Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie na sylwestra ?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ludź~

~Ludź~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 12:19:27

Sylwester 2009/2010 coraz bliżej, gdzie się bawić?

Liczę na oferty lęborskich szkół, restauracji, odnośnie organizowanych tam imprez sylwestrowych.

pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 19:08:59

A ja nie mam z kim iść :( nawet gdybym miała dokąd :( Buuuuu

#3 ~niezadowolony gość~

~niezadowolony gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 11:15:34

napewno nie polecam hotelu bakista w łebie na sylwestra gorzej jak na stypie u nich jest!!!!!!!!!!!!!

#4 ~bbnbn~

~bbnbn~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 17:07:29

Tak, myślę, że to dobry pomysł aby "oświecić" nas ofertami. Ja również chetnie z czegoś skorzystam.

#5 ~~inga~~

~~inga~~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 18:19:41

Ja nie polecam Betlejem, byłam tam w zeszłym roku koszt o ile pamiętam to 400 zł od pary, uważam, ze są przereklamowani, jedzenie mało ciekawe, co można włożyć w galaretę to w niej było, na sali było strasznie duszno, natomiast po otworzeniu okien zrobił się przeciąg, no i skończyło się przeziębieniem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 19:09:14

A ja nie mam z kim iść :( nawet gdybym miała dokąd :( Buuuuu ;) ;) ;)

ja tez, moze razem

#7 ~ILUZJON~

~ILUZJON~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 19:12:57

Zapraszamy na zabawę Sylwestrową do Starnic. K/ Dębnicy Kaszubskiej Gościniec "SYTY LIS", gra i śpiewa zespół muzyczny "ILUZJON" www.iluzjon.slupsk.pl

#8 ~mojamiłość~

~mojamiłość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 12:12:28

Najlepiej z kimś bliskim wiele ofert na sylwestrowy.pl

#9 ~~bolek~~

~~bolek~~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 20:28:32

Polecam Hotel Murat w Redzie. Otworzyli nową część hotelu, bardzo nowoczesne wnętrza.

Szczegóły:
http://www.hotelmura...lwesterowy-2009

#10 ~goral~

~goral~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 19:10:31

Polecam Hotel Murat w Redzie. Otworzyli nową część hotelu, bardzo nowoczesne wnętrza.

Szczegóły:
http://www.hotelmura...lwesterowy-2009

polecam zakopane

#11 ~normalny 40~

~normalny 40~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:07:40

a ja polecam tanio i najlepiej-domowka:D
chyba ze ma ktos wiecej pienidzy betlejem :)

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 09:50:47

a ja polecam tanio i najlepiej-domowka:D
chyba ze ma ktos wiecej pienidzy betlejem :)

betlejem mozna polecic

#13 ~Hmmm~

~Hmmm~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 17:56:57

Ja nie polecam Betlejem, byłam tam w zeszłym roku koszt o ile pamiętam to 400 zł od pary, uważam, ze są przereklamowani, jedzenie mało ciekawe, co można włożyć w galaretę to w niej było, na sali było strasznie duszno, natomiast po otworzeniu okien zrobił się przeciąg, no i skończyło się przeziębieniem

Bardzo to dziwne bo Betlejem ma klimatyzację i akurat duszno to nie jest nawet latem :rolleyes:

#14 ~Czołgistów~

~Czołgistów~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 18:47:42

2 lata temu byłem w Różanej - nikomu nie polecam. Kiepskie żarcie i bardzo mało, niezbyt ciekawa muza, na sali złodzieje i lumpy (oczywiście nie wszyscy, ale straty były :-( ). Rok temu byłem w Kaskadzie - na początku byłem przerażony, straszne tłumy - ciężko było się ruszyć, i orkiestra tłukąca kawałki w stylu "majteczki w kropeczki"... Ale nie było tak źle, tłum przed półónocą się przerzedził, orkiestra dawała radę, a żarcie było bardzo dobre i sporo! Ogólnie niebo lepiej niż w Różanej. W tym roku chyba się wybiore do "Lewinka" na Targowej, zobaczymy co tam zaprezentują. Cena 350 zł od pary.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 19:40:17

BETLEJEM JUZ SIE PRZEREKLAMOWALO CHYBA

#16 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 19:42:18

POLECAM ELIITE dawny RZEMYK

#17 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 19:13:09

A ja polecam byłą remizę strażacką przy ul.Armii Wojska Polskiego w Lęborku.Nie jest łatwo ją znalezć,bo nie jest ona widoczna z ulicy.Jest schowana za taką dużą zieloną kamienicą i wchodzi się od podwórka.Nie wiem czemu właściciel tej sali nie reklamuje się nigdzie,nie ma żadnej wzmianki ani w gazecie Lęborskiej,ani na plakatach,w internecie też nie.A byłoby warto,bo byłam tam ze znajomymi w 2010/2011r na zabawie Sylwestrowej i było naprawdę fajnie.150zł od pary,może jedyny minus to że jedzenie trzeba było swoje wziąć,ale oni też mieli swoje zakąski,napoje.Miła obsługa a muzykę puszczał didżej.Miła atmosfera,naprawdę warto.Tylko niestety samemu trzeba się tam przejść jakiś miesiąc szybciej i spisać nr.tel bo nigdzie oni się nie reklamują.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 06:15:41

w Lęborku to tylko jakaś mordownia-remiza, czekaj, czekaj już tam biegnę!!

#19 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 19:34:12

Bez przesady jeszcze do Wszystkich Świętych daleko jeszcze Adwentu nie było bo
nie ma jeszcze grudnia a wy już o Sylwestrze.Nikt nie zna dnia ani godziny.Po co planować.Przyjdzie na to czas :)

#20 ~pokaror~

~pokaror~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 08:16:51

Patrzcie tutaj - zielonapolana.com.pl/sylwester_2017.php

Zielona Polana w Łączkach - o ile kochacie góralskie klimaty. Wypad na kilka dni, tam macie organizowane dosłownie wszystko - jest sauna, kulig z pochodniami, pieczenie prosiaka, chłopskie jadło. Trudno nawet wymienić wszystkie atrakcje. W dużym skrócie - tam naprawdę wiele się dzieje. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych