Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie mozna wyprawic urodziny?

93 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ejgen~

~ejgen~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 09:38:35

Ja miałem świetne urodziny bo spędziłem je w New Orleans Club w Warszawie, niezapomniana noc:) neworleans.pl/en/?nkpage=3

#62 ~beraaa~

~beraaa~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:26:41

Ma swój urok restauracja Ganesh, to akurat tradycyjna indyjska restauracja, pierwsza z tej sieci w Polsce tak btw. Fajnie do nich czasem wpaść ze znajomymi, zwłaszcza teraz jak ogródek jest otwarty. Miejsce z klimatem, ale też pysznym i niedrogim jedzeniem. Polecam basmati z baraniną!

#63 ~jupo90~

~jupo90~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 13:21:15

Jak w temacie:
jaki polecacie lokal na 30-40 osob do wyprawienia imprezy okolicznosciowej?
Moze byc bez kateringu, wymagany oczywiscie parkiet, miejsca siedzace, bar mile widziany.

Na wyjście z przyjaciółmi czy rodzinką na wspólny obiad, czy kolację to polecam lokal Ganesh. Kuchnia indyjska, ale bardzo przystępna. Nie trzeba być miłośnikiem orientu, żeby się do ich dań przekonać moim zdaniem. Niektóre sosy są egzotyczne ale bardzo dobre, idealnie doprawione ze sporą ilością przypraw. Poza tym, obsługa też potrafi dobrze doradzić, więc nie trzeba zamawiać w totalne ciemno potrawy ;)

#64 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 12:01:43

Wyprawiałem w restauracji Pod Dębem w Ustce i byłem zadowolony. Tanio i okej.

#65 ~tomyr~

~tomyr~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 11:39:31

W warszawie mogę polecić fajny lokal - Pianka na Zgody 12. Dobre menu i smaczne piwko.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 01:56:19

Dawno temu, urodziny wyprawiłem w Zakładzie Garbarskim w Kępicach. Dobrze wyprawili. Jestem zadowolony. W przyszłym roku też planuję w jakimś Zakładzie Garbarskim. Tylko tam są prawdziwi specjaliści. Cała reszta to miernota.

#67 ~lambona~

~lambona~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 09:35:02

Polecam piankaztanka.pl najlepsze miejsce na takie imprezy, zwłaszcza, że i zjeść można przy tym dobrze, nie tylko wypić ;)

#68 ~omeno~

~omeno~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 10:00:28

Ja swoje wyprawiałem w klubie Neworleans.pl i powiem szczerze, że lepszej imprezy urodzinowej nie mogłem sobie wymarzyć. Moi koledzy byli podobnego zdania:P

#69 ~ofset~

~ofset~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 10:39:50

Ja swoje wyprawiałem w klubie Neworleans.pl i powiem szczerze, że lepszej imprezy urodzinowej nie mogłem sobie wymarzyć. Moi koledzy byli podobnego zdania:P

No tam to na pewno bombowa impreza, byłem i wiem, że nie brakuje tam pięknych kobiet i dobrego whiskey:)

#70 ~kasztanka~

~kasztanka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 13:59:50

Doskonałym wyborem jest warszawska piankaztanka.pl mnie ten lokal urzekł, bo wszystko jest na plus.

#71 ~rahelka~

~rahelka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 15:02:07

Ja się zdecydowałam na Piankę na Zgody 12. Bardzo fajne miejsce, doskonale przygotowali salę i wszystko co zamówiliśmy na te urodziny. Wszystko na czas i wspaniała obsługa, naprawdę impreza była przednia.

#72 ~filipe~

~filipe~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 10:33:13

Na takie męskie urodziny warto wybrać New Orleans, ma do zaoferowania znacznie więcej niż inne kluby. Byłem tu na kawalerskim i powiem szczerze, że ciężko będzie to przebić. Po prostu niczego nie brakowało!

#73 ~rozajancon@onet.pl~

~rozajancon@onet.pl~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 11:40:04

Z tego co wiem, to możesz jeszcze wynająć City Bar na ul.Szczecińskiej, tam koło Kaspertino, myślę że pomieści spokojnie te 30-40 osób no i parkiet jest i kuchnia w razie czego:)

a jaaka cena jest od jednej osoby ?

#74 sally94

sally94

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:17:29

Dobrym rozwiązaniem jest Paintball- Byłam i serio się opłaca  ^_^

o taak, paintball jest genialny! Coś oryginalnego i na pewno się nikt nie będzie nudził :D ale bym sobie poszła jeszcze raz

#75 ~Ja i on~

~Ja i on~
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 21:12:28

W domu w łużku z chłopakiem najlepsza impreza

#76 ~Ja i on~

~Ja i on~
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 21:13:12

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 04:27:56

chyba ze słownikiem ortograficznym...

#78 ~polkada~

~polkada~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 09:16:49

Patrzcie tutaj - zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

Lista atrakcji, jakie można sobie zorganizować, jest kosmicznie długa.

Pozostaje jedynie kwestia taka, jakie macie oczekiwania.

Ale w dużym skrócie - integracja musi gwarantować atrakcje, które są dla ludzi czymś niecodziennym. Nie sądzicie, że właśnie na takie kwestie warto stawiać? 

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 06:15:36

Patrzcie tutaj -[...]. Nie sądzicie, że właśnie na takie kwestie warto stawiać? 

nie..... i jeszcze raz nie...

zarzygany lokal

#80 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:03:42

Poszukuję sali z dostępem do kuchni w Szczecinie na urodziny synka Max 25 osób.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych