Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można dobrze zjeść

147 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Lely~

~Lely~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 14:49:31

A ja polecam chińszczyznę w Szczecinie u Chinaming. Lepszej chińszczyzny nigdzie nie jadłam, a często odwiedzam chińskie knajpki w różnych miastach. Obsługa przesympatyczna.

#142 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:16:24

Przyjęcie weselne organizowałam w restauracji Zacisze. Wszystko zorganizowane profesjonalnie z dbałością o detale. Goście zachwycali się wykwintnym smakiem potraw i wyglądem podania. Świetna współpraca.

#143 Arkadiusz Nowakk

Arkadiusz Nowakk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2019 - 10:41:24

Dym na Wodzie świetna restauracja w Ustce

#144 elementarny

elementarny

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 14:41:50

Jedzenie, jedzeniem, ale warto zadbać o linie. Najlepsze sposoby są na stronie 10kg.pl polecam :)

#145 ~kandrzewas~

~kandrzewas~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 09:32:58

W Ustroniu trafiliśmy na świetną karczmę góralską pod Czarcim Kopytem gdzie na miejscu dużo smacznego jedzenia i wesoła atmosfera. Pierwszy raz byłam w takiej knajpie gdzie je się w grotach więc bardzo miło mnie zaskoczyli. 

#146 ~hermiona~

~hermiona~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:24:22

W okolicy Starówki Lubelskiej polecam świetną restaurację Centrum Konferencyjne PZM. Można zjeść przyzwoity, smaczny obiad w niewygórowanej cenie. Przyjazna obsługa wita uśmiechem.

#147 mariusz332222

mariusz332222

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:53:54

Od kilku lat sobie jem konserwy z sklepu https://terenwojskow...wy-wojskowe/120 i naprawdę one mi bardzo smakują.Nawet przyjaciela ostatnio namówiłem na te konserwy.

#148 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 23:35:19

Uprzejmie proszę tak nie okłamywać ludzi. Zdecydowanie odradzam wszystkim mieszkańocom, a zwłaszcza turystom odwiedzania baru Bałtyckiego. Właściciel baru to jeden wielki złodziej i oszust. Jedzenie w barze jest niejadalne, podawane na papierowych tackach, a ceny z kosmosu!!! Nie zrozumcie mnie źle, ale liczą nawet na wagę frytki i surówki !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych