Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci ?

ubranka dla dzieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 blaszanawdowka

blaszanawdowka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 12 luty 2019 - 12:24:44

Zwykle kupuje polskie ubrania (np. Kaola-Kid). Zawsze patrze na skład jakościowy materiału. Nigdy nie kupuję ubrań dla dzieci w chińskich sklepach, przenigdy.  

#22 agnieszqa

agnieszqa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 22:06:44

Ja również jakiś czas temu natknęłam się na jedną z firm które zajmują się produkcją. Wszystko jest z polskich dzianin nawet jak poprosiłam o certyfikat to mi przesłali. Powiem szczerze pomimo mojego sceptycyzmu po kilku praniach naprawdę jestem mega zadowolona.  

www.petitpepe.pl

Użytkownik agnieszqa edytował ten post 13 marzec 2019 - 22:07:15

#23 Grzegorz26

Grzegorz26

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:44:56

Kupuję rzeczy dla dzieci w PEPCO, ponieważ są tanie.

#24 Andrzej321121

Andrzej321121

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 14:06:39

Kupowanie ubranek dla dzieci to dopiero jest przede mną i moją żoną.Teraz razem z moją bardzo ładną żoną byliśmy na mammografia poznań . Z tego badania moja żona była zadowolona,a jak ona była zadowolona to ja też byłem bardzo zadowolony.Żeby każde takie badanie było.

#25 Weronika_Czyż

Weronika_Czyż

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 21:42:58

Czasami w sieciówkach jak coś wpadnie mi w oko, ale najczęściej szukam perełek w internecie. Ostatnio kupiłam ślicznego pajaca https://www.newyorks...-OCIEPLANE/110

Użytkownik Weronika_Czyż edytował ten post 01 lipiec 2019 - 11:15:45

#26 MrHankey

MrHankey

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:14:01

Ja kupuje zazwyczaj w Pepco.

#27 LaFarge

LaFarge

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:48:24

Wiele jest sklepow z ubraniami dla dzieci. Trzeba dobrze poszukac :)

#28 Wioletta81

Wioletta81

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 16:22:45

Staram sie szukac czegos w internecie.

#29 asabert5

asabert5

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 21:37:14

A może ktoś z was podpowie mi gdzie moge kupić takie ciuszki jak kurtka niemowlęca ? Ja znalazłam niedawno bardzo ciekawą ofertę na takie ciuszki w sklepie https://eevi.pl/pl/11287-Kurtki i chciałam sie was zapytać co wy o nich sądzicie? Ubranka wyglądają na prawdę solidnie i do tego ceny sa korzystne. jakie jest wasze zdanie?

Użytkownik asabert5 edytował ten post 17 lipiec 2019 - 11:17:59

#30 DanutaNowak

DanutaNowak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 23:02:09

Szczerze powiedziawszy to mając dzieci zawsze będziemy mieli wiele rzeczy do kupienia. Mnie jakiś czas temu znajoma namawiała do zakupów na portalach społecznościowych gdzie jest cała masa ubrań używanych. Niby ceny są sporo niższe jednak do końca nie jestem przekonana. Zresztą dzieciaki teraz są dość dobrze uświadomione w kwestiach mody więc od razu wyczują czy mają do czynienia z rzeczą używaną. Z drugiej strony w sklepach stacjonarnych ceny potrafią być często zaskakujące. Czasami nawet za towar drugiej kategorii dlatego trzeba być uważnym i sprawdzać metke. Jeśli chodzi o bieliznę oraz produkty typu rajstopy czy skarpetki to najlepszy stosunek ceny do jakości widziałam w sklepie Wola - https://www.wola.pl/...ce/zakolanowki/ Właściwie to naprowadziła mnie na niego pewna osoba poznana na grupie dla matek. Wiecie, zawsze warto posłuchać ludzi bardziej zorientowanych w temacie :)

Użytkownik DanutaNowak edytował ten post 29 lipiec 2019 - 14:15:12

#31 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:40:12

Zawsze w internecie. Koleżanka ma rację, wychodzi znacznie taniej. Ogólnie w internecie jest znacznie większy wybór. Oprócz tego wszystko jest dostarczane do domu, nie trzeba tracić czasu na chodzenie po sklepach. Polecam kupować tutaj: https://www.newyorkstyle.pl/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubranka dla dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych