Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie mozna kupić drzwi w słupsku

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Doorplast~

~Doorplast~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 19:16:28

Jako oficjalny partner handlowy na terenie Slupska i okolic firm takich jak DRE ASILO INTENSO i wielu innych liczących się producentów drzwi zapraszamy do skorzystania z Naszych usług. Pozdrawiamy zespół pracowników DOORPLAST.PL

#42 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:49:24

UWAGA NA FIRMĘ STYLDOM Z KOBYLNICY ZAMÓWILIŚMY TAM DRZWI, WŁAŚCICIEL SIĘ UKRYWA NIE MA Z NIM KONTAKTU, POWOLI TRACIMY NADZIEJE ŻE ODZYSKAMY ZALICZKĘ...

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 12:32:59

Drzwi z demontażu w dobrym stanie,nadające się do pakamery,magazynku / 6 rygli// 3 komplety kluczy sprzedam.

kontakt: 788465757

#44 ~Jonna~

~Jonna~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:44:11

W kobylnicy u Pana zdaje się Andrzeja STYLDOM zamówiłam drzwi do domku 8 par niedosyc ze czekałam 6 tygodni to 3 pary drzwi okazły się złe , po po prostu ręce opadają nikomu nie polecam !!!

#45 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 22:07:33

Ja zamawialem w styldom i było wszystko ok

#46 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:53:37

no to ma Pan szczęście gość a raczej oszust Pan Sadocha zawinął 100 000 zł zaliczek i zniknął hahaha brawo dla deb***i którzy zamawiają w podrzędnych sklepikach i jest efekt !!!

#47 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 12:28:48

no to ma Pan szczęście gość a raczej oszust Pan Sadocha zawinął 100 000 zł zaliczek i zniknął hahaha brawo dla deb***i którzy zamawiają w podrzędnych sklepikach i jest efekt !!!

W pełni się zgadzam dla tego najlepiej sprawdzić kto jest dystrybutorem w danym mieście, i w takich firmach zamawiać, a nie skusić się na 2% większy rabat wpłać zaliczkę a potem szukaj wiatru w polu...

#48 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 17:00:15

raczej chyba żaden sprzedawca nie dysponuje drzwiami na magazynie, a producenci zazwyczaj gwarantują dostawę zamówionych drzwi w ciągu 4-5 tygodni. Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to mogę polecić KMT na ul.Poznańskiej.

#49 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4989 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 17:26:47

Wejściowe, także kupiłam w KMT, od ręki, z niewidocznym uszkodzeniem dostałam fajny rabat, więc się zdecydowałam. Choć sama wewnętrzne drzwi takie, które mi się podobały znalazłam dopiero w Trójmieście, to z czystym sumieniem polecam Marbud na Pomorskiej, mają tam duży wybór eleganckich drzwi, a przede wszystkim przemiłego i wyjątkowo cierpliwego sprzedawcę, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, oj wycierpiał się chłopina, ale nic nie dał po sobie poznać... :D

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 21:20:39

Ale konkurencja jedzie . Znam gościa ze Styl-Domu. Gość puszcza % i jest tańszy bo sam ogarnia zamówienia,montaż itp.....Po co przepłacać jak jeden i drugi nie produkuje tylko zamawia i montuje:)

#51 ~Bruno~

~Bruno~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 12:55:08

Ale konkurencja jedzie . Znam gościa ze Styl-Domu. Gość puszcza % i jest tańszy bo sam ogarnia zamówienia,montaż itp.....Po co przepłacać jak jeden i drugi nie produkuje tylko zamawia i montuje:)

wytłumacz to ludziom  których wyjeb... w kosmos na pieniądze, sam widziałem ile tam karteczek z prośba o kontakt ...jak taka dobra  firma to dlaczego się zwinoł i zniknoł...sam sobie odpowiedź na to pytanie.... jak ktoś jest uczciwy i nie ma nic do ukrycia to nie znika!!!!!!

#52 aniastarska

aniastarska

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 13:08:23

Jeśli chcecie kupić dobre drzwi to polecam sklep www.katowicka41.pl Wybór drzwi jest ogromny, pomiar w domu bezpłatny. Drzwi są solidne i po pół roku użytkowania wybrałabym tak samo. Polecam!

Klaudia

#53 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 10:27:56

Klaudia to wąsaty gościu który ma płacone 50gr/1zł za wpis ....byle umieścił link, co do samych drzwi, zewnętrzne brałem w kmt średnio zadowolony jestem z jakości samych drzwi jednak montaż poprawny, co do wewnętrznych brałem pewniaka czyli pol-skone w voxie, mam drzwi tej firmy już w drugim mieszkaniu i złego słowa nie mogę powiedzieć.

#54 ~Drzwi i Podłogi VOX~

~Drzwi i Podłogi VOX~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 14:26:51

Zapraszam na wielką wyprzedaż drzwi z ekspozycji przeceniliśmy kilkadziesiąt skrzydeł w cenie od 100 zł z ościeżnicą tylko sprawdzeni producenci żądnej chińszczyzny, tylko D.R.E, Pol-Skon, Invado, Porta, VOX, Classen. Salon Drzwi i Podłóg VOX. Zapraszamy na wyprzedaż!!!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 20:40:36

Na Arciszewskiego ktoś handluje drzwiami; potwierdzi ktoś?

#56 ~gerrt~

~gerrt~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 10:23:28

Dobrą cenę mi zaproponowali za drzwi przesuwne z montażem w Agstyle. Ich salon jest na Bartyckiej (tu dokładniejszy adres - agstyle.pl). Dowieźli, zamontowali, ogólnie obsługa do której nie można się było o cokolwiek przyczepić. Dobry kontakt telefoniczny.

#57 madzia44

madzia44

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:11:20

Podobają mi się drzwi jakie robi Asilo. Tego producenta można w dobrej cenie znaleźć w salonie Agstyle -www.agstyle.pl. Idealne drzwi do pokoju. Jednak mała rzecz, niby detal, a robi różnicę w calej aranżacji wnętrz.

#58 ~Mirek333221~

~Mirek333221~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 10:57:52

Równie kiepska reklama co drzwi, nie polecam tego badziewia raz się dałem nabrać i podziękuje

#59 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 16:34:56

Nieodpowiednie dobrana reklama jest zniechęcająca. Czasami ręce opadają jak się widzi niektóre reklamy. Często są bez wyrazu i bez dokładnych informacji. Taka reklama nie przyciągnie klientów, dlatego warto zainwestować w content marketing z firmą http://inb-digital.pl

Użytkownik rena123 edytował ten post 11 wrzesień 2015 - 16:36:58

#60 ~bvcff~

~bvcff~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 13:31:09

Fajne drzwi przesuwne do sypialni na poddaszu udało się mi kupić w sklepie AgStyle w Warszawie – agstyle.pl. Mają bardzo duży wybór zarówno drzwi standardowych, jak i na wymiar od wielu znanych producentów. Uzupełnieniem oferty są dodatki do drzwi i meble. Zapewniają także usługi montażowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych