w AXA i jestem zadowolona. ;)

#12 ~Danielo~

~Danielo~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 10:44:38

popieram AXA
ja biorę tam OC + małe AC ( ubezp od kradzieży i pożaru)
i wychodzi 300 złotych taniej jak płaciłem w Hestii za samo OC

jak poszedłem do Hestii negocjować
to pani stwierdziła że nie zna takiego ubezpieczenia AC tylko od kradzieży i pożaru
i chciała mi sprzedać AC za ponad 1000 pln !!!
szok !!!

#13 ~kazek103~

~kazek103~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 14:44:07

Witam
Ostatnio stanąłem przed corocznym dylematem ubezpieczenia OC
i pytanie ale gdzie?gdzie najtaniej i najkorzystniej.
Po parodniowych porównaniach i symulacjach wybór padł na AXA.
Jak dla mnie najkorzystniejsze NNW na rynku , opcja ubezpieczenia
pojazdu od pożaru lub kradzieży,bomba jak dla mnie.
Dodatkowo promocyjne 50 zł. zniżki extra za powołanie się na
nr polisy znajomego (polecającego) i wyszło najtaniej.
Jeśli nie masz znajomych w AXA możesz powołać się
na moją polisę, zyskamy obaj po 50zł. AA/1683308/00 ja tak uczyniłem .
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego.

#14 ~jeanek~

~jeanek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 15:27:23

Ja już przeanalizowałem różne oferty i warunki umów i w AXA dostałem najkorzystniejsze warunki i najtańsze OC.
AXA to firma na poziomie, z rzetelnie przygotowana ofertą. Firma nie placi za nowoczesne powierzchnie biurowe w centrach miast i dzieki temu jest w stanie dopasowac oferte do potrzeb klientow.

Zaoferowali mi najkorzystniejsza skladke, w ktorej mam dodatkowo

--- NNW do 250 000 dla kierowcy i 50 000 dla pasazerów
--- Holowanie na terenie calego kraju gratis !!!!!!!!!!!!!
--- samochód zastepczy na 3 dni gratis

A dodatkowa - ZNIZKA 50 zł lub 100 zł juz za podanie polisy aktualnego klienta np.

AA1525506/00

AA1525506/00
AA1525506/00
AA1525506/00

Wystarczy skopiować do kalkulatora lub podac na poczatku zrozmowy pod 48 22 599 9522

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 06:08:12

rowniez mam w axa od 4 lat i jest ok

jeanek fajna reklama B)

#16 ~~Ala~~

~~Ala~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 13:27:51

Wybrałam axa i jestem zadowolona

#17 ~bulimek~

~bulimek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 17:15:00

Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika.

Assistance bardzo atrakcyjny oferuje PZU w postaci karty pomoc, holowanie, otwieranie auta, organizacja noclegu, pomoc medyczna - bez ograniczeń wiekowych auta za niewielkie pieniądze

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 22:45:30

axa

#19 ~domq~

~domq~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 18:55:42

Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia ? 550zł bez zniżek za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC ? 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety.

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1211932/09

widzę że napędzasz klientów do AXA hahaha
to już któryś z kolei wpis na forach o takiej samej treści i numerze polisy promocyjnej
PR działa hahahahah
SPAMER
AXA nie ma kasy na reklamę w TV tylko jakiś cieć na kompie stuka po nocach ??
hahaha

#20 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 22:02:50

a ja mam w MTU.

auto 1998 rok
1.4 16V
103 konie
30 % zniżek

~400 pln

nie narzekam, rok temu tańszej ubezpieczalni nie znalazłem. w link 4 nie honorowali moich zniżek i wyliczyli mi 1250 pln, w unice honorowali 15 % i zaproponowali mi 1000.

Pozdrawiam serdecznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych