Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupujecie tusze do drukarek?

113 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~KlausBischen~

~KlausBischen~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 13:30:39

Ja kupuje TYLKO na drukujesz24 :P Bo maja najtansze i najlepsze :P

#42 ~radox6~

~radox6~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 10:25:08

po czym wnosisz, że najtańsze i najlepsze? Widzisz.. porównałem sobie ceny i np. dobretonery.pl bija ten sklep na glowe. Nie tylko cenowo ale sadze tez ze jakosciowo rowniez ;)

#43 ~KlausBischen~

~KlausBischen~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 09:55:16

Radox faktycznie zwracam honor i przyznaje, ze (***) to lepszy sklep z zamiennikami do drukarek niz moj poprzedni :)

#44 ~mastorikk~

~mastorikk~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 15:08:24

to co Wy nie słyszeliście wcześniej o sklepie (***)? Przecież to najbardziej znany mi sklep jezeli chodzi o takie wlasnie zamienniki czy podobne akcesoria do drukarek hehe

#45 ~tullek~

~tullek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 10:03:36

A są w tym sklepie activejety? Bo mi tylko na tych zamiennikach zależy.

#46 ~bengoo~

~bengoo~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:18:38

Są activejety i nie tylko. Od (***) kupuję odkąd pamiętam i jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło by wysłano mi jakieś badziewie. Sklep sprawdzony - śmiało można zamawiać :)"

#47 ~marni99~

~marni99~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 00:14:19

Zgadzam się w 100% z poprzednikami, że ze sklepu DobreTonery te tusze są naprawdę spoko oczywiście zamienniki. Kupiłem z allegro za jakies tam 5zl chyba to po tygodniu zaschnely zenada dlatego polecam sprawdzone sklepy !! 

#48 ~kirun31~

~kirun31~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 14:56:55

Hmmm... nie znałem wcześniej Dobrych Tonerów, ale dzięki za polecenie - zobaczymy ile jest prawdy w tym co mówisz. Zamawiam do HP ;>

#49 ~Kudakcu~

~Kudakcu~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 10:32:44

Ja ostatnio stwierdzilem ze zobacze jak tam na drukujesz24 , czy dobre itd i powiem szczerze ze chyba sie wciagnalem. Bardzo dobra jakosc :P 

#50 ~tiffany01~

~tiffany01~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 09:45:05

No tak... jednak w sklepie DobreTonery.pl jest taniej niż ten o którym piszesz Kudakcu, jezeli nalezysz do grona osob ktore lubia przeplacac za produkty to prosze bardzo :D

#51 ~orbitek~

~orbitek~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 22:51:03

Jakich firm kupujecie tam zamienniki? Bo nie wymieniacie żadnej.

#52 ~merdoli~

~merdoli~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 10:09:26

no ja na Dobretonery.pl to np. active jeta kupuje ale widzialam ze sa tez inne wystarczy poszperac. Mi tylko active jet potrzebne wiec za innymi nie zagladam :D

#53 ~Goscik~

~Goscik~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 18:11:24

ja smialo polecam tusze, ale tez zamienniki asarto. Są wydajne, sprawdzone, cena też jest w porządku.

#54 ~Mieczysllaw~

~Mieczysllaw~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 13:05:31

Sam prowadzę sklep, który sprzedaje tusze i tonery w Warszawie. Zamawiam też z Asarto z kilku powodów: rozbudowana oferta (produktów nawalone pod sufit), kompatybilność z drukarkami, brak łamania patentów i dobra obsługa klienta. Poza tym moi klienci ogólnie chwalą te zamienniki.

#55 ~nider~

~nider~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:32:56

w kilku sklepach kupuję zamienniki tuszy, bo oryginalnych to się całkowicie nie opłaca i jednym z moich sklepów sprawdzonych jest dobretonery.pl w dobrych cenach i dobrej jakosci zamienniki jeszcze nigdy sie na nich nei zawiodlem. 

#56 ~Mozzzy~

~Mozzzy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 13:39:41

Asarto. Kilkanaście sztuk rocznie. Plusem jest cena oczywiście, a także wydajność. Jakość drukowania bardzo dobra nie ma do czego się przyczepić. Mają też tonery nawet do starszych drukarek i super, bo coraz ciężej właśnie takie zakupić w internecie.

#57 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 11:54:02

Ja zamawiam w sklepie Inkon.

Mają tusze dobrych marek i stosunkowo niedrogo. Zawsze szybka wysyłka.

#58 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 11:39:43

Tomku bez obrazy, ale ja wole kupowac tak jak reszta pisze ze sklepow w stylu dobretonery.pl bo tak od osoby prywatnej to na dobra sprawe nigdy nie wiesz co kupujesz, a tam mam przynajmniej potwierdzenie jakosci. 

#59 ~Apolloniusz~

~Apolloniusz~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 19:14:55

Tomku bez obrazy, ale ja wole kupowac tak jak reszta pisze ze sklepow w stylu dobretonery.pl bo tak od osoby prywatnej to na dobra sprawe nigdy nie wiesz co kupujesz, a tam mam przynajmniej potwierdzenie jakosci. 

tez tak uwazam, kupujesz z dobrego sklepu, zamienniki sa na prawde spoko, cenowo nie przeplacacasz w porownaniu do mediamarktow czy podobnych, duzy plus za to

#60 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 19:41:02

Witam Was, sprzedaje markowe zamienniki, nie robione w garażu :), a cenowo mogę zaoferować lepsze warunki niż promowany przez Was sklep internetowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych