Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie mozna wyprawic urodziny?

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:03:59

Poszukuję sali z dostępem do kuchni w Szczecinie na urodziny synka Max 25 osób.

#82 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:56:34

Ja mojemu mężowi zorganizowałam 40 urodziny w pensjonacie rancho Colorado w Międzichowie.  Bawiliśmy się praktycznie przez cały weekend i było fantastycznie. Goście z tego co wiem tez byli zadowoleni a mina mojego męża jak przyjechał na imprezę bezcenna 

#83 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:57:00

Ja mojemu mężowi zorganizowałam 40 urodziny w pensjonacie rancho Colorado w Międzichowie.  Bawiliśmy się praktycznie przez cały weekend i było fantastycznie. Goście z tego co wiem tez byli zadowoleni a mina mojego męża jak przyjechał na imprezę bezcenna 

#84 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 19:19:01

Bardzo fajnym miejsce na imprezę jest Zajazd u Georga w Starczówku. Robiłam tam urodziny dla mojego brata i wyszło fantastycznie. Bardzo fajny właściciel jest otwarty na różne propozycje i można się z nim dogadać. Maja ładną i klimatyczna salę do tego pyszne jedzenie. Spokojnie można do nich uderzyć 

#85 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:45:48

Ja miałem swoje urodziny w Leborku w restauracji Betlejem. Bardzo fajny lokal. Zaserwowali bardzo dobre jedzonko i w odpowiednich ilościach. Do tego super obsługa. 

#86 ~Berbel~

~Berbel~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:35:14

Ja swojego Abrahama urządziłem w restauracji Austeria w Niemczy. Świetny lokal, dobre jedzenie, bardzo duży wybór win i sporo miejsca do tańczenia a miałem zamówionego wodzireja :)  Impreza na całego do białego rana :)

#87 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 10:39:07

Z całego serca mogę polecić wyprawienie urodzin na sali w Szkole Tańca SoSalsa... Ma ona w swojej ofercie sale na wynajem o różnych powierzchniach, zależy na ile osób miałaby być impreza ;) Ja brałam metraż 100. Bardzo dobre ceny za wynajem i to jak za taką przestrzeń, nowoczesność, widok na Stocznię Gdańską i Doki... moim zdaniem bardzo się opłaca i jest naprawdę warto. Polecam.

#88 ~boriani~

~boriani~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 11:12:59

Słuchajcie, a ja z takim pytaniem przychodzę, ktoś z Was zamiast alkoholu zamawiał np. z kavasklep.com kavę? Ciekawa jestem działania i jak to ogólnie przyjęło się u gości na imprezie? :)

#89 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 10:23:31

Mój mąż miał czterdziestkę w Betlejem w Lęborku. I było super. Ładna okolica świetny lokal z dużym parkietem do tańców. Jedzenie pyszne. Wszystko świeże i dobrze przygotowane. Polecam 

#90 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:17:03

Jeżeli chodzi o zorganizowanie urodzin to spokojnie mogę polecić Piwnice Rajców na Długi Targu. Organizowałem tam swoją czterdziestkę i jestem bardzo zadowolony, goście zresztą też. Super się bawiliśmy. Pyszne piwko ważone na miejscu, świetne jedzenie i super klimat. A do tego ceny przystępne 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych