Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można dobrze zjeść

148 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 09:34:12

Witam , chciałbym podzielić się z wami moim doświadczeniem gdzie można zjeść będąc na wakacjach w Ustce . Odradzam promenadę no chyba ,że ktoś lubi jeść w niezbyt odpowiednich warunkach , pelno ludzi itp i człowiek spokojnie sobie zjeść nie może z rodzina ,zresztą jak to na promenadzie dość drogo jest ale za to Polecam smażalnie ryb które znajdują się w tak zwanej Wiosce Wikingów. Nie miałem przyjemności zjedzenia czegoś w każdej smażalni ale jedna przykuła moją uwagę sowim menu jeżeli chodzi o wybór jaką rybkę byśmy chcieli zjeść - jest to bar Bałtycki polecam wszystkim którzy chcą dobrze i smacznie zjeść

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 09:48:39

w city bar - te mlode panie przy kasie najpierw wydaja pieniadze, dotykaja szuflad, banknotow, pozniej odrazu przystepuja do chwytania skladnikow potraw brudnymi rekami.

odradzam

#3 ~ringo starr~

~ringo starr~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 18:15:38

Dobrze można zjeść w domu! zakupy w biedronce i heja :D

#4 ~Aguś~

~Aguś~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 13:29:51

w domu to jak ktoś mieszka w Ustce ,a jak ktoś jest na wakacjach to raczej korzysta z barów itp ja osobiście korzystałam z barów na promenadzie byłam również z rodziną w barze Bałtyckim i muszę przyznać ,że naprawdę dobrze doprawiona ryba i miła obsługa może za tanio nie jest ale przynajmniej duże porcje i naprawdę można smacznie najeść się do syta - polecam

#5 ~Wszółuś~

~Wszółuś~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 19:44:29

Pyszne hot-dogi na stacji benzynowej. Polecam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 07:04:28

fakt tylko dzien wczesniej trzeba przyjsc i zobaczyc czy nie leza stare parowki .ale dobre po 4 zł albo przy paliwie 100 pkt

#7 ~syta~

~syta~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 14:55:13

Polecam kwadrans tam za ciuchcia z tyłu sceny, normalne barowe jedzenie, wszystko w normie i ceny i jakość, smacznego
pozdrowienia dla barmanki

#8 ~stonka~

~stonka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 22:54:44

w domu to jak ktoś mieszka w Ustce ,a jak ktoś jest na wakacjach to raczej korzysta z barów itp ja osobiście korzystałam z barów na promenadzie byłam również z rodziną w barze Bałtyckim i muszę przyznać ,że naprawdę dobrze doprawiona ryba i miła obsługa może za tanio nie jest ale przynajmniej duże porcje i naprawdę można smacznie najeść się do syta - polecam

jak to ten bar przy parku obok wikinga to ty aguś jesteś jego rodzinom .za te co podają na tackach papierowych kasują jak w 7 niebie.

#9 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 12:46:16

jak to ten bar przy parku obok wikinga to ty aguś jesteś jego rodzinom .za te co podają na tackach papierowych kasują jak w 7 niebie.

:blink: naucz się pisać, może po porodzie wrócisz do szkoły? wstyd będzie jak dzieciak kiedyś będzie Cię poprawiał :lol:

#10 ~rivie tudentsL~

~rivie tudentsL~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 15:03:00

Moim zdaniem to nie ma gdzie zjeść. Ostatnio byłem we Wrocławiu i w Katowicach, a w zasadzie w jednym lokalu - Party Pizza i w naszej okolicy tak smacznej pizzy nie jedliśmy. Czemu u nas nikt nie dba o takie kwestie?

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 14:18:39

Przykro mi to pisać , bo przecież to restauracja hotelu Lubicz więc niejako sztandarowa, ale ku przestrodze dla innych!!!! Karty napojów brak co skutkuje ,że rachunek za wodę niegazowaną podwyższony o 10 PLN a za sok pomaranczowy o kwotę 29 PLN. Uważam ,że to wielka przesada !!!! co do dań ! Sałatka z kaczki to moim skromnym zdaniem przerost formy nad treścią .i cena 35 PLN. Gramaturowo pewnie zmieszczę się w 120 gramach podanych na talerzu o wymiarach ca 25 cm x 35 cm. a sztukowo to 6 plasterków filetu z kaczki ,5 lub 6 plasterków jabłka , 4 lub 5 plasterków sera cammembert lub podobny , z 3-4 cząstki pomarańcza , 3-4 połówki winogrona , wszystko okraszone sosem owocowym. i to by było na tyle . I jeszcze czas oczekiwania na to cudo ok 45 min. Przy tak wykwintnych cenowo daniach nie dziwię się ,że brak w restauracji klientów nawet tych zza zachodniej granicy . Oni też potrafią liczyć , a nawet powiedziałbym że szczególnie to potrafią!!!!

#12 ~Prawda~

~Prawda~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 22:35:36

Przykro mi to pisać , bo przecież to restauracja hotelu Lubicz więc niejako sztandarowa, ale ku przestrodze dla innych!!!! Karty napojów brak co skutkuje ,że rachunek za wodę niegazowaną podwyższony o 10 PLN a za sok pomaranczowy o kwotę 29 PLN. Uważam ,że to wielka przesada !!!! co do dań ! Sałatka z kaczki to moim skromnym zdaniem przerost formy nad treścią .i cena 35 PLN. Gramaturowo pewnie zmieszczę się w 120 gramach podanych na talerzu o wymiarach ca 25 cm x 35 cm. a sztukowo to 6 plasterków filetu z kaczki ,5 lub 6 plasterków jabłka , 4 lub 5 plasterków sera cammembert lub podobny , z 3-4 cząstki pomarańcza , 3-4 połówki winogrona , wszystko okraszone sosem owocowym. i to by było na tyle . I jeszcze czas oczekiwania na to cudo ok 45 min. Przy tak wykwintnych cenowo daniach nie dziwię się ,że brak w restauracji klientów nawet tych zza zachodniej granicy . Oni też potrafią liczyć , a nawet powiedziałbym że szczególnie to potrafią!!!!

Prawda jest taka ze to nie restauracja dla takich biedaków jak ty człowieczku :) wyrwał sie z dziewczyną na dzień zakochanych i chciał sie pokazać , a po kieszeni poleciało hehe i zabolało :)
myślisz ze ile kosztuje przygotowanie takiej sałatki? pracownicy , światło, produkt, itp. utrzymanie czegoś takiego ? nie najlepiej dawać za darmo , to wtedy każdy by przychodził i właściciel miałby zajefajny interes 4 gwiazdo...rowy .. zastanów się co piszesz , a jak na ta chwile możesz dziewczynę zabrać do poranka w słupsku, polecam sam tam jadam ....

#13 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 20:52:23

Prawda jest taka ze to nie restauracja dla takich biedaków jak ty człowieczku :) wyrwał sie z dziewczyną na dzień zakochanych i chciał sie pokazać , a po kieszeni poleciało hehe i zabolało :)
myślisz ze ile kosztuje przygotowanie takiej sałatki? pracownicy , światło, produkt, itp. utrzymanie czegoś takiego ? nie najlepiej dawać za darmo , to wtedy każdy by przychodził i właściciel miałby zajefajny interes 4 gwiazdo...rowy .. zastanów się co piszesz , a jak na ta chwile możesz dziewczynę zabrać do poranka w słupsku, polecam sam tam jadam ....

W Poranku dobre są pierogi ruskie i kopytka z sosem grzybowym.Z pewnością dziewczyna by się najadła.A do tego kompot!

#14 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 19:23:35

W Poranku dobre są pierogi ruskie i kopytka z sosem grzybowym.Z pewnością dziewczyna by się najadła.A do tego kompot!

Nie zapominajcie o KOZIOŁKU MATOŁKU tam też jest fajnie.A bar u GABRYSIA na PRZEMYSŁOWEJ po prostu RE WE LA CJA.

#15 ~x men~

~x men~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 08:01:11

Co się dzieje w tym kraju?! Jedna afera spożywcza goni drugą! Najpierw dowiedzieliśmy się, że karmiono nas skażoną solą, potem fałszywym suszem jajecznym, a teraz wychodzi na jaw, że lekceważący ludzkie zdrowie oszuści trują nas starymi rybami!

W Lublinie inspekcja weterynaryjna, policjanci i prokuratorzy zabezpieczyli ponad 100 ton ryb, których data przydatności do spożycia minęła 5 lat temu. Co gorsza te stare łososie, mintaje oraz owoce morza były przepakowywane i rozwożone do hurtowni w całej Polsce! Śledczy ustalają, czy groźny towar wciąż jest do kupienia w sklepach.

#16 Wioleta_Pobyty

Wioleta_Pobyty

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2012 - 12:17:07

Witam
Gosciłam w Ustce w ubiegłym roku i bardzo mile wspominam to miejsce. Dla tych, którym nie przeszkadzają "papierowe talerzyki" :) polecam Ustryb przy zejściu na zachodnią plażę. Cisza, spokój - a przede wszystkim świeżo złowiona rybka, jest też dużo miejsc siedzacych. Polecam na szybki obiad.
Pozdrawiam

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:29:23

Już nic mnie nie zdziwi,kiedy zobaczyłąm właściciela Korsarza w Realu z zakupionymi łososiami.To w Ustce już nie łowi się łososia,tylko trzeba kupować w Realu?

Nie tak ,że ta ryba była nieświeża,wyglądała przyzwoicie,ale miejsce zaopatrzenia dla smażalni zadziwiające.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 08:08:06

Bar Karolinka przy rynku, tam też można dobrze i tanio zjeść, co rok jak przyjeżdżam do Ustki stołuję się właśnie tam, a placek po węgiersku rewelacja normalnie, no i właściciele robią wszystko sami polecam

#19 ~Facet__~

~Facet__~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 16:44:17

tu dają najlepsze jadło ... http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

#20 ~Facet__~

~Facet__~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 16:44:49

tu dają najlepsze jadło ... http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1