Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można dobrze zjeść

147 odpowiedzi w tym temacie

#121 ivetta

ivetta

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 14:51:05

Syrenka ! ;) Zdecydowany nr 1

#122 ~malwina~

~malwina~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:25:17

W Laguna Marine mają dobrego dorsza z grzybami. Zupa rybna też jest smaczna. Mają też tam np. pizzę, ale nie próbowałam więc nie wiem jak smakuje. Ogólnie restauracja fajna z klimatem i dobrym jedzeniem.

#123 ~-ola-~

~-ola-~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 14:46:57

Polecam Bulwar. Przepyszne burgery. 

#124 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 18:28:46

Dziś poszliśmy na obiad, zamówiliśmy ryby z frytkami w Barze "Bałtycki" smażalnia ryb, a dla dziecka nugetsy z frytkami, do tego jedno piwo i kawa. zapłaciliśmy 207 zł!!! Oczy nam wyszły z orbit jak Pani nam powiedziala ile mamy zapłacić, porcję celowo są ogromne a ani szef ani kelnerka nic o tym nie wspominają przy zamówieniu a później podają cenę. Obsługa niemiła, lokal obsukrny, a ceny jak w luksusowej restauracji. Bardzo niepolecamy!!!

#125 ~Żółtaczka i salmonella~

~Żółtaczka i salmonella~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 07:33:19

Polecam Bulwar. Przepyszne burgery.

Burger podany w papierku jak większość fast foodów i kebabów jest źródłem zatruć pokarmowych,których coraz więcej na Pomorzu.

#126 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 13:39:19

.... porcję celowo są ogromne a ani szef ani kelnerka nic o tym nie wspominają .......

Ciekaw jestem jak to zrobić tzn. celowo powiększyć porcję :-) w smażalni sprzedają takie ryby jakie mają w sprzedaży, no chyba że są jakieś sposoby na powiększenia takiego fileta, Gdybym nie chciał standardowo dużego fileta, to o tym wspominam przy zamówieniu. No, ale to ja tak robię.

#127 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 08:36:59

Burger podany w papierku jak większość fast foodów i kebabów jest źródłem zatruć pokarmowych,których coraz więcej na Pomorzu.

W Bulwarze nie podają burgerów w papierku ;)

#128 ~osraniec~

~osraniec~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 21:52:24

Gdzie dobrze pojeść w Ustce?

#129 Użytkownik usunięty

Użytkownik usunięty

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1052 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 09:39:41

Gdzie dobrze pojeść w Ustce?

Może to nie w samej ustce ale okolicach... Szczerze polecam: Lepszego śledzika nie zjecie :)

http://www.zagroda-sledziowa.pl/ 

#130 ali22

ali22

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2017 - 21:24:24

polecam city bar- super panie; ja bylam mega zadowolna z obslugi. a jedzenie przepyszne.

check

Użytkownik ali22 edytował ten post 19 październik 2017 - 12:04:32

#131 ~magda789~

~magda789~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 10:27:53

Panorama w Zieleniaku – moje ulubione miejsce od jakiegoś czasu. Mieli robioną rewolucją Gesslerowej, nie wiem jak to wyglądało przed tym programem, ale teraz jest okej – czysto, smacznie, w przyjemnej atmosferze. 

#132 mola34

mola34

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 15:16:43

A gdzie można dobrze, ale też zdrowo zjeść? Nie każda restauracja ma dania fit. Polecacie jakieś sprawdzone miejsce? Co tak w ogóle polecacie, żeby schudnąć? Macie sprawdzoną dietę. A może takie suplementy http://medtutor.pl/forum/eco-slim ? Macie swoje sprawdzone sposoby na chudnięcie?

#133 ~magda789~

~magda789~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:48:05

Polecam Maxi Pizza, można ich prawie wszędzie znaleźć, dość duża sieć, na maxipizza.pl są ich lokale z menu. Często mają promocje, szybko dowożą, ogólnie jeszcze się na ich pizzy nie zawiodłem, na składnikach nie oszczędzają.

#134 ~ardian~

~ardian~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 12:59:09

Na pewno do takich miejsc należy Bubbles w Warszawie. Zawsze smacznie i świeżo. Mają fajnie dopracowane menu, z którego sporo dań już miałem okazję skosztować. Dla mnie jeden z lepszych lokali w Warszawie. W dodatku mają rewelacyjne szampany:)

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 19:25:28

Chwalą nową restaurację Krzywy Róg, czy tam ktoś był?

#136 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 11:50:40

Witam , chciałbym podzielić się z wami moim doświadczeniem gdzie można zjeść będąc na wakacjach w Ustce . Odradzam promenadę no chyba ,że ktoś lubi jeść w niezbyt odpowiednich warunkach , pelno ludzi itp i człowiek spokojnie sobie zjeść nie może z rodzina ,zresztą jak to na promenadzie dość drogo jest ale za to Polecam smażalnie ryb które znajdują się w tak zwanej Wiosce Wikingów. Nie miałem przyjemności zjedzenia czegoś w każdej smażalni ale jedna przykuła moją uwagę sowim menu jeżeli chodzi o wybór jaką rybkę byśmy chcieli zjeść - jest to bar Bałtycki polecam wszystkim którzy chcą dobrze i smacznie zjeść

W Hotelu Lubicz jest bardzo dobra restauracja, i mają świeże ryby, jest też menu dla dzieci, więc dla każdego coś dobrego, ja osobiście często zatrzymuję się w tym hotelu i miałem okazje spróbować także śniada, wyśmienite.

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 11:54:16

W Hotelu Lubicz jest bardzo dobra restauracja, i mają świeże ryby, jest też menu dla dzieci, więc dla każdego coś dobrego, ja osobiście często zatrzymuję się w tym hotelu i miałem okazje spróbować także śniada, wyśmienite.

Głównym daniem jest gówno na tacy.

#138 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:23:25

w Hotelu Lubicz, w koncu ryba nie jest smażona na patelni czy w głębokim tłuszczu z frytkami tylko pieczona lub duszona,  z warzywami, więc w można zjeść zdrowo, wiadomo że smażone ryby mają swoj klimat, ale kurcze ileż można.. poza tym kto tam te ryby bada na obecność pasożytów, lepiej zjeść w sprawdzonym miejscu.

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:25:27

w Hotelu Lubicz, w koncu ryba nie jest smażona na patelni czy w głębokim tłuszczu z frytkami tylko pieczona lub duszona,  z warzywami, więc w można zjeść zdrowo, wiadomo że smażone ryby mają swoj klimat, ale kurcze ileż można.. poza tym kto tam te ryby bada na obecność pasożytów, lepiej zjeść w sprawdzonym miejscu.

DNO  DNA !!!

#140 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 17:09:03

Zdecydowanie nie polecam baru - KAPITAN FRED - paskudna ryba.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych