Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie kupic sukienke

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:43:24

Ja też mam tą suknie i jak w niej tańczyłam w Adamku to ograniczała mi ruchy i w konsekwencji się popruła na wysokości kroku i poszła na szmaty

...moze w pasie byla dobra ? Trzeba bylo jej nie wyrzucac.  :D

#22 ~Wojciech Cejrowski~

~Wojciech Cejrowski~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:57:04

...moze w pasie byla dobra ? Trzeba bylo jej nie wyrzucac.  :D

Racja, przecie zawsze można to zszyć.  :)

#23 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:55:21

Fajne i ładne sukienki dostaniesz w sklepie internetowym xelka.sklep.pl . Rozmiary plus size od 40 do 60. Ja tam kupowałam dla siebie na wesele i dla mamy.

#24 anetkag

anetkag

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 12:42:31

Bardzo fajne sklep, jeśli chodzi o wesele to sukienki na wesele znajdziesz także w wielu porównywarkach i agregatorach. Ich plusem jest to, że można przeglądać w jednym miejscu wiele ofert. Bez zbędnego skakania pomiędzy stronami.

#25 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 11:10:26

Polecę sklep Isel Onir – bardzo przyjazna atmosfera, można się tutaj dogadać odnośnie projektu sukni jej wymiarów czy wykończeń. Szyją na wymiar, szybko, bo generalnie trzymają się dwutygodniowych terminów ale są w stanie suknię przygotować nawet w parę dni.

#26 Marianek333332

Marianek333332

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 maj 2019 - 15:00:51

Każdy kupuje tam sukienkę gzie mu jest najlepiej.Sam o tym naprawdę wiem bardzo dobrze.

florystyka sali weselnej

#27 less

less

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2019 - 20:37:40

Polecam kupić w tym sklepie: https://bykatie.pl/. Fajne i oryginalne sukienki na każdą okazję.

#28 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 13:19:44

Ja na instagramie znalazłam impress me i zakochałam si w tej marce<3 Piękne, kobiece ubrania dobrej jakości. Niewiele jest sklepów, w ktorych jest teraz na czym zawiesić oko, a ten jakoś mega mi podpasował. Nie wiem, może przez to, że naprawdę można upolowac tam coś innego niż w zwyczajnych sieciówkach. 

#29 ~Ewciaww~

~Ewciaww~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 09:30:23

Wybór sukienki na wesele to jedno, tutaj jest ich olbrzymi wybór lejdi. Druga sprawa to skompletowanie dodatków. Zastanawiałam się nad małymi kolczykami do tej na drugim zdjęciu? Chyba będzie dobrze wyglądało?

#30 beata.lisek

beata.lisek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 10:51:14

Ja swoją sukienkę uszyłam u krawcowej wedle własnego projektu :) Tkaniny zamówiłam przez internet, a krawcową mam sprawdzoną od lat. Wyszło idealnie :)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:51:02

Ogólnie rzecz biorąc, to wszystko powyższe to kicz i wiocha  :unsure:

#32 ~Majajaj~

~Majajaj~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 09:18:49

Ogólnie rzecz biorąc, to wszystko powyższe to kicz i wiocha  :unsure:

tez nie jestem fanka powyzszych sklepow, ale bez przesady ;p z lepszych to Impress me, sukienki to akurat ich specjalnosc, sa boskie

#33 Aldona34

Aldona34

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 18:02:58

Najfajniejsze sukienki na ślub cywilny to eleganckie sukienki z szalem przepasanym na ramionach. Na taką okazją pasują idealnie :)

#34 ~Paulina88~

~Paulina88~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 08:13:57

Nie wiem co tam konkretnie szukasz, ale z mojej strony mogę polecić lejdi.pl/ pod kątem kupowania sukienek. Jest tam bardzo dużo różnych propozycji więc myślę, że na spokojnie jakieś fajne sukienki znajdziesz również na poważniejsze okazje. 

#35 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 01 październik 2019 - 07:53:55

Tu znajdziesz dużo ładnych sukienek - strona www. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jest także dział z rozmiarami dla puszystych, a wzorów jest bardzo bardzo dużo, od sukienek na co dzień i do pracy po weselne :)

#36 ~laura88~

~laura88~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 14:46:39

Sprawdzaj jak to wygląda w ofercie sklepu stylija.pl/. Moja znajoma zawsze tam kupuje i rzeczywiście mogę powiedzieć, że estetycznie wyglądają te ubrania naprawdę pozytywnie, zadowolona jest też z jakości i cen. 

#37 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 10:12:19

Butik internetowy Rose Boutique 

#38 Monikunka

Monikunka

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 październik 2019 - 10:57:02

Ja od jakiegoś czasu sukienki kupuję tylko w internecie, np. dzięki ceneo.pl, bo nie mam cierpliwości do chodzenia po sklepach. Zwykle i tak nie udaję mi się nic dla siebie znaleźć, więc szkoda na to czasu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych