Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można dobrze zjeść

147 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 12:16:13

jadłem i jest super

polecam

zimne piwo

kebab gorący

kobiety wilgotne

Wszystko jest ok co piszesz tylko nie widziałem wilgotnych kobiet, chyba były tylko zmoknięte przez deszcz.

Fakt kebab bardzo dobry i wart czekania 10 min.

#42 ~witek~

~witek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 18:43:12

moim zdaniem jest dobre i smaczne jedzonko bar smak gabi na rolmaszu stacji paliw fabryczna tam to sie czlowiek naje i tanio

#43 lukaszw

lukaszw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 13:42:50

moim zdaniem jest dobre i smaczne jedzonko bar smak gabi na rolmaszu stacji paliw fabryczna tam to sie czlowiek naje i tanio

Całkowicie się zgadzam, to moje ulubione miejsce do jedzenia u Ustce :)

#44 ~J.~

~J.~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 00:21:27

Byłam w okresie przed sezonowym i najbardziej sprawdził się Boston Bar  na Darłowskiej :) bardzo dobre pierogi,pizza i nie tylko :) oraz Al Dente na Wilczej, a że kiedyś w młodych czasach byłam mieszkanką Ustki, często tu wracam ;). Zjadłam na mieście w pewnym barze i o mało co się nie rozchorowałam - dostałam obślizgłe, zepsute kluski w rosole..

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 19:57:42

Byłam w okresie przed sezonowym i najbardziej sprawdził się Boston Bar  na Darłowskiej :) bardzo dobre pierogi,pizza i nie tylko :) oraz Al Dente na Wilczej, a że kiedyś w młodych czasach byłam mieszkanką Ustki, często tu wracam ;). Zjadłam na mieście w pewnym barze i o mało co się nie rozchorowałam - dostałam obślizgłe, zepsute kluski w rosole..

znów się "komuś" nudzi

#46 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 13:47:35

Najgorszy kebab w miescie ,kiszona kapusta plus marchewka,mieso stare i suche z patelni.Kapka sosu wodnistego a to wszystko w JADLO  CHATA na ul. marynarki polskiej.  NIE POLECAM

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 16:42:15

a ta nowa pizzeria Andżelika? próbowal juz ktos?

#48 ~koneser~

~koneser~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 08:11:32

a ta nowa pizzeria Andżelika? próbowal juz ktos?

Daleko jej do zwykłej poprawności, i nigdy nie osiągnie zadowalającego poziomu. Właściciel musi nauczyć się dostrzegać zadowolenie konsumenta a nie tylko osiągać zadowolenie z robienia interesu. Tak się dzieje jeżeli wlaściciel poszerza zakres uslugi tylko w celu pomnożenia zysku w pogoni za kasą.

#49 ~AnnaM.~

~AnnaM.~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:09:20

Mistral, fajne miejsce ,ale ceny z kosmosu. Herbata 9 zł,kawa rozpuszczalna. Więcej tam nie pójdę. Kelnerka małó sympatyczna.

#50 ~bodek~

~bodek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 07:50:34

Daleko jej do zwykłej poprawności, i nigdy nie osiągnie zadowalającego poziomu. Właściciel musi nauczyć się dostrzegać zadowolenie konsumenta a nie tylko osiągać zadowolenie z robienia interesu. Tak się dzieje jeżeli wlaściciel poszerza zakres uslugi tylko w celu pomnożenia zysku w pogoni za kasą.

Właściciel w pogoni za zyskiem w ubieglym roku urychomił w lokalu keebab, w tym roku dodał pizę. Nie można być dobrym i mieć dobrej jakości produktow jak ciągnie się kilka całkowicie różniących się form dzialalności. Zwlaszcze, ze w lokalu pracują ludzie bez żadnego przeszkolenia albo w sezonie ludzie z łapanki. A po drugie jak się zna wlaściciela i mialo się z nim cokolwiek do czynienia w przeszlości to ten lokal i inne bedące jego własnością omijałbym szerokim łukiem. Smacznego.

#51 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 13:41:40

Właściciel w pogoni za zyskiem w ubieglym roku urychomił w lokalu keebab, w tym roku dodał pizę. Nie można być dobrym i mieć dobrej jakości produktow jak ciągnie się kilka całkowicie różniących się form dzialalności. Zwlaszcze, ze w lokalu pracują ludzie bez żadnego przeszkolenia albo w sezonie ludzie z łapanki. A po drugie jak się zna wlaściciela i mialo się z nim cokolwiek do czynienia w przeszlości to ten lokal i inne bedące jego własnością omijałbym szerokim łukiem. Smacznego.

0dpuść sobie. (chociaż w święta wielkanocne). Życzę Tobie, abyś spędził te chwile bez jadu, którymi obrzucasz innych.

#52 ~xxy~

~xxy~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 17:58:31

Dlaczego tylko w Swięta mamy sobie odpuszczać? Byłoby dobrze, aby ludzie byli zawsze do siebie nastawieni pozytywnie. Szkoda,że tak nie jest.

#53 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 18:32:38

0dpuść sobie. (chociaż w święta wielkanocne). Życzę Tobie, abyś spędził te chwile bez jadu, którymi obrzucasz innych.

Ujawnianie, nagłaśnianie i piętnowanie postępowania "biznesmenów" którzy żerują i bogacą się na krzywdzie ludzi nie może być tłumione i przemilczane tylko dlatego, że są święta, wybory, rocznica urodzin , i inne szczególnie ważne okazje. Gdyby  z okazji tych ważnych wydarzeń ci pseudobiznesmeni także postępowali inaczej niż na codzień to zrozumialbym. Nie ma poblażania i tolerancji dla takiego postępowania bez względu na okoliczności.

#54 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 08:55:33

No właśnie, niech restauratorzy są nastawieni pozytywnie do klientów, a nie tylko myślą o zysku.

#55 barakuda348

barakuda348

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 19:52:24

Polecam jadłodajnię / restaurację na zachodniej Ustce oś Na Wydmie.Daleko tylko dla tych co nie lubią spacerów i wszystko im jedno co zjedzą.Jadłem a co więcej skuszony domowym dobrym jedzeniem kupiłem abonament na tydzień.Byłem miło zaskoczony,bo tanio,bardzo tanio,bardzo smacznie i na dodatek wyjątkowo miło.Dawno temu była tu pizzeria i na szczęście się skończyła.Po kilku latach ktoś reanimował ten bar i wprowadził tu Polską dobrą kuchnię.Jestem pewien,że się im powiedzie,bo jedzenie jest jak w domu.Polecam spacer na zachodnią Ustkę i dokonanie wyboru na dobre jedzonko w jadlodajni ( taki szyld).

#56 ~Kler~

~Kler~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 14:16:26

Można bardzo dobrze zjeść w Neptunie na Marynarki Polskiej. Kuchnia inna niż każda okoliczna ale zdecydowanie warta uwagi:)

#57 ~Lala~

~Lala~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 14:08:33

Witam

W Ustce jedliiśmy wszędzie i najlepiej smakowało nam w "Syrence" jedzenie wyśmienite i tak jak Pani Magda Gesler zostawiła po sobie . Ceny jak wszędziie ale sandacz i dorsz pierwsza klasa na maśle klarowanym pycha.Zanim dostaniesz zamówienie jest picie jakie zamówisz  i szprotki :) Czas oczekiwania nie za długi ziemniaczki pieczone reweacja do tego sos czosnkowy. Polecam każdemu kto będzie w Ustce . Jak wrócę tam to tylko do "Syrenki" . Pozdrawiam

#58 ~jaku~

~jaku~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:18:16

Witam

W Ustce jedliiśmy wszędzie i najlepiej smakowało nam w "Syrence" jedzenie wyśmienite i tak jak Pani Magda Gesler zostawiła po sobie . Ceny jak wszędziie ale sandacz i dorsz pierwsza klasa na maśle klarowanym pycha.Zanim dostaniesz zamówienie jest picie jakie zamówisz  i szprotki :) Czas oczekiwania nie za długi ziemniaczki pieczone reweacja do tego sos czosnkowy. Polecam każdemu kto będzie w Ustce . Jak wrócę tam to tylko do "Syrenki" . Pozdrawiam

Pierwszy raz bylismy w Ustce  i zwabieni "rewolucją" Gesler zaszliśmy do Syrenki, niestety  nie byliśmy zadowoleni, jakoś tam ciemno,ponuro i niestety drogo. Za to mogę polecić "Pod Strzechą" niedaleko tej Syrenki po drugiej stronie ulicy, gdzie zaszliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie i niedrogo a wybór dobrych piw -pierwsza klasa i właściciel potrafi coś dobrego polecić, jedliśmy np. wątróbkę po marynarsku - wspaniała ( po tygodniu jedzenia ryb, chciało się już coś innego).

#59 ~Kaska~

~Kaska~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 21:27:03

Wybrałam się do baru przy promenadzie "Foczka", polecanego przez internautów-Rewelacja. Ryba, dorsz - przepyszna, nawet moja wybredna czteroletnią córka się zachwycała. Ceny- jak 6wszędzie, normalne. Obsługa-przemiła (chyba właściciel). Gorąco polecam.

#60 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 12:43:07

Polecam w Ustce smażalnie ryb FOCZKA przy promenadzie. Rybka bardzo dobra ,świeża  ,rewelacyjna panierka.Sympatyczny właściciel ceny jak wszędzie za 100g. dorsza 6zł .

A jeżeli ma ktoś ochote na domowy obiad to warto zajżeć do baru koral na Marynarki Polskiej sznycel z jajkiem 20 zł schabowy z ziemniakami i surówką 18zł bardzo dobry  sznycel obok jest też bar Bryza ale tam jadłam tylko zupy bardzo dobra ogórkowa 5zł, pomidorówka też dobra 5zl. Najlepsze lody i gofry są na promenadzie przy smażalni Foczka naprawde polecam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych