Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie mozna kupić drzwi w słupsku

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 17:55:59

powiem krótko, żadnego przechwalania i och ach nie było, tylko sprawdźcie świeżą ofertę w Słupsku A kogoś to widzę bardzo w oczy kole. No cóż niech ludzie sami ocenią, a Panom życzę powodzenia! I proszę się nie podszywać pod naszych klientów! Tyle w temacie.
Życzę miłego wieczoru.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 23:14:22

powiem krótko, żadnego przechwalania i och ach nie było, tylko sprawdźcie świeżą ofertę w Słupsku A kogoś to widzę bardzo w oczy kole. No cóż niech ludzie sami ocenią, a Panom życzę powodzenia! I proszę się nie podszywać pod naszych klientów! Tyle w temacie.
Życzę miłego wieczoru.

Nie jestem waszym klientem, bo nic nie kupiłem bo jesteście za drodzy. Fajnie,że jest w czym wybierać,ale cenowo mnie nie przekonaliście. Teraz bym mógł wkleić gdzie co kupiłem ale zrozumcie,że nie mam w tym interesu aby to robić. Czy Wy wszędzie widzicie konkurencie ? to jest choroba. Musicie zrozumieć,że na rynku słupskim jest dość mocna konkurencja , która zabije was cenami bo jakość tu czy tam jest taka sama bo wy nic nie produkujecie tylko sprzedajecie!!! Ale obsługa miła choć patrząc po wpisach obłudna

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 22:28:41

Sprawdźcie tu www.slupsk.top-dom.pl świeża oferta w Słupsku.

Ekspozycja fajna ,ale konkurencja była tańsza SORRY. Dzięki za doradztwo :)

#24 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 15:41:08

Sprawdźcie tu www.slupsk.top-dom.pl świeża oferta w Słupsku.

Polecam , byłam tam i kupiłam fajne drzwi w przystepnej cenie

#25 ~Dąbek~

~Dąbek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 12:35:02

Polecam , byłam tam i kupiłam fajne drzwi w przystepnej cenie

Największa ekpozycja w voxie na przemysłowej dobrze ponad 100 par na ekpozycji

#26 ~Maro~

~Maro~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 09:39:49

dobre - www.styldom.eu - facet się zna. Co prawda Kobylnica, ale ja u niego kupowałem.

#27 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 11:58:18

dobre - www.styldom.eu - facet się zna. Co prawda Kobylnica, ale ja u niego kupowałem.

zna czy nie zna lepiej na takie firemki uważąć pojawiają się i znikają na grzyby na deszczu, lepiej wejść na strone producenta i sprawdzić kto jest dystrybutorem w danym mieście ma na pewno lepsze ceny duży może więcej....

#28 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 16:53:15

Strasznie Was przepraszam ale jak przeczytałam temat wątku nasunęło mi się jedno.....Uwielbiam to... :P :D Pozdrawiam kupujących drzwi. :)

#29 ~WiolettA~

~WiolettA~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 13:56:31

Hejka, ja kupiłam w Mar-Polu na Przemysłowej pochodziłam z wycenami po sklepach dali najlepszą cenę na drzwi i montaż.

#30 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 09:49:15

Obchodząc i porównując oferty w Słupsku, kupiliśmy ostatecznie w Kobylnicy w sklepie obok żabki, jesteśmy zadowoleni, wzorowy montaż, drzwi się same nie zamykają ani nie otwierają, śmiało możemy polecic, firmę znaleźliśmy w internecie www.doorplast.pl

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 21:13:52

Dor plast tam mają bardzo drogo. Oni dopiero zaczynają i pewnie szybko skończą po okresie dotacji. Ja kupiłem w obi i jestem zadowolony

#32 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 13:01:50

Szczerze odradzam kupowanie drzwi w marketach typu obi i castorama chyba że faktycznie jedynym naszym czynnikiem jest cena ale kupując drzwi chińczyki za 200/300 zł w drzwiach tych można zrobić dziure palcem jest to rozwiązanie które się nie spradzi drzwi wytrzymają rok maks dwa i znowu będzie trzeba kupić następne za jakies 200 300 zł dać komuś 100 za wymianę lepiej kupić raz a porządnie, ludzi biednych nie stać na to żęby kupować gówno i za rok wymieniać lepiej wydać raz więcej a kupić produkt porządny którym będziemy się cieszyć 5-8 lat.

#33 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 12:06:01

Ja jakieś dwa lata temu zamawiałem w firmie Art-Tom (ich strona http://www.(...).pl/) Mają oddział w Gdyni. Po 2 latach drzwi są jak nowe i żadnych prześwitów praktycznie nie mają. Polecam!

Użytkownik tytus edytował ten post 13 grudzień 2013 - 20:48:02
W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#34 ~gRZEŚ~

~gRZEŚ~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 13:58:11

Ja jakieś dwa lata temu zamawiałem w firmie Art-Tom (ich strona http://www.(...).pl/) Mają oddział w Gdyni. Po 2 latach drzwi są jak nowe i żadnych prześwitów praktycznie nie mają. Polecam!

DOŚĆ TYCH REKLAM PSEUDU SKLEPÓW INTERNETOWYCH PODCZEPIAJĄ SIĘ POD KAŻDE FORUM JAK MUCH NA G....

Użytkownik smakosz edytował ten post 13 październik 2013 - 13:36:01
Usunięto reklamę.

#35 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 17:14:38

jeśli kryterium wyboru jest cena a nie jakość to jedno z drugim nie idzie w parze przez co drzwi kupione w markecie za 3,4 lata można wyrzucić na śmietnik. Są to najczęściej drzwi lakierowane lub z bardzo słabą okleiną i o budowie kartona więć nie waro, potem człowiek żałuje że nie lupił czegoś droższego lepszego, bo teraz to jego drugi kolejny wydatek na zakup drzwi i opłacenie znów firmy która to zamontuje. Popieram Marcela

#36 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 00:35:48

jeśli kryterium wyboru jest cena a nie jakość to jedno z drugim nie idzie w parze przez co drzwi kupione w markecie za 3,4 lata można wyrzucić na śmietnik. Są to najczęściej drzwi lakierowane lub z bardzo słabą okleiną i o budowie kartona więć nie waro, potem człowiek żałuje że nie lupił czegoś droższego lepszego, bo teraz to jego drugi kolejny wydatek na zakup drzwi i opłacenie znów firmy która to zamontuje. Popieram Marcela

Szczerze odradzam kupowanie drzwi w marketach typu obi i castorama chyba że faktycznie jedynym naszym czynnikiem jest cena ale kupując drzwi chińczyki za 200/300 zł w drzwiach tych można zrobić dziure palcem jest to rozwiązanie które się nie spradzi drzwi wytrzymają rok maks dwa i znowu będzie trzeba kupić następne za jakies 200 300 zł dać komuś 100 za wymianę lepiej kupić raz a porządnie, ludzi biednych nie stać na to żęby kupować gówno i za rok wymieniać lepiej wydać raz więcej a kupić produkt porządny którym będziemy się cieszyć 5-8 lat.

W końcu dwie racjonalne odpowiedzi, dzięki Panowie!

#37 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 20:25:52

My kupiliśmy na Przemysłowej w Voxie, od razu z montażem.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 18:39:41

my kupiliśmy drzwi porta na poznańskiej, ale średnio jesteśmy zadowoleni

#39 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 22:00:51

my kupiliśmy drzwi porta na poznańskiej, ale średnio jesteśmy zadowoleni

Ja kupowałam drzwi Dre na Przemysłowej w Vox z montażem wyszło całkiem przyzwoicie

#40 VOX Słupsk

VOX Słupsk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 11:03:55

Witam serdecznie już wkrótce jako pierwsi w Słupsku udostępniamy Państwu wszystkie nowe kolekcje drzwi Pol-Skone i D.R.E na rok 2014.

Użytkownik VOX Słupsk edytował ten post 02 kwiecień 2014 - 11:09:58

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych