Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie na obóz, kolonie i półkolonie w Lęborku lub okolicach

obozy kolonie lębork Nowa Wieś Lęborska

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 07:54:04

Witam,

ponownie tworzę tai temat, bo w poprzednim nie wypowiadana się w temacie. Proszę o info, bo wakacje tuż tuż, o tym gdzie są jakieś obozy lub półkolonie w Lęborku albo okolicach?

Proszę bardzo o wpisy tylko tych, którzy mają jaką informację. Pana moderatora proszę aby się nie wypowiadał i nie psuł tego wątku, gdyż nas rodziców ta sprawa bardzo interesuje i jest istotna.

Z góry dziękuję

#2 ~szczerbata~

~szczerbata~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 20:59:41

Nie zapomniuj niemądra "kobieto",że w tytm kraju nie ma lepszych i gorszych.Czy to dotarło do ciebie prostaczku.

#3 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 08:05:00

Witam,

ponownie tworzę tai temat, bo w poprzednim nie wypowiadana się w temacie. Proszę o info, bo wakacje tuż tuż, o tym gdzie są jakieś obozy lub półkolonie w Lęborku albo okolicach?

Proszę bardzo o wpisy tylko tych, którzy mają jaką informację. Pana moderatora proszę aby się nie wypowiadał i nie psuł tego wątku, gdyż nas rodziców ta sprawa bardzo interesuje i jest istotna.

Z góry dziękuję

Witam Was,
ja wysyłam córkę na półkolonie konne do Koniczynki w Krępie Kaszubskiej. Można przywieźć o dowolnej porze a zabrać przed 20tą więc dla mnie i mojego trybu pracy najwygodniejsza sytuacja. Polecam tym bardziej, że już sprawdzone miejsce, córka była już tam na majówkowych półkoloniach.

#4 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2287 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 08:11:21

Witam,

Z góry dziękuję

Nikt mi nie będzie Ani mówił Ani pisał, co mam robić i kiedy. Dopóki wpisy będą umieszczane zgodnie z Regulaminem GP 24, wszystko będzie dobrze.
( widać złamałem dziecięce zachcianki )
:)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 czerwiec 2012 - 17:49:52

#5 ~Joasiak~

~Joasiak~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 08:16:38

Zadzwoniłam tam dzisiaj i rzeczywiście wygląda obiecująco. Najwcześniej, o której można przywieźć dziecko to 7.30 - tyle mi akurat wystarczy :) no i nie trzeba na całe turnusy zapisywać tylko wystarczy dzień wcześniej zadzwonić a to już bardzo miłe akurat.

Dziękuje Olga, pewnie się spotkamy bo moją na pierwsze 3 dni zapisałam :)

#6 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 08:20:09

Odświeżam temat , szukam zajęcia na czas wakacji dla dziewczynki 12 lat. Może coś  wiecie co się dzieje, gdzie posłać młodą? Najlepiej jakieś półkolonie , na kolonii była w zeszłym roku więcej płaczu niż radości więc w tym roku zdecydowanie bliżej domu ;) pozdrawiam

#7 ~jarek mazurski~

~jarek mazurski~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:44:02

Odsyłam --> ( ................................................................ )

Nasze dzieci tam jadą w tym roku u zanosi się, że wszystko będzie wyglądało całkiem fajnie. Byliśmy już tam w wakacje. Wiem że teraz mają mieć zapewniony basen, wycieczki po okolicy, jedzenie i opiekę. Poza tym - wyjazd bardzo tani. Dzieci powinny być zadowolone ;-)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 23 styczeń 2014 - 13:57:56
Autoreklama

#8 aok

aok

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 11:13:29

Słuchajcie, a ja polecam coś, co ostatnio znalazłem - grupowe kupowanie obozów. Coś jak grupon... Chodzi o to, że na FB jest taka aplikacja AleObozyKolonie i można ze znajomymi zarezerwować wspólnie jeden termin, wtedy organizator obozu daje po pięć dyszek zniżki na głowę plus bonusy, do kilku stówek... generalnie się opłaca i bez targowania załatwia się zniżkę. Tutaj więcej: aleobozykolonie.pl

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:35:20

zerknij sobie na ofertę firmy centrumar.pl, moim zdaniem maja ciekawą ofertę

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obozy, kolonie, lębork, Nowa Wieś Lęborska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych