Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci ?

ubranka dla dzieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamila9238

Kamila9238

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 luty 2016 - 09:39:32

Hej, chciałam was zapytać gdzie kupujecie ubranka dla dzieci w sklepach czy może w internecie ? Jakie sklepy preferujecie ? Znajoma mówiła mi ze w internecie można kupić te same ubranka co w sklepie tylko dużo taniej nawet poleciła mi ten sklep xxxxxxxxxxxxx zastanawiam sie czy nie zakupić własnie jakiś ubranek w tego typu sklepie. Może macie jakieś swoje ulubione sklepy w których kupujecie ubranka i z których jesteście zadowoleni ?

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 21:00:18

Ja kupuję ubranka i akcesoria jak zabawki na bajkowastrefa_pl . Sklep mały ale za to specjalizuje sie w produktach bajkowych 
W sumie ubranek to prawie nie maja ale za to duży wybór bajkowych nowości. Ostatnio kupiłam tam recznik Paw Patrol i Minionki 
Pozdrawiam 
Beata 

#3 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 21 luty 2016 - 16:17:27

Allegro. Największy wybór, dobre ceny :)

#4 Nofales34

Nofales34

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 08:24:30

Ja polecam Ci wejść na olx albo allegro według mnie bardzo dobre rozwiązanie, jest taniej i duży wybór, przesyłka teraz idzie z 1-2 dni :) 

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 20:15:53

Allegro : MD Modny dresik. Orginalne i niepowtarzalne . Super jakość.

#6 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 23:20:51

Ja ostatnio dla córki ubranka i puzzle kupowałam na bajko-landia.pl . Przez przypadek w internecie znalazłam stronkę a mają bardzo dużo fajnych rzeczy z motywami disneya ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 20:42:32

Kupuję w sklepach, nie w internecie. Ubranie muszę dotknąć, zobaczyć, czy nie jest syntetykiem. I dopiero kupuję.

#8 ~Adanieszka~

~Adanieszka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 11:33:55

No ale to masz przecież napisany skład danego ubrania wszędzie. Zobacz sobie jak to wygląda na escallante.pl ubranka dziecięce są ładnie opisane.

A przepisy handlu internetowego są i tak dużo bardziej rygorystyczne względem sprzedawców niż te dla stacjonarnych

#9 kasia78

kasia78

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 09:24:17

Czasem zdarzy mi się kupić z internetu, jednak najczęściej to kupuję w smyku, 5-10-15 albo w h&m :) 

#10 fill

fill

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:14:02

ja nie kupuje tylko żona, ale z tego co wiem to raczej woli w sieciówkach

#11 anett

anett

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 16:55:21

najcześciej to kupuję ubranka w galeriach w smyku czy 5-10-15, ale też zamawiam w necie na ich stronach, c&A ma tez ciekawe ubrania dla dzieci czy H&M

#12 sweetie

sweetie

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 22:00:50

Przez allegro w sklepach, odpuszczam osoby prywatne.

#13 locnar

locnar

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 18 luty 2017 - 04:03:11

ja kupuje normalnie w sklepach w galeriach albo na allegro

#14 kala13

kala13

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 08:31:50

Ja bardzo dużo ubranek dostaje od siostry, ma synka tylko rok starszego od mojego więc sporo ubranek przechodzi w nasze posiadanie :) Ale jeśli już robię tego typu zakupy to zazwyczaj wybieram 5-10-15. Mam zaufanie do tej marki, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się by po kilku praniach coś się zmechaciło czy rozciągnęło

#15 jurgan

jurgan

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2018 - 15:51:30

Limango, Zalando, głównie tam 

#16 malrer44

malrer44

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2018 - 19:10:56

Takie rzeczy z reguły kupuję na Zalando. Ogromny wybór, często w niskich cenach.

#17 Ameliaaa1

Ameliaaa1

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 18:13:51

Warto postawić na polskich producentów. Teraz pojawia się wiele firm z ciekawymi pomysłami i bardzo dobrą jakością. Ubrania są niszowe, a ceny bardzo zbliżone do tych z sieciówek, czego nie można powiedzieć już o jakości, bo ubrania od takich małych firm są dużo lepsze niż te z molochów!

Ja akurat zakochałam się w bardzo oryginalnych projektach od http://ladystump.com/ - można zamówić różne rozmiary bo szyją pod zamówienie klienta, wybrać inny detal lub kolor. Cudowne mają akcesoria, szaliczki, plecaczki - nigdzie takich nie znajdziecie :)

#18 amri

amri

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 12:42:17

Hej, ja zakupy robię przez internet, konkretniej na tej stronie internetowej. Naprawdę dobra jakość ubrań jak i zabawek. Szczerze polecam :D www.51015kids.eu

#19 blaszanawdowka

blaszanawdowka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 30 październik 2018 - 13:30:33

Zwykle przez internet, bo syn jest wymiarowy i bez problemu pasuje na niego standardowa rozmiarówka. Ostatnio robiłam zakupy w Kaola-Kid polecam, bo ubrania są doskonałej jakości, a i wzornictwo mają oryginalne. Nie robię zakupów w sieciówkach, bo z roku na rok są coraz gorszej jakości. 

#20 Aleksandra90

Aleksandra90

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 09:54:04

Ja najczęściej w internecie - zazwyczaj na nicponkids_pl bo mają zawsze duży wybór i często fajne przeceny :) Sklep sprawdzony przeze mnie i siostrę - ubranka są dobre jakościowo a dla nas to najważniejsze :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubranka dla dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych