Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić węgiel w Słupsku

Węgiel kamienny węgiel kamienny ekogroszek

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek ze Słupska~

~Marek ze Słupska~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 10:10:57

Znalazłem stronę skladwegla.biz ze Słupska ul. Słoneczna 15a. Opinie ma w sieci dobre, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć waszej opinii. Mają Polski węgiel więc myślę, że może być ok.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:14:58

Znalazłem stronę skladwegla.biz ze Słupska ul. Słoneczna 15a. Opinie ma w sieci dobre, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć waszej opinii. Mają Polski węgiel więc myślę, że może być ok.

Z tego co wiem to węgiel jest rosyjski. Tak mi mówili.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:27:45

Oho będzie wojna ! 

#4 rosser

rosser

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 21:18:30

jeśli masz miejsce do składowania w workach to nie musisz ograniczać się do firm lokalnych. Zobacz na http://www.gielda-paliw.com/ że ceny mogą być niższe nawet z kosztami przesyłki. Dobre miejsce dla kupujących, bo nie trzeba płacić za ogłoszenia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 17:07:24

jeśli chodzi o sprzedaż węgla to polecam firmę matertrans.com :)

#6 ~genek~

~genek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:21:47

a znacie Sobianek? dostarczają węgiel na terenie całego kraju, workowany i luzem. No ale tu maja wybór albo polski wegiel z certyfikatami albo importowany. co kto woli . Solidna firma, od lat na rynku, mają na prawdę bardzo dobry węgiel

#7 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 04:32:45

a znacie Sobianek? dostarczają węgiel na terenie całego kraju, workowany i luzem. No ale tu maja wybór albo polski wegiel z certyfikatami albo importowany. co kto woli . Solidna firma, od lat na rynku, mają na prawdę bardzo dobry węgiel

ta, a potem okazuje się, że w workach pełno kamieni..., lepiej od lokalnej firmy, bo możesz w razie czego podjechać i dać w ryj...

--

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon?

#8 ~Kostecki~

~Kostecki~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 16:04:35

W Sobianek mają na prawdę bardzo dobry wegiel, kupilismy u nich workowany wegiel, polski. Mają wegiel z certyfikatami też z zagranicznych kopalń. Fajno się pali, nie ma syfu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych