Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupujecie tusze do drukarek?

116 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 13:28:38

Jeśli chodzi o tusze to tylko INKON. Nigdzie indziej od lat nie kupuję :)

#62 ~ErykWolken~

~ErykWolken~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:00:21

Ja właśnie w tym miesiącu zrezygnowałem z oryginalnych tuszy i tonerów, gdyż generowały zbyt duży koszt. Doszedłem do wniosku, że sądobre zamienniki (nie byłem do nich przekonany, teraz jestem), więc nie ma sensu przepłacać. Wybór padł na Asarto i jestem z ich produktów bardzo zadowolony.

#63 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:29:03

Kupiłam dwa miesiące temu pierwsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother, drukuję dużo więc okazało się, ze toner już jest na wykończeniu. Teraz stoję przez wyborem zakupu nowego. I nie wiem, czy zdecydować się na zamiennik, czy jednak oryginalny. Sprawdzałam ceny i tusze do tej drukarki są w dobrych cenach, przynajmniej w sklepie itoner.pl, ale czy kupić oryginalne czy zamienniki. Możecie coś doradzić?

#64 ~Miroo~

~Miroo~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:22:20

Ja kupuję na toner-tusz.pl

I tylko oryginaly, bo przez zamienniki mozna stracic gwarancje na drukarke

Ale na tej stronie oryginaly sa stosunkowo tanie

#65 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 21:51:18

Polecam stronę Tonerytanio.pl mają pełną ofertę oryginałów i zamienników. Robię u nich zakupy od roku jestem zadowolony.

#66 ~hooraga~

~hooraga~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 10:45:22

Sprawdzonym sklepem dla mnie jest sklep DobreTonery.pl zamawiam od nich juz od prawie roku i jeszcze sie nie zdarzylo by zamienniki kupione u nich byly trefnej jakosci takze polecam sobie sprawdzic ;)

#67 ~Fjerwall~

~Fjerwall~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 11:52:00

Asarto przede wszystkim ma duży wybór tych tuszy i tonerów. Można bez problemu dopasować do modelu drukarki, którą się ma w domu czy w firmie. Plusy są jeszcze inne moim zdaniem, o których warto wspomnieć: solidne opakowanie, dobrze opisane, jasna instrukcja, do tego firma nie łamie patentów.  Firma też nie łamie gwarancji producenta asarto.pl/gwarancja.html. Chodzi o to, że np. gdy padnie drukarka i producent zobaczy, że używałeś takiego tonera to nie będzie miał pretensji i wykona naprawę.

#68 ~anabells~

~anabells~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 23:14:27

Sprawdzonym sklepem dla mnie jest sklep DobreTonery.pl zamawiam od nich juz od prawie roku i jeszcze sie nie zdarzylo by zamienniki kupione u nich byly trefnej jakosci takze polecam sobie sprawdzic ;)

sklep fajny, ostatnio do xeroxa potrzebowalam i kupilam stamtad, bo na allegro za drogi byl.. jakosc wydruku bardzo dobra polecam:)

#69 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 23:23:28

Ja za to kupuje zamienniki asarto na toner-ricoh.com.pl
Polecam

#70 ~CZAK NORIS~

~CZAK NORIS~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 23:29:32

a ziemniaki kupuję tylko w spożywczaku.

#71 ~w realu najlepiej kupić~

~w realu najlepiej kupić~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 23:31:45

Najbardziej widocznym objawem walki obecnego z jego choroba/urojeniami jest to, ze im bardziej sie go leczy, to on tym bardziej uwidacznia swoja chorobe.  :) 
To jest tak jak z pszczolka... :D ...im czesciej pisze sie o nim, ze prawdopodobnie jest gejem, to on tym czesciej sie tlumaczy ...ze nieeee ! ....ze on ma rodzine, ze splodzil dzieci, ze w wojsku byl, ale tam nigdy sie nie spotkal z kolegami ktorzy mieliby problemy seksualne  :D (tak tak, to sa jego slowa  :lol: )
...wrocmy jednak do obecnego...
U obecnego jest analogicznie...im bardziej wszyscy sie z niego smieja, a czesc forumowiczow wskazuje mu zeby sie nie blaznil...i leczyl...(...ba ! nawet moderator pisze ze ip obecnego jest z okolic Slupska !!!)
...to on tym bardziej szaleje...to znaczy pisze o San Diego...o Kalifornii...  :D 
Wniosek:
...jak to fototapeta z widokiem San Diego moze czlowiekowi zamieszac w glowie...o ile siedzi sie caly czas w chalupie na wsi u swoich rodzicow na garnuszku i nic sie nie robi.
Tak wlasnie ma obecny teraz...urojenia. :)

Wszyscy wokol cos robia, pracuja, maja rodziny, a on nic...
...dlatego ubzdural sobie ze bedzie istnial na forum GP...i tutaj bedzei robil za mieszkanca San Diego.  :D 
P.S.
W zwiazku z powyzszym zwracam sie do forumowej spolecznosci z prosba: 
Pomozmy obecnemu wrocic do rzeczywistosci. :) 
Niech wezmie sie w garsc i wyzdrowieje !  :D 

#72 ~paczek~

~paczek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 11:29:10

Active jety zamawiam przez neta , najtaniej, często można też kupić na wysepkach w centrach handowych, w media markt też spotkałem, ale i tak allegro wychodzi najtaniej

#73 ~martinss~

~martinss~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 10:57:33

..czy ja wiem czy na Allegro wychodzi taniej? Ja mam sprawdzony sklep od lat i jest nim dobretonery.pl i sa o wiele lepszej jakosci jak sadze. Jeszcze nigdy sie nie zawiodlem :)

#74 ~r1~

~r1~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 16:06:31

Kupiłam dwa miesiące temu pierwsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother, drukuję dużo więc okazało się, ze toner już jest na wykończeniu. Teraz stoję przez wyborem zakupu nowego. I nie wiem, czy zdecydować się na zamiennik, czy jednak oryginalny. Sprawdzałam ceny i tusze do tej drukarki są w dobrych cenach, przynajmniej w sklepie itoner.pl, ale czy kupić oryginalne czy zamienniki. Możecie coś doradzić?

Zależy jaki zamiennik. Są lepsze i gorsze. Ja kupuję na toner-tusz.pl bo panie z tego sklepu mają dużą wiedzę i zawsze mi doradzą

#75 ~Adrianos65~

~Adrianos65~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 21:03:16

..czy ja wiem czy na Allegro wychodzi taniej? Ja mam sprawdzony sklep od lat i jest nim dobretonery.pl i sa o wiele lepszej jakosci jak sadze. Jeszcze nigdy sie nie zawiodlem :)

na allegro troche drozej niz w tym sklepie, dobretonery maja przyzwoite ceny no i duzy wybor tych zamiennikow.. ogolnie chwale sobie zakupy u nich

#76 ~Mediks~

~Mediks~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 15:50:46

na allegro troche drozej niz w tym sklepie, dobretonery maja przyzwoite ceny no i duzy wybor tych zamiennikow.. ogolnie chwale sobie zakupy u nich

rowniez potwierdzam, sklep mega, duzo zamiennikow do chyba wszystkich drukarek, mam takiego chinola troche i nawet do niego posiadaja zamienniki, bardzo duzy asortyment

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 20:43:32

Zdecydowanie zamienniki! Po co wydawać pieniądze?! Polecam zamienniki z Asarto Nie są drogie, a dobrze się na nich drukuje i nie naruszają gwarancji od producenta. Świetne i wydajne są te zamienniki.

#78 ~steff1~

~steff1~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 12:53:24

myślicie ze na zamiennikach da radę wydrkować trochę zdjęć zeby to jakoś wygladało?

#79 ~markusschul~

~markusschul~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 16:41:17

myślicie ze na zamiennikach da radę wydrkować trochę zdjęć zeby to jakoś wygladało?

pewnie ze da rade, tylko nie kupuj pierwszego lepszego na allegro bo latwo zepsuc drukarke.. na dobretonery.pl masz fajnie opisane modele tonerow, ktore pasuja do danej drukarki, w ten sposob zaoszczedzisz kase na naprawe, bedziesz mial dopasowany zamiennik i przede wszystkim dobrej jakosci..

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:27:11

do zdjęć co najlepsze są active jety, sam na nich drukuję już długo i żadnych problemów mi nie sprawiaają

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych