Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie mozna kupić drzwi w słupsku

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 14:11:09

che kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne do domku z montażem. poleccie gdzie jest jakaś dobra firma i dobry montaż?

#2 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 18:04:54

che kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne do domku z montażem. poleccie gdzie jest jakaś dobra firma i dobry montaż?

Ja miesiąc temu kupowałam drzwi ( i jestem zadowolona ) w KMT na Poznańskiej.

#3 ~malgoska~

~malgoska~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:09:36

Polecam pol-skone, bo sama mam w domu. Mam już od prawie roku i jestem zadowolona z użytkowania

#4 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 21:25:13

witam, zajmuje się sprzedaża drzwi wewnętrzych m.in. dre, polskone. Oferuje duże rabaty w zależności od ilości. Jak jest Pani zainteresowana proszę o kontakt na maila szaqsm@o2.pl.

#5 ~pigi~

~pigi~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 14:26:35

Nie polecam firmy europlast na Wileńskiej(przenieśli się z Kopernika).Są nastawieni na hajs, źle robią wymiary pomieszczeń, ościeżnice odstają od ścian i zawsze to wina krzywych ścian a nie fachowców, źle docinają drzwi i teraz muszę patrzeć na 5 centymetrową szparę na dole i 2 cm na górze bo oczywiście nie można się doprosić żeby ktoś przyszedł z reklamacją. Masakra. Są uprzejmi tylko do czasu otrzymania pieniędzy potem mają klienta w du***.

#6 ~Miron~

~Miron~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 16:19:15

Największy wybór drzwi jest na pomorskiej w salonie Drzwi i podłóg VOX, dobre ceny i możliwość zakupu z montażem z 7% vatem

#7 ~mmoniq~

~mmoniq~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 21:19:42

Teraz to chyba 8%.

#8 ~malgorzatttta~

~malgorzatttta~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 11:06:52

8% a kupując przez internet chyba 23%!!!

#9 ~Marucha~

~Marucha~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 16:32:41

Podłogi Vox na Przemysłowej mają ogromny można się dogadać i dostać rabat

#10 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 20:09:26

A ja polecam firmę Europlast . Od zamówienia do realizacji pełen profesjonalizm i jestem bardzo zadowolona . Bardzo przyjemni ludzie .

#11 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 12:08:28

Na przemysłowej jest chyba największy wybór z tego co objeździłem nikt nie ma takie wyboru, potargować się także można ja wywalczyłem rabacik

#12 ~Magdula34~

~Magdula34~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 15:30:30

Nie kupujcie drzwi w fimalu zamówiłam u nich 4 skrzydła ceny nie mieli najlepszej ale powiedzieli że w 3 tygodnie dojadą tym mnie tylko skusili co się okazało drzwi przyjechały 2,5 tygodnia później i jeszcze nikt nie poinformował że już są musiałam się sama dowiadywać....dopóki nie wpłacisz zaliczki wszystko jest ok a później mają cię głęboko w ...

#13 ~Kamma~

~Kamma~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 14:20:32

Gdzieś mi się obiło o oczy na jakimś bilbordzie voxy reklamują drzwi za 209 pln

#14 ~Maksio~

~Maksio~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 09:47:52

Nie kupujcie tylko Porty te drzwi to tragedia od miesiąca walcze z reklamacjiami maska normalnie

#15 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 12:38:16

Nie kupujcie tylko Porty te drzwi to tragedia od miesiąca walcze z reklamacjiami maska normalnie

Najlepsze drzwi to Pol-Skone świetna jakość i niezła cena, nie dajcie się tylko nabrać na marketówki chińskie te drzwi to tragedia wypaczają się odkształcają blakną tragedia...

#16 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 14:00:25

Sprawdźcie tu www.slupsk.top-dom.pl świeża oferta w Słupsku.

#17 bluee

bluee

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 18:28:51

Polecam pol-skone, bo sama mam w domu. Mam już od prawie roku i jestem zadowolona z użytkowania

Drzwi pol-skone tylko niech p.Kupicz nie montuje LIPA

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 22:07:14

Sprawdźcie tu www.slupsk.top-dom.pl świeża oferta w Słupsku.

Najdroższe macie na mieście. Z taka ceną nie podbijecie Słupska. Brak elastyczności dobrą mina i usmiechem nie przekonujecie do siebie.Kupiłem w firmie (nie napiszę gdzie bo nie chcę robić reklamy) ,ale Was nie polee ze względu na ceny!!!!! Powodzenia Artur

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 14:22:30

Widze ze konkurencja nie próżnuje, ceny? Jeśli chodzi o drzwi drewniane mamy najniższą cenę w Słupsku i okolicach, Reszta tak jak wszędzie, skoro jest Pan niby naszym nie zdobytym klientem, może przykład co jest u nas drogie? Pojęcie ogólne drogo u was - to próba zwykłego oczernienia. A brak elastyczności to przeciwieństwo naszego podejścia do klienta - zapewniam!!!
Pozdrawiam
Paweł

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 14:58:27

Widze ze konkurencja nie próżnuje, ceny? Jeśli chodzi o drzwi drewniane mamy najniższą cenę w Słupsku i okolicach, Reszta tak jak wszędzie, skoro jest Pan niby naszym nie zdobytym klientem, może przykład co jest u nas drogie? Pojęcie ogólne drogo u was - to próba zwykłego oczernienia. A brak elastyczności to przeciwieństwo naszego podejścia do klienta - zapewniam!!!
Pozdrawiam
Paweł

to już wiemy kto wypisuje pozytywy ,,och ach" i chwali WAS Panie Pawle. Jedna złota zasada: Was maja chwalić a nie Wy sami siebie....inteligencją nie świecicie i rynku nie zdobedziecie.To tyle co zauważyłem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych