Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupujecie tusze do drukarek?

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~wenddy~

~wenddy~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 09:56:44

Szukam pomocy. błagam gdzie kupię tanio tusze do drukarki Brother DCP - J572DW ( zamienili )

najszybciej w internecie szukaj czy actisów nie masz do tego modelu bo oni mają bardzo dużo modeli w ofercie

#102 ~MuskEloo~

~MuskEloo~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:28:14

Moim zdaniem zawsze warto szukać właśnie od Asarto. Jak nie na stronie to zadzwonić sobie na infolinię i zapytać. Tonery mają zawsze w atrakcyjnych cenach i właśnie jak kilka osób już wspomniało to jakość druku jest naprawdę fajna

#103 ~Zbigniews~

~Zbigniews~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 13:54:17

polecam wymiane na asarto, potwierdzam jest bardzo wysokiej jakości, niczym nie odstaje od oryginałek do tego łatwo go dostać, praktycznie w każdym sklepie tematycznym, jest dostępny także w wielu sklepach interentowych wystarczy zajrzec na ceneo

#104 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 13:54:35

polecam wymiane na asarto, potwierdzam jest bardzo wysokiej jakości, niczym nie odstaje od oryginałek do tego łatwo go dostać, praktycznie w każdym sklepie tematycznym, jest dostępny także w wielu sklepach interentowych wystarczy zajrzec na ceneo

#105 ~Selsia~

~Selsia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 01:45:56

Nie kupuję, bo pod moim mieszkaniem jest Drukarnia Reban, mają dobre ceny, nie ma problemu z terminem realizacji, więc nie opłacało mi się inwestować w drukarkę :)

#106 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 15:55:05

Na stronie onlinepolskisklep.pl masz bardzo fajnie prowadzony sklep z tonerami. Ja u nich kupuję już prawie rok i jeszcze nie miałem problemów z zamówieniem. Expressowa dostawa, jeśli zamówisz do 14 – tej to wysyłają jeszcze tego samego dnia.

#107 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 20:50:37

Jeśli chodzi o koszt eksploatacji to najlepiej kupić drukarkę która używa kartridży z własną głowicą bo podróby tuszy wcale nie są drogie a w przypadku zaschniecia tuszu nie ma problemu bo wyrzucasz tylko kartridż a nie całą drukarkę.  Prawda jest taka że czyszczenie głowic nie zawsze przynosi spodziewane efekty i wtedy jest płacz i zgrzytanie zębów bo podróba tuszu zakleiła głowicę. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że podróba podróbie nierówna i łatwo zarżnąć drukarkę a koszt zakupu nowej głowicy często jest zbliżony do ceny nowej drukarki.

Z tym że nie wiem czy wszystkie kartridże z wbudowana głowicą nadaja się do uzupełniania atramentem, te w mojej drukarce akurat można było uzupełniać tylko że tanie tusze szybko zasychały a oczyszczanie dysz rzadko przynosiło oczekiwany efekt. Stara drukarka która stała ponad 2 lata nieużytkowana z zamontowanymi oryginalnymi tuszami nadal działała.

O ile w przypadku dokumentów i grafik takie rozwiązanie (tj. kartridże z głowicą) się sprawdziło, to  jednak jeśli ktoś chce wykorzystywać drukarkę do drukowania zdjęć to powiem - również z własnego doświadczenia - że jakość fotek jest niższa niż z drukarek z własnymi głowicami.

#108 ~justingg~

~justingg~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 18:52:35

ja drukuję już od paru lat na activejetach, dla mnie najlepsz zamienniki na rynku, łatwo kupić nawet w większym markecie chociaż ja zazwyczaj zamawiam na allegro

#109 ~justingg~

~justingg~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 18:52:48

ja drukuję już od paru lat na activejetach, dla mnie najlepsz zamienniki na rynku, łatwo kupić nawet w większym markecie chociaż ja zazwyczaj zamawiam na allegro

#110 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:35:25

Kupiłam dwa miesiące temu pierwsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother, drukuję dużo więc okazało się, ze toner już jest na wykończeniu. Teraz stoję przez wyborem zakupu nowego. I nie wiem, czy zdecydować się na zamiennik, czy jednak oryginalny. Sprawdzałam ceny i tusze do tej drukarki są w dobrych cenach, przynajmniej w sklepie itoner.pl, ale czy kupić oryginalne czy zamienniki. Możecie coś doradzić?

#111 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:36:10

Kupiłam dwa miesiące temu pierwsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother, drukuję dużo więc okazało się, ze toner już jest na wykończeniu. Teraz stoję przez wyborem zakupu nowego. I nie wiem, czy zdecydować się na zamiennik, czy jednak oryginalny. Sprawdzałam ceny i tusze do tej drukarki są w dobrych cenach, przynajmniej w sklepie itoner.pl, ale czy kupić oryginalne czy zamienniki. Możecie coś doradzić?

#112 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:38:17

Zapraszam zamienniki marki TUKAN 100% Gwarncji cprint.pl

#113 ~Hans Kloss~

~Hans Kloss~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:57:43

Najlepsze tusze są na placu Pigalle. Zuzanna co tydzień przysyła świeżą partię.

#114 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 14:36:40

ja kupję online zamienniki asarto, super cena i zachowana jakość, bardzo wydajne, zero problemów

:)  :)

#115 ~jasio77~

~jasio77~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 14:18:57

Fajnie wygląda oferta przygotowana na biurwa.pl. Nie mam jakiegoś szczególnie dużego zapotrzebowania na artykuły biurowe, ale zawsze jak coś u nich zamawiałem to przesyłka była rzeczywiście szybko sprawnie i artykuły dobrej jakości. Mają w sprzedaży wiele produktów więc pewnie każdy coś będzie w stanie dla siebie wybrać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych