Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

gdzie można zamówic zaproszenia ślubne-Słupsk

ślubne artykuły

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 MonikaaRRR

MonikaaRRR

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2015 - 15:24:36

Witam serdecznie! potrzebuję waszej pomocy. czy wiecie gdzie w Słupsku można kupić/zamówić zaproszenia ślubne z usługą drukowania danych?  ( zamówienia  zaproszeń przez allegro itd mnie nie interesują).   proszę o namiary na punkty gdzie można je zobaczyc wybrac i zamowic w Słupsku.   z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

#2 ~sardynka~

~sardynka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 12:10:35

Przez internet zamawiałam  sklepie probitus.pl , mnóstwo ciekawych wzorów, muszę przyznać, że zanim się zdecydowałam na jeden konkretny to zajęło mi kilka ładnych godzin. Potem zamówiłam próbki, doszły poleconym no i wybrałam to najpiękniejsze:)))

#3 ~Maśka~

~Maśka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 17:25:54

Zawsze możesz zamówić internetowo. Wychodzi o wiele taniej i naprawdę wiele bardzo fajnych wzorów. Ja zamawiałam w probitus.pl i jest to dla mnie już sprawdzony sklep. Tak więc jak co to polecam ;)

#4 marzka11

marzka11

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 11:07:16

Tak ja też zamawiałem w sieci na: http://zaproszeniaslubne.pl/ bo "lokalnie" jakoś nic nie mogłam trafić fajnego.

#5 ~Raszka~

~Raszka~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 14:01:32

Ja zamawiałam na probitus.pl bardzo fajne zaproszenia. Nowoczesne i mające styl. Eleganckie i dla każdego. Nie miałam problemu że nie pasują dla kogoś ze względu na wiek czy coś. Bardzo mi się podobały.

#6 ~rzeszotka~

~rzeszotka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 16:48:05

Ja zamawiałam na probitus.pl bardzo fajne zaproszenia. Nowoczesne i mające styl. Eleganckie i dla każdego. Nie miałam problemu że nie pasują dla kogoś ze względu na wiek czy coś. Bardzo mi się podobały.

Zgadzam się z Tobą w 100% sama od nich zamawiałam zaproszenia i były po prostu idealne. Było jeszcze kilka wzorów, ale niestety trzeba się było zdecydować na ten jeden jedyny.

#7 ~beatrycze~

~beatrycze~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 09:09:37

Przez internet zamawiałam  sklepie probitus.pl , mnóstwo ciekawych wzorów, muszę przyznać, że zanim się zdecydowałam na jeden konkretny to zajęło mi kilka ładnych godzin. Potem zamówiłam próbki, doszły poleconym no i wybrałam to najpiękniejsze:)))

Brałam od nich zaproszenia z polecenia przyjaciółki, która uprzedziła mnie o pół roku;) Bardzo modne, nowoczesne, ciekawe wzory.

#8 mista

mista

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 19:37:38

polecam przez internet - np. zaproszeniaslubne.pl

#9 ~Pełek~

~Pełek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:32:52

Ja kupowałem wraz z żoną w probitus.pl Mają wiele ciekawych wzorów, a druk bardzo ładny i przejrzysty.

#10 ~kieliszek~

~kieliszek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:05:24

Ja się zdecydowałam na zaproszenia z probitus.pl fajne wzory, wybrałam idealny dla siebie

#11 ~Grzzześ~

~Grzzześ~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 22:41:17

Podejdź na Wokulski. Tam jest salonik ślubny Decoratoria. Box nr 10 na parterze. Oni mają druk zaproszeń. My też sobie drukowaliśmy u nich. Na miejscu to o wiele lepiej niż przez internet. Widzisz na żywo co zamawiasz i przy odbiorze nie ma żadnych niespodzianek. My ze swoich jesteśmy bardzo zadowoleni.

#12 Andrzej1456

Andrzej1456

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 13:45:31

Ja widziałem fajne zaproszenia w JDstyle. Co najciekawsze są ręcznie robione. Wszystkie ich zaproszenia ślubne można sobie zobaczyć na https://www.jdstyle....roszenia-slubne

Uważam, że proste modele są najfajniejsze.

#13 ~kitala~

~kitala~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 10:37:18

Mi się całkiem podobają te zaproszenia Probitus, mają kilka wzorów, które pasują do mojego gustu, zastanowię się ....

#14 ~Sebcio~

~Sebcio~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:50:09

Mi się całkiem podobają te zaproszenia Probitus, mają kilka wzorów, które pasują do mojego gustu, zastanowię się ....

Nie zastanawiaj się a kupuj. Druk jest bardzo czysty, bez żadnych mazai i w ogóle. Cena porównywalnie do sklepów bardzo dobra. A wzory w Probitus .... jest ich ogrom.

#15 ~Jagoduś~

~Jagoduś~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:46:13

A nie lepiej online? Lepsze ceny i o wiele lepszy wybór. Ja kupowałam w probitus.pl i jestem bardzo zadowolona. Wyglądają przepięknie, mają swoisty charakter. Nawet mój mąż był pod wrażeniem i dostałam pochwalę hehe ;)

#16 ~Sandra i Jakub~

~Sandra i Jakub~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 22:55:57

Wraz z narzeczonym zamawialiśmy w eyennestudio.pl i jesteśmy zachwyceni! Własnie rozdajemy ostatnie sztuki aż łezka sie w oku kręci :-)

#17 ~truskaweczka~

~truskaweczka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 13:24:29

Równiez moge polecić sklep internetowy Eyenne Studio, mają niepowtarzalne zaproszenia, ja wybrałam te z perłami i do nich zawieszki i winietki, co tworzy piekny komplet :-) Wszystko na czas, rewelacyjna jakość i sympatyczny kontakt.

#18 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 11:41:34

W Słupsku zaproszeniami itp. zajmuje się fajna dziewczyna- naprawdę wszystko ładnie ogarnia i robi wszystko pod Ciebie. W sumie pokazała mi pare zaproszeń jakie mnie interesowały i z 3 różnych zrobiłyśmy jedne idealne dla mnie :) Można znaleźć wszystko na facebooku pod nickiem TwojaKoronka. 

#19 ~Akora~

~Akora~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 15:37:52

Nie wiem jak jest w Słupsku, ja po prostu szukałam takich, które mi się podobają ;) I w końcu natrafiłam na stronkę moje-zaproszenia.pl i zamówiłam stamtąd. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo jakieś 2 złote za piękne i starannie wykonane zaproszenia. Można do nich dobrać np. numerki na stoliki. 

#20 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 16:32:13

chyba takie rzeczy to najlepiej kupić przez internet bo nie dość, że wybór jest większy to jeszcze cena zdecydowanie niższa, niż w sklepie stacjonarnym. Zamawiał ktoś może z http://bella-arte.pl ? Mają fajne wzory, zastanawiam się czy zamówić od nich

Użytkownik maleficent edytował ten post 26 grudzień 2016 - 11:50:26

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych