Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupujecie tusze do drukarek?

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 mozajka

mozajka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2016 - 16:16:25

Kupiłam dwa miesiące temu pierwsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother, drukuję dużo więc okazało się, ze toner już jest na wykończeniu. Teraz stoję przez wyborem zakupu nowego. I nie wiem, czy zdecydować się na zamiennik, czy jednak oryginalny. Sprawdzałam ceny i tusze do tej drukarki są w dobrych cenach, przynajmniej w sklepie itoner.pl, ale czy kupić oryginalne czy zamienniki. Możecie coś doradzić?

Użytkownik mozajka edytował ten post 11 luty 2016 - 16:16:41

#2 Tymek230

Tymek230

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2016 - 20:14:52

Ja kupuję zamienniki na Allegro i działają bez zarzutu a też mam drukarkę brother.

#3 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 luty 2016 - 22:40:29

Do drukarek Brother możesz śmiało zamienniki z Allegro stosować tylko lepsze są te fabrycznie robione zamienniki niż nabijane puste tonery.

#4 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 14:31:28

Moim zdaniem lepiej nie kupować zamienników, bo one niszczą drukarki i są mniej wydajne. Ostatecznie cena za wydruk wychodzi zbliżona. Ja kupuje tonery oryginalne do drukarek tutaj http://print24.com.p...oryginalne.html i jestem zadowolony, bo mają dobre ceny i wiem, że jakość tonerów jest na pewno najwyższa

#5 ~adammka~

~adammka~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 21:27:10

Swoje zamienniki activejet kupuje w internecie.

#6 Głuś

Głuś

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 02 maj 2016 - 11:29:54

Ja kupuję zamienniki Asarto i wszystko załatwiam przez internet. Tak jest najwygodniej. Sprawdź sobie ich stronę :-) http://www.asarto.pl/

#7 ~efella~

~efella~
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 12:25:39

W internecie i w sklepie, rożnie ja tez mam active jety, są świetnej jakości.

#8 milosciwa

milosciwa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 30 maj 2016 - 15:40:03

Ja takie rzeczy kupuję wyłącznie na allegro, tam jest najtaniej.

#9 Thunderstruck

Thunderstruck

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:39:16

Raz kupiłem na allegro i więcej tego nie zrobię. Wybrałem jakieś najtańsze bo nie miałęm pieniędzy i skończyło się na nowej drukarce. Całe szczęście, że i tak musiałem kupić bo tamta była stara, ale jednak... 

Teraz zamawiam z Asarto, zobaczymy jak mi podpasują, ale słyszałem dużo dobrego o nich, więc pewnie się nie zawiodę

#10 ~Kret~

~Kret~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 02:03:17

Niedawno kupiłem sobie drukarkę, startery skończyły mi się strasznie szybko i zdecydowałem się na zamienniki. Wybrałem Asarto, na razie drukują bardzo ładnie, czekam na więcej.

#11 ~JurandZeSpychowa~

~JurandZeSpychowa~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 02:12:27

A gdzie kupujecie to Asarto? Tylko na ich stronie czy szukacie po innych sklepach?

#12 ~olo89~

~olo89~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 14:48:19

Przyznam, że na profibiuro.pl zdarzyło mi się trafić na kilka zamienników do drukarek, które przerosły jakością oryginalne materiały eksploatacyjne. Kilkunastu różnych producentów zamienników tuszy posiadają w ofercie, co jest znacznie lepsze od jednego producenta, jak ma to miejsce w innych, podobnych sklepach. Poza tym, jak zrobisz u nich wiele razy zakupy to wchodzisz na dość istotny poziom rabatów, że jeszcze bardziej opłaca się korzystanie z zamienników. Według mnie na oryginalne tonery nie warto stawiać, bo ich jakość nie jest wcale, aż taka rewelacyjna. Ja zacząłem drukować na zamiennikach. Zanim naprawdę dobry znalazłem to trochę czasu minęło, ale w ogólnym rozrachunku się opłaciło.

#13 Głuś

Głuś

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 10:13:56

A gdzie kupujecie to Asarto? Tylko na ich stronie czy szukacie po innych sklepach?

na ich stronie nie można kupic, ale w internecie znajdziesz wiele sklepów. Ze stacjonarnych to najłatwiej znaleźć ich chyba w empiku. W razie problemów możesz do nich zadzwonić a oni powiedzą gdzie w Twoim mieści możesz kupić ich zamienniki.

#14 ~Dettlaff~

~Dettlaff~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:45:14

Tak jak głuś (chorąży? :D) polecał, mam tusze od Asarto do swojego HP i jest naprawdę ok. Do drukowania dokumentów nadają się idealnie, super rozwiązanie dla studentów

#15 Głuś

Głuś

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:57:20

Tak jak mówicie - Asarto do wydruku wszelkich prac i dokumentów nadaje się idealnie. Sam wiele prac wydrukowałem i ani razu się nie przejechałem ani na jakości wydruku ani na ilości kartek

Użytkownik Głuś edytował ten post 27 czerwiec 2016 - 09:58:42

#16 bonmonika

bonmonika

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 14:17:28

Oczywiście w internecie na allegro u dobrych sprzedawców.

#17 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:35:31

mogę polecic Ci sklep besprint24.pl w ofercie maja zarówno oryginały jak i zamienniki ja najczęściej kupuje zamienniki. To jeden z moich zaufanych sklepów na których nigdy nie się nie zawiodłem

#18 ~Setup~

~Setup~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:12:02

Ciężko żeby oryginał był tańszy niż zamiennik a z własnego doświadczenia gwarantuję Ci, że zamienniki Asarto w wielu testach i w rzeczywistym wydruku przewyższają oryginały. Płacisz mniej a masz lepiej. 

#19 ~justta~

~justta~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 22:50:25

Nie wiem jak te, ale ja używam ActiveJety i te sa dla mnie mega, wcześniej maiłam inne i nie byłam aż tak zadowolona, nie róznią się absolutnie niczym od oryginałów, oprócz oczywiście ceny ;)

#20 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:08:24

Zarówno w domu jak i w firmie korzystam z oryginałów. Wcześniej korzystałem z zamienników w poprzedniej drukarce - 8 lat i nic się nie działo ale patrząc jak bardzo skomplikowane są dzisiejsze drukarki chyba jednak bym odpuścił - technika idzie do przodu i producenci też się wycwanili, żeby klienci wydawali sporo na materiały eksploatacyjne. Poczytaj sobie tutaj o tonerach i ich wyborze. Może Cię to przekona. Jeśli już zamiennik to z górnej półki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych