Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można potańczyć?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 18:34:29

Ten nasz Lębork nie ma porządnej dyskoteki....

W ostatni piątek....GODZINA 21.30 i Resursa zamknięta...Różana pusta....jedynie w Elite coś się działo...
Czemu tak jest??

Dawniej były dyskoteki.Pewnie pamiętacie Colosseum, Kino, Azyl, Rzemyk, Karczmę....a teraz....zero wyboru....
Idą wakacje....i co? Żeby się pobawić to trzeba jechać poza miasto?
:(

#2 ~Ciekawy_OPP~

~Ciekawy_OPP~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 19:34:49

Ten nasz Lębork nie ma porządnej dyskoteki....

W ostatni piątek....GODZINA 21.30 i Resursa zamknięta...Różana pusta....jedynie w Elite coś się działo...
Czemu tak jest??

Dawniej były dyskoteki.Pewnie pamiętacie Colosseum, Kino, Azyl, Rzemyk, Karczmę....a teraz....zero wyboru....
Idą wakacje....i co? Żeby się pobawić to trzeba jechać poza miasto?
:(

Też się zdziwiłem, że Resursa zamknięta była, uważam że jest to w miarę "ogarnięty" klub i myślę, że warto tam przychodzić. :)

#3 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 19:52:14

Też się zdziwiłem, że Resursa zamknięta była, uważam że jest to w miarę "ogarnięty" klub i myślę, że warto tam przychodzić. :)

Masz rację...uważam podobnie :)

#4 ~puszek_okruszek~

~puszek_okruszek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 13:24:09

Resursa fajna knajpka tylko sala do bawienia się trochę mała...

#5 ~SaD~

~SaD~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 13:27:19

Niestety - Resursy już nie będzie :(

#6 ~Ciekawy_OPP~

~Ciekawy_OPP~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 21:23:26

Niestety - Resursy już nie będzie :(

a może mają remont ? :)

#7 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 19:00:26

Dziwne ,że nikt nic nie wie....

Szkoda

#8 ~sea~

~sea~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 09:22:30

Dziwne ,że nikt nic nie wie....

Szkoda

Resursa została prawdopodobnie bezpowrotnie.Słyszałam, że koszty prowadzenia tego lokalu przerosły generowany zysk.

#9 ~Ja ;-)~

~Ja ;-)~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 19:31:08

A ja uważam, że Różana to lokal na wysokim poziomie. I polecam Wam wszystkim.
Prawda jest taka, że Lębork zaczyna późno zabawę i club jest pusty do 22ej, ale obserwują to od jakiegoś czasu i tam zawsze już o 22,30 jest fajna zabawa.

#10 ~spiewajaca kasia~

~spiewajaca kasia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 13:35:09

no szkoda ze Resursa zamknieta ..swietna zabawa mile towrzystwo .lokal dla mlodszych i starszych i super zabawa przy swietnym karaoke ...tego bedzie brakowac bo klimat tam byl

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 08:29:28

w różanej muzyka jak na potópajce w Potęgowie. Żeby pobawić się przy dobrej muzyce to niestety trzeba jechać do 3miasta. A jak ktoś chce tylko wypić i oberwać w łeb to zapraszamy do różanej. Pozdrawiam

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 12:59:46

W Różanej ostatnio imprezy faktycznie zaczynają się dopiero po 23, a i muzyka kiepska...... w każdym razie nie do tańca. Na pewno za to nie dochodzi tam do bójek! NIGDY! krewcy amatorzy alkoholu i agresji są od razu wyprowadzani, więc nie mozna "oberwać w Łeb" jak to pisze mój przedmówca.

#13 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 23:45:30

Moim zdaniem Różana to lokal na wysokim poziomie. A jak czytam te wasze opinie na temat muzyki to myślę,że albo wy tam nie chodzicie albo sie na muzyce nie znacie. Klimat imprez jest świetny. Ludzie a jaka to dobra muzyka dla Was? A co do Resursy to gdyby lokal był faktycznie taki super to nie zamknęliby go!

#14 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 23:53:10

w lokalu może i jest bezpiecznie, ale czy zawsze? to zależy od humorów panów z bramki. i od ich stanu technicznego. taka prawda. jak dobry balet podczas pracy maja to i agresywni bywają.

#15 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 21:06:17

bawiłam sie z towarzystwem w ten weekend w Różanej. Impreza była udana.

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 17:59:37

Ostatnie dwa weekendy spedzilam w Różanej.Impreza byla swietna. Andrzejki uważam za mega udane. Ludzi bardzo duzo. Muzyka rożnorodna wiec kazdy mogł sie pobawić. Polacam. W świeta zawitam ponownie. !!!!

#17 ~Imprezowicz~

~Imprezowicz~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 11:56:09

Do ochrony mam zastrzeżenia! Podczas pracy, nie pije się alkoholu!!! Na zachodzie to jest nie do pomyślenia!!!!..., nie ma wpuszczania po znajomości i po pijanemu. Domyślam się, że małe miastko wiec, po co się narażać, może o to chodzi?. Proponowałbym jeszcze wejście w długich spodniach i bez adidasów(dot. panów), jeśli impreza ma być na jakimś poziomie. Na wiejska potupajke lub na jakąś biesiadę można pójść w krótkich spodenkach. Może ktoś? wyciągnie z tego opisu, jakieś wnioski.

Pozdrawia Imprezowicz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:12:03

Pochodzę z głębi Polski, mam kuzynkę blogerkę, będąc w Lęborku byłam zszokowana tym co zobaczyłam, na pierwszy rzut oka Lębork wygląda jakby tu w ogóle nie było płci żeńskiej, najbardziej wyrazistym symbolem i wyznacznikiem płci żeńskiej są buty na wysokich obcasach lub platformach, albo np. wysokie sneakersy, dlaczego tu dziewczyny i kobiety chodzą po męsku, lepiej nie chodzic w płaskim obuwiu bo jeszcze wąsy albo brody dziewczynom wyrosną jak lumberseksualistom. Dzięki wysokim obcasom dziewczyny mogą się poczuć wyższe od mężczyzn.Czy tu w Lęborku i na Pomorzu osobniki płci typu lumberseksuliści i stare dziadki próbują cisnąć, wygryżć i ścigać dziewczyny i kobiety. W innych regionach Polski staramy się trzymać ich krótko, politycznie i historycznie też. Za samą falę w wojsku za PRL-u trzeba im wymierzyć sprawiedliwość. Tu na Pomorzu dochodziło do dziwnych przypadków: kilku starych, zgrzybiałych dziadków ze Słupska i Koszalina poszło na studia, są materiały o nich w mediach, szli chyba po to by ścigać studentki. Dziewczęta i kobiety nie dajmy się i wracając do meritum: NOŚMY SIĘ PO KOBIECEMU I NA WYSOKICH OBACASACH!!!    

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych