Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie mogę wywołać zdjęcia?

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dariuszpols

Dariuszpols

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 13:37:38

Sprzedaje swoj komputer i przy okazji czyszczenia go z rożnych moich dokumentów znalazłem łącznie z 1000 zdjeć które bym chciał w jakiejś fajnej formie wydać. Polećcie mi proszę jakieś fajne miejsce w Lęborku gdzie będzie można ten temat ogarnąć.

Użytkownik Dariuszpols edytował ten post 08 styczeń 2015 - 13:38:30

#2 ~Applefan~

~Applefan~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 06:53:35

Idź do jakiegoś studia gdzie CI wydadzą. Pełno jest takich miejsc... Z czego wiem to można w sieci sklepów Rossman coś takiego uczynić.  

#3 ~ZybiTrybi~

~ZybiTrybi~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:35:32

Ja polecam Foto Jocker! Mega! Najlepsze! Naprawdę.

#4 ~fotoamator~

~fotoamator~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:40:32

crazyfoto.pl Plac Pokoju

#5 ~Ziomek~

~Ziomek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 19:10:01

Ja Panu nie polecam ani Foto Jockera ani crazyfoto. To są korpy, które idą na ilośc, a nie na jakość. Ogólnie rzecz ujmując gówniane produkty. Niech Pan lepiej poszuka czegoś innego.

#6 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 23:35:04

Ja Panu nie polecam ani Foto Jockera ani crazyfoto. To są korpy, które idą na ilośc, a nie na jakość. Ogólnie rzecz ujmując gówniane produkty. Niech Pan lepiej poszuka czegoś innego.

Crazyfoto to rodzinna firma Wiśniewskich a nie żadne korpo...

#7 ~Dorian~

~Dorian~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 09:51:36

Dokładnie. Usługi rodziny Wiśniewskich bardzo polecam! Nikt tak dobrze nie wykona Panu tego jak oni w Lęborku. Co do Foto jockera to rzeczywiście jest to korpo i oni idą na ilośc. Co do tego pełna zgoda.

#8 ~Xysu~

~Xysu~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:09:31

HAHA. Ale ktoś tu dowalił z tym Rossmanem dając mu rangę sklepie fotograficznego,:)). Jak chcesz wydać w fajnej formie to zdecydowanie nie polecam. Ja chodzę do Wifotu. Tam wykonają Ci to dobrze.

#9 ~Fenicjan~

~Fenicjan~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:23:41

TYLKO FOTO JOCKER! NIE MA NIC LEPSZEGO. CO WY LUDZIE PISZECIE! ???? JOCKER JEST NAJLEPESZY I TYLE

#10 ~Love foto~

~Love foto~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:59:58

Już na którymś forum spotykam się z tymi komentarzami " Foto JOCKER NAJLEPESZY". Nie wiem kto Ci człowieku zapłacił za pisanie tych komentarzy, ale nawet nie jestes w stanie ich prawidłowo napisać bo wszędzie masz ten sam błąd. Wstydu Pan oszczędź, bo robisz z nich już totalnych deb***i...

#11 ~Monika w~

~Monika w~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 13:38:20

Też mi się wydaje, że crazy foto w Lęborku będzie ok. Prezentują oni sobą wysoki poziom świadczonych usług. Też polecam :)

#12 ~Marekczuk~

~Marekczuk~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 15:25:07

Jeśli dobre foto produkty w Lęborku to ja z całego serca polecam Wifot. Korzystam z ich usług z 20 lat i się nie zawiodłem. Naprawdę są dobrzy. Pozdrawiam

#13 ~Tomekko~

~Tomekko~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:00:53

Naprawdę rodzina Wiśniewskich jest godna polecenia. Ci Panowie to profesjonaliści.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 09:47:04

A nie lepiej wywołać w internecie np. Inter-foto.com.pl ? Mają dobre ceny, zdjęcia są całkiem niezłej jakości… czasami z przesyłką wychodzi szybciej niż w punktach stacjonarnych.

#15 kajukaj

kajukaj

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 11:17:25

no własnie jest dużo takich punktów, zamawia się przez internet i odbiera w wybranym punkcie, ja tak korzystałam z foto4u, odbitki robią dobrej jakości i cenyy niezłe ( ......................................... )

Reklama

Użytkownik Yktorn edytował ten post 30 czerwiec 2016 - 13:45:12

#16 ~kapade~

~kapade~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 08:54:49

W punktach na mieście wszędzie przepłacisz. W Empik Foto mają hurtowe ceny. Koło 20 groszy za 10x15. Jaki forma bierzecie? W mieście płaciliśmy po 40-50 groszy, a w wielu punktach ceny będą zdecydowanie wyższe. A internetowo załatwia się to wygodnie - pliki wrzucają się sam, wybierasz co chcesz, a później tylko całość odbierasz w salonie.

#17 ~pekma~

~pekma~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 08:41:47

Potwierdzam - w Empik Foto wychodzi najtaniej i całkiem przyjemnie pod względem jakościowym. Tzn. tak samo jak przy odbitkach, za jakie płaciłam kilka razy więcej w mieście. Zresztą - w necie wrzucasz pliki ze swojego kompa, a następna dnia idziesz pod obiór i tyle. Po co zatem przepłacać? 

#18 ~meksok~

~meksok~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 07:37:56

Ile tam się czeka na realizację? Mam duży odbitek do zrobienia i wychodzi mi, że u nich będzie najtaniej. Ewentualnie proponujecie jeszcze kogoś innego? Jeśli tak, to kogo konkretnie? 

#19 ~perototo~

~perototo~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:58:03

Dzisiaj Empik Foto ma dzisiaj 35 proc. rabatu na odbitki. To bardzo dobre warunki, ale wiadomo - kwestia taka, co jest dokładnie do zrobienia. My zawsze wywołujemy właśnie te format - tanio wychodzi, jest odpowiedni pod domowe potrzeby, pod nasze albumy.

Papier standard. Polecam wywoływanie jak największych ilości za jednym zamachem - wtedy stawka jest niższa. 

#20 ~petrona~

~petrona~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 07:56:49

We wrześniu zapłaciłam na Empik Foto 15 groszy za odbitkę i takie warunki są chyba całkiem spoko, prawda? Tylko, że wywoływałam dużą liczbę fotek. Od dawna robię wyłącznie w taki sposób, bo jest najwygodniej i najtaniej. Fotki wybieram w ciągu roku, a później wywołuję, kiedy jest dobra promocja. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych