Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

gdzie można zamówic zaproszenia ślubne-Słupsk

ślubne artykuły

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ankaslupszczanka

ankaslupszczanka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:37:59

W Gdańsku 14-15.01.2017 odbędą się Targi Weselnik. Tam znajdziesz mnóstwo firm, które zrobią Ci zaproszenia i i nie tylko. Jak przygotowujesz się do ślubu to warto tam pojechać :)

#22 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 00:19:37

Probitus - bardziej chamskiej obsługi nie ma nawet castorama...
NIE POLECAM!!!!!

#23 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 13:53:58

ODRADZAM firme Probitus!!! facet opryskliwy i wszystko na nie, to ja tez mówię mu "nie"!!!  Niepotrzebny przedślubny stres! Zaproszenia wypacykowane na zdjęciach w rzeczywistości to gnioty!Duzo reklamują się na necie dałam się nabrać!

#24 Monika Kowalik

Monika Kowalik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 luty 2017 - 13:26:08

W Słupsku jest pracownia ślubna Venarti

sklep-slubny.venarti.pl

Są nawet zaproszenia ślubne drewniane z kolorem!!!

Użytkownik Monika Kowalik edytował ten post 09 luty 2017 - 13:26:40

#25 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 14:08:49

probitus.pl to chyba najgorszy z możliwych do wyboru sklepów internetowych. 4 razy poprawiali projekt, a później 3 razy wysyłali zaproszenia które zawierały błędy. Polecenie "kopiuj" - "wklej" to dla nich abstrakcja. Po wydrukowaniu zaproszeń nawet ich nie sprawdzają tylko ściągają z drukarki, pakują i wysyłają. BARDZO NIE POLECAM TEGO SKLEPU!

#26 Warka82

Warka82

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:28:09

My po długim namyśle zaproszenia zorganizowaliśmy stąd:: https://fotojoker.pl...cje/wesele.html Wyszły bardzo fajnie - były zupełnie spersonalizowane i na tyle fajne, że do teraz u części naszych gości weselnych wiszą na lodówce. I później każdy kolejny album też tam drukujemy... ślubny, z okresu ciąży, niemowlęctwa naszej córki...Trzeba uchwycać i pielęgnować fajne momenty i wspomnienia.

#27 Mariannamol

Mariannamol

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 16:01:36

Nie wiem jak to jest w Słupsku, ale ja zamawiałam zaproszenia i zawiadomienia ślubne w tej firmie http://www.diamond-wedding.pl/. Poleciła mi przyjaciółka i naprawdę cieszę się, że dokonałam tego wyboru. Zaproszenia bardzo starannie i porządnie wykonane, ciekawe wzory, szybka wysyłka. Jeśli są jakieś problemy z zamówieniem, to firma idzie ci na rękę- dla mnie wielki plus.

#28 Mariannamol

Mariannamol

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 17:24:36

Ja zamawiałam zaproszenia i podziękowania dla rodziców tutaj http://www.diamond-wedding.pl/. Piękne wykonanie i doskonała jakość w dobrej cenie.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 22:10:23

takiego prostaka jak ten z probitus-a to chyba nigdzie nie ma... nie zamówiłem u nich, nie zdążyłem... prostak szybko mnie zniechęcił...

#30 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 23:57:13

Allegro- od sprzedawcy CMYKdrukarnia. Polecam, solidny sprzedawca, błyskawiczna przesyłka, a zaproszenia są prześliczne!

#31 ~Kornelia Jabłońska~

~Kornelia Jabłońska~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 11:37:08

W Gdańsku 14-15.01.2017 odbędą się Targi Weselnik. Tam znajdziesz mnóstwo firm, które zrobią Ci zaproszenia i i nie tylko. Jak przygotowujesz się do ślubu to warto tam pojechać :)

Ja zamawiałam zaproszenia na allegro od CMYKdrukarnia. Mają przecudowne zaproszenia, zresztą nie tylko zaproszenia, v\bo zawiadomienia i podziękowania też tam zamawiałam.

#32 stronawesela

stronawesela

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 09:12:32

Polecamy: https://stronawesela...eselne-chrzciny

#33 ~agnes89~

~agnes89~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 11:22:04

Witam, polecam zaproszenia w sklepie internetowym himsy papeteria okazjonalna. Przygotowują bardzo ciekawe wzory zaproszeń, wybraliśmy z chłopakiem wzór Man in the hat. Polecam, szybki I miły kontakt, wspaniała obsługa@

#34 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 09:48:16

Poprawiałem po innej agencji materiały promocyjne w drukarni copio.pl. Studio graficzne udoskonaliło schematy, które mi się nie podobały i udało się dojść do ładu. Teraz regularna współpraca. Myślę, żeby podpisać z nimi dłuższą umowę. Kilka razy brałem zaproszenia to z rana szło zamówienie, a tego samego dnia już odbierałem w normalnych godzinach. Nawet w niestandardowych porach o odbiór druku idzie się dogadać, więc bardzo dobra oferta.

#35 Gustav2

Gustav2

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:45:45

Zaproszenia najlepiej zamówić przez internet, jest spory wybór, a na przesyłkę czeka się krótko.

#36 ~alaa789~

~alaa789~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 13:46:39

ja zaproszenia robiłam sama - jedyne co zamawiałam to papier ozdobny i koperty ze strony papeterra.pl

#37 dchudy91

dchudy91

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2019 - 13:27:11

W niedaleko Słupska jest pracownia ślubna Carpentry 

carpentry-shop.pl

mają super zaproszenia ślubne drewniane!!!

a zamawiałaś tak? jak z jakością wykonania?

#38 mariolkaka

mariolkaka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 14:59:23

Najlepiej zrobić to internetowo. Polecam np tę stronę - https://abforwedding.pl/

wszystko CI przynoszą do domu i nie musisz biegać bez sensu po mieście. 

#39 KalinaMaj

KalinaMaj

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 17:50:28

zaproszenia zamawiałam online w https://www.diamond-druk.pl/

nie ma co biegać po mieście i tracić czas, fajnie wykonuja, szybko, dobra cen

#40 ~W papierniczym~

~W papierniczym~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:16:36

Jakie znaczenie ma człowiek i jego wiara na fakt istnienia bądź nieistnienia Boga Wszechmogącego.

Czy jeśli są na świecie ludzie niewierzący w Boga, to oznacza to to, że Bóg z tego powodu przestanie istnieć ? Bóg istnieje bez względu na to czy ktoś w to wierzy czy nie.
Człowiek nie ma wpływu na istnienie Boga, tak jak nie ma wpływu na to że Ziemia krąży wokół Słońca,

chyba że jesteśmy oszukiwani przez telewizję i książki, chyba że byliśmy oszukiwani w szkole że Ziemia krąży wokół słońca, bo przecieź wiedzę czerpiemy właśnie przede wszystkim ze szkoły, z książek, z telewizji, z gazet itd.
To co, możliwe jest jednak że jesteśmy oszukiwani, bo "tak naprawdę" Ziemia jest płaska a Bóg nieistnieje ?
Wybór należy do każdego z nas z osobna. Jak ktoś chce to może wierzyć w to że Ziemia jest płaska. Jak ktoś chce to może wierzyć w to, że człowiek jest wszechwiedzący i pozjadał wszystkie rozumy, a wszechświat powstał przez wielki wybuch czegoś tam. Jak ktoś chce to może wierzyć w to że Bóg nieistnieje, każdego to wola,
ale czy to coś zmieni, czy z tego powodu Bóg przestanie istnieć bo ktoś w niego niewierzy ?
....
Kończąc swój wywód napiszę coś co właśnie przypomniało mi się z jakiegoś skeczu kabaretowego, 

że istnieje podobno taka część w czyśćcu, czy też w piekle, gdzie trafiają po śmierci ateiści, 

a mianowicie ta część piekła czy też czyśćca nazywana była w tym kabarecie jako dział dla zdziwionych haha.
Moim zdaniem w niebie też jest część przeznaczona dla zdziwionych, 

ponieważ nie jest przecież powiedziane że ateiści to sami grzesznicy i źli ludzie.
Wiele bym dał żeby zobaczyć minę (duszę) takiego zdziwionego, kiedy po śmierci taki niewierzący delikwent uświadomi sobie,
że mimo tego że umarł, to jednak istnieje nadal, a całe życie (z chwilowymi przebłyskami inteligencji) uważał że Boga nie ma, a tu zong !

Bóg musi mieć niezły ubaw z takich ludzi. 

Zawsze uważałem, że ludzie ponadnormatywnie inteligentni muszą posiadać wysokie poczucie humoru, a co dopiero taki Pan Bóg. 
Bezcenne !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych